Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Германія), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Захист обладнання від стрибків напруги, у ваших руках

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 10-01-2023
Рейтинг статті: (4190)
Зміст

Стрибки напруги в мережі? - Потрібен стабілізатор напруги

Функціонально будь-який тип стабілізатора напруги може забезпечити безпеку Вашим електричним приладам (за умови відповідності параметрів потужності стабілізатора і приладу, що підключається), але все-таки головним питанням залишається якісна стабілізація напруги в електричній мережі.

Стабилизатор

Дізнатися ціни

В Україні стандартом допустимого відхилення напруги в електричній мережі вважається показник 220В ±10%. При нормах відхилення якості напруги в мережі живлення, найпростіший (мається на увазі з мінімальним набором функцій) стабілізатор напруги, реагує на збої та перепади в діапазоні 150В-260В.

Пару десятків років тому застосування стабілізаторів напруги такої точності було прийнятним, але в наш час, коли функціональність і вразливість наших побутових приладів досить висока, вимоги до стабілізації напруги в електричній мережі також переглянуті.

стабілізатор напруги

Чому ж прилади стали такими «чутливими»? Цей факт має логічне пояснення — Український ринок побутових приладів просто затоплений продукцією імпортного виробництва, які «не адаптовані» до наших електричних мереж. Зарубіжним виробникам побутових приладів (в умовах жорсткої конкуренції на ринку) не вигідно забезпечувати свою продукцію індивідуальним захистом від перевантажень і стрибків напруги в електричній мережі, оскільки це значно підвищить собівартість продукції, що випускається, і зменшить попит на неї. І справа не в тому, що закордонні виробники побутової техніки не дбають про безпечну роботу своїх приладів, просто в багатьох країнах світу встановлення квартирного стабілізатора напруги або стабілізатора напруги для промислового обладнання є неодмінною умовою для підключення електричних приладів до мережі живлення. Наприклад: якщо здається житло в експлуатацію, то установку стабілізатора напруги проводять в обов'язковому порядку або якщо підключається складне технологічне обладнання, чутливе навіть до мінімальних стрибків напруги в мережі, то без стабілізатора напруги не допускається навіть пробний пуск в роботу.

Хоч би як намагалися українські постачальники електричної енергії вирішити питання якості напруги в електричній мережі України в глобальному масштабі, і забезпечити необхідний діапазон 220-230В — на даний момент це технічно не можна вирішити. То коштів не вистачає, то обладнання застаріло, то надто багато споживачів увімкнули свої потужні обігрівачі взимку – це лише деякі фактори, що призводять до нестабільності напруги в електричній мережі.

І якщо поки не виходить вирішити питання стабілізації напруги в мережі, то напевно нам слід запозичити досвід у зарубіжних сусідів, встановивши стабілізатори напруги на всю квартиру або на окремо взяті (особливо потребують) електричні прилади: газовий котел, комп'ютер, кондиціонер, холодильник.

Багато хто сумнівається, чи потрібен їм стабілізатор напруги, оскільки ще не стикалися особисто з цією проблемою, а знайомі з нею лише з чуток. Щоб розвіяти всі сумніви, пропонуємо провести Вам досвід, який дасть вичерпну відповідь. Для його проведення знадобиться звичайний портативний тестер з дисплеєм. Підключивши його до мережі живлення у Вашій квартирі, поспостерігайте за цифрами на дисплеї. Якщо дані приладу коливаються в межах:

  • 220-230В - у Вас ідеальна напруга мережі живлення;
  • 205-235В - такий діапазон підійде для роботи невеликих простих електроприладів: електричний чайник, праска, обігрівач або будь-який побутовий прилад, в конструкцію якого не входить електродвигун;
  • 195-245В - при такій напрузі в електричній мережі, ви ризикуєте будь-які побутові прилади.

Слід пам'ятати, що виробником електричних приладів гарантується справна робота побутових приладів та обладнання протягом гарантійного терміну служби за умови підключення до електричної мережі 220-230В. Різні відхилення від даного діапазону значно скорочують термін експлуатації даного приладу. Часто така ситуація трапляється з холодильниками, кондиціонерами, газовими котлами. І якщо зупинка холодильника та кондиціонера створить лише незручності для споживачів, то зупинка газового котла може бути прирівняна до стихійного лиха. Адже в результаті виходу з ладу газового котла Ви витратитеся не тільки на заміну дорогої електричної плати, але і (що значно дорожче) будете змушені ремонтувати ті, хто прийшов у непридатність в результаті розморожування труби і радіатори.

Український ринок електротехнічної продукції представлений якісними моделями стабілізаторів напруги від лідерів цієї галузі: ТМ "RUCELF", "ЕЛІМ Україна", "СігмаВольт", "VOLTER", "PHANTOM", "BALANCE", "ПП ПРОЧАН", "ЕЛЕКТРОСТИЛЬ", " АЛЬТЕРНАТИВА», «УКРТЕХНОЛОГІЯ», «АРІАН», «LVT».

Купуйте стабілізатор напруги тільки заводського виробництва, за наявності сертифікатів якості та гарантійних зобов'язань.

У каталозі магазину ВольтМаркет Ви знайдете необхідну інформацію про види стабілізаторів, про принцип стабілізації, про виробників та про моделі стабілізаторів.

Якщо ж Ви, зараз, не готові на покупку стабілізатора напруги, зверніть Ваш погляд на менш витратну покупку - РЕЛЕ НАПРУГИ. Реле контролю напруги, хоч і не стабілізують напругу, що подається на ваші електроприлади, але хоча б відключає її, при різких стрибках напруги, що також дозволить забезпечити захист ваших електроприладів.

Якщо у Вас після прочитання цієї статті виникнуть питання, то наші менеджери із задоволенням на них дадуть відповідь, допоможуть підібрати параметри стабілізатора напруги, дадуть необхідні рекомендації. Також в розділі є безліч фільтрів, які допоможуть Вам підібрати стабілізатор напруги власноруч, для цього натисніть кнопку нижче:

Дізнатися ціни

Чекаємо на Вас у магазині ВольтМаркет!

стабілізатор напруги

Рейтинг статті: Захист обладнання від стрибків напруги, у ваших рукахЗахист обладнання від стрибків напруги, у ваших рукахЗахист обладнання від стрибків напруги, у ваших рукахЗахист обладнання від стрибків напруги, у ваших рукахЗахист обладнання від стрибків напруги, у ваших руках (4190)

Ваша оцінка:

Захист обладнання від стрибків напруги, у ваших руках 5 из 5 на основе 1 оценок.
5

Интересует стабилизатор напряжения на дом (70 квартир). Если такой существует, то интересует цена.
Спасибо. Анна.

Здравствуйте. По наличию у нас таких нет. Звоните пожалуйста нам, проговорим варианты.

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все