Через велику кількість запитів, ми не встигаємо обробляти телефонні дзвінки. Робіть будь ласка замовлення на сайті, ми обов‘язково зателефонуємо по кожному замовленню, проконсультуємо, підберемо потрібний товар, або за потреби, скасуємо замовлення. Дякуємо за розуміння!
Стабілізатор напруги – надійний та довговічний електроприлад, створений за останнім словом техніки для захисту побутової та промислової мережі від зниженої та підвищеної напруги, перепадів напруги та різноманітних аварійних ситуацій. Даний пристрій представлений на ринку України величезною кількістю моделей, які відрізняються за такими критеріями, як потужність, діапазон стабілізації напруги, швидкодія, точність регулювання напруги і, звичайно ж, ціна.
Головним завданням стабілізатора є вирівнювання напруги в мережі, що дозволить забезпечити довговічну та безперебійну роботу побутової техніки та промислового обладнання. Незалежно від показників напруги на вході в стабілізатор, цей прилад підтримує постійне значення вихідної напруги, яке точно буде перебувати в допустимих межах для експлуатації техніки. У відгуках про стабілізатори напруги для будинку покупці відзначають, що вони найчастіше купують регулятор напруги для комп'ютерної техніки, газового котла автономного опалення, холодильника та пральної машини, кондиціонера чи насоса. Однак встановлювати стабілізатор можна не лише безпосередньо перед приладом, який ви бажаєте захистити, а й на вході до будинку. Для цього доведеться купити значно потужнішу модель.
Різновиди стабілізаторів напруги
Критеріїв, за якими можуть відрізнятися стабілізатори напруги, дуже багато, що часто призводить до труднощів у виборі відповідної моделі. Кожна модель поєднує в собі унікальний набір характеристик і функціональних особливостей, так що підбором торгової марки стабілізатора обмежитися не вийде, слід враховувати цілу масу факторів, пов'язаних як з особливостями мережі живлення, так і особливостями Вашого електроустаткування. Однак вибір можна значно спростити, розділивши основні характеристики стабілізаторів напруги на критерії, що ми зараз і зробимо!
1. Найпростіший, але надзвичайно важливий критерій – тип електромережі. Залежно від фазності мережі слід підбирати відповідний стабілізатор напруги.
Однофазні стабілізатори напруги є основними моделями в лінійках виробників та служать для стабілізації мережевих коливань у мережі 220В. Дані стабілізатори застосовуються всюди: у будинках, квартирах, офісах, муніципальних установах тощо;
Трифазні стабілізатори напруги побудовані на основі трьох синхронізованих між собою однофазних моделей за допомогою спеціального блоку, що дозволяє контролювати не тільки мережеву напругу, але й симетричність фаз, їх перекіс або обрив. Саме необхідність синхронізації між фазами не дозволяє встановити в трифазну мережу три звичайні стабілізатори. Трифазні стабілізатори напруги зазвичай застосовуються на потужних промислових установках;
2. Потужність стабілізатора напруги залежить від кількості працюючого в мережі електрообладнання. До вибору потужності слід підійти максимально серйозно, адже її недолік виллється в негативні наслідки, такі як постійне спрацювання захисту перевантаження і, швидше за все, відключення споживача. Для Вашої зручності в нашому інтернет-магазині створені спеціальні фільтри за найпопулярнішими номіналами потужності. Наприклад, якщо Ви хочете купити стабілізатор напруги для газового опалювального котла, відмінно підійде фільтр 1 кВт. Для цілого будинку чи квартири чудовим вибором стануть стабілізатори напруги потужністю 10 кВт.
3. Ось ми і підійшли до найважчого – до вибору конструкції стабілізатора напруги. Конструкція, тобто спосіб здійснення автоматичного регулювання електричного сигналу, визначає основні властивості стабілізатора. Коротко ознайомившись із характерними рисами, достоїнствами та недоліками стабілізатора кожного типу, Ви напевно зможете підібрати відповідний у Вашому конкретному випадку варіант. Якщо виникнуть труднощі - зверніться до менеджерів інтернет-магазину "Вольтмаркет", які дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Незважаючи на те, що правильно окремо характеризуватиме тип стабілізації та принцип регулювання, для загального розуміння простіше об'єднати дані терміни в одну загальну конструкцію. Тепер розберемо найпопулярніші на ринку конструкції стабілізаторів напруги:
Електромеханічні (сервопривідні) стабілізатори напруги. Ця назва говорить сама за себе. Регулювання напруги в таких стабілізаторах відбувається за допомогою сервоприводу, який переміщує струмознімальний механізм на основі вугільної щітки по обмотці тороїдального автотрансформатора, тим самим змінюючи його коефіцієнт трансформації і номінал напруги на виході. Сервопривідні стабілізатори мають відмінні показники точності та плавності регулювання у поєднанні з доступною ціною. Знайшлося місце і недолікам: переміщення ковзного контакту потребує небагато часу, що в особливо нестабільних мережах може бути неприпустимим;
Ступінчасті стабілізатори напруги. Як і електромеханічні аналоги, ці стабілізатори працюють на основі зміни коефіцієнта трансформації автотрансформатора. Різниця лише в тому, що цей процес відбувається не замиканням необхідного витка обмотки за допомогою щітки, а комутацією цілих щаблів трансформатора. Комутація певного ступеня миттєво змінює коефіцієнт трансформації та вихідну напругу на крок регулювання, розмір якого залежить від конкретної моделі. Ступінчасті стабілізатори напруги діляться на релейні та електронні. Релейні стабілізатори використовують для комутації щаблів електромагнітні реле, що не настільки надійно, зате вкрай дешево. Електронні моделі, у свою чергу, використовують сучасні та дорогі напівпровідникові ключі – тиристори. Дане рішення має куди вищу ціну, проте показники надійності силової схеми багаторазово зростають. Для ступінчастих стабілізаторів напруги характерна висока швидкодія і чудова стійкість до відмов, проте точність регулювання у моделей бюджетного і середнього цінового сегмента куди нижче, ніж у сервопривідних аналогів. Дані стабілізатори є оптимальним варіантом для побутової техніки та електроніки;
Електронні безступінчасті стабілізатори напруги - це преміальний клас, який має ідеальні характеристики для роботи високоточного електроустаткування. Завдяки застосуванню різних електронних схем, які у кожного виробника можуть значно відрізнятися, досягається швидка, плавна та точна стабілізація. На жаль, ціна такого рішення доступна далеко не кожному, хоч і потреба застосування таких преміальних стабілізаторів виникає досить рідко;
4. Фізичні параметри. При покупці стабілізатора напруги слід заздалегідь визначитися, де Ви хочете встановити. За способом монтажу стабілізатори бувають кількох типів:
Портативні полочні стабілізатори напруги - це, переважно, малопотужні моделі, які купуються для окремого електроприладу (комп'ютера, котла опалення тощо). Дані стабілізатори найчастіше оснащені зручною ручкою для транспортування, а встановлювати їх можна у будь-яке зручне місце;
Стаціонарні настінні стабілізатори напруги є найпопулярнішим способом монтажу моделей побутового призначення. Встановлений на стіні стабілізатор не займає вільний простір у приміщенні, яке елементи індикації та управління розташовані на оптимальному рівні;
Підлоговий монтаж стабілізатора характерний для потужних моделей промислового застосування. Нерідко такі стабілізатори оснащені колесами транспортування.
Багато стабілізаторів напруги на ринку Києва, Дніпра та України загалом обладнано системами захисту від перегріву та перевантаження, системою аварійного відключення при виході напруги за межі робочого діапазону та автоматичного поновлення роботи після його нормалізації. У деяких виробників навіть є можливість самостійного налаштування діапазону вхідної напруги стабілізатора.
Сучасні стабілізатори мають відмінні відгуки клієнтів, керуються за допомогою мікропроцесора, обладнані найточнішими датчиками та зручним інформативним дисплеєм.
Купити стабілізатор напруги для дому
В умовах перевантажених електромереж великих міст на кшталт Дніпра чи Києва необхідно убезпечити свою квартиру чи офіс та купити стабілізатор напруги для будинку. Це дозволить уникнути незапланованих витрат на ремонт електроустаткування чи придбання нової техніки. Для ефективної роботи цього приладу рекомендується вибирати модель із запасом потужності не менше 20-30% в порівнянні з сумарною потужністю приладів, що підключаються. Природно, що це вплине на ціну виробу у бік збільшення, але ви гарантовано отримаєте висококласний захист та впевненість у безпечній експлуатації побутової техніки.
Розібратися серед безлічі відгуків та купити стабілізатор напруги для дому з доставкою у Київ, Дніпро або будь-яке інше місто України допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.