Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Німеччина), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатор напруги для газового котла

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 17-01-2023
Рейтинг статті: (8054)

Стабилизаторы напряжения

Всі ми часто стикаємося із проблемами, пов'язаними з неякісним електропостачанням. Причини стрибків напруги можуть бути різними. Це підключення до електромереж великої кількості споживачів, зношеність повітряних та підземних ліній електропередач, перекіс фаз через аварії або нерівномірне навантаження, стихійні лиха (зледеніння та обрив проводів через сильний вітер, блискавку, грозу). Наслідками відхилення напруги в мережі від норми є поломки електрообладнання, передчасний вихід ладу, нестабільна робота.

Дізнатися ціни

Крім того, сучасне опалювальне обладнання залежить від електроенергії, а коштує недешево, перебої можуть вивести його з ладу. І не дай Боже це станеться взимку. Стабілізатор напруги котла також може вирішити проблему.

Купити стабілізатор напруги для газового казана

Щоб позбавити свою оселю, офіс або виробничий об'єкт від подібних неприємностей, достатньо встановити стабілізатор напруги для газового котла. Стабілізатор напруги для котла - автоматичний пристрій, який у безперервному режимі підтримує напругу у електромережі на рівні 220/380 Вольт із заданою точністю, а також, при виникненні нештатної ситуації, відключає напругу на виході.

Наша побутова техніка йде в ногу з прогресом, удосконалюється, і водночас стає більш вимогливою до якості мережі живлення. Основними параметрами, що характеризують побутові та промислові електромережі, є напруга (вимірюється у Вольтах) та частота струму (вимірюється у Герцах).

Якщо з частотою струму у нас більш-менш стабільна ситуація, то напруга в мережі часто може дуже сильно відступати від вимог ГОСТу. ГОСТ регламентує допустиме відхилення напруги мережі живлення в межах 10% від норми. На практиці це має становити 220 Вольт ± 22 Вольта = діапазон 198...242 В. Вимоги ГОСТу звичайно ж застаріли, і сучасна техніка пред'являє більш жорсткі вимоги до напруги в мережі. Однак і такі відхилення часто видаються ідеалом для багатьох українців. Нам не рідко зустрічаються об'єкти, напруга в мережі яких протягом доби коливається в межах 170 – 250 Вольт. Рідше, але теж не дивиною є напруга в мережі 120-280 Вольт.

Стабілізатор напруги для котла – надійне рішення

Особливо великим перекосом напруги може похвалитися приватний сектор. Пояснюється це, будівництвом нових житлових будинків та підключенням до існуючої мережі живлення, яка не призначена для такої кількості абонентів.

Проблему має вирішити будівництво нових ліній енергоживлення, на які енергопостачальним організаціям, як завжди, не вистачає коштів. Саме тут абоненту приходить на допомогу стабілізатор напруги котла.

В даний час існує безліч типів стабілізаторів напруги, і ще більше підприємств, які їх виробляють. Правильно підібраний стабілізатор напруги для газового котла забезпечить якісне енергопостачання та 100% захист котла на вашому об'єкті. При мінімумі витрат ви отримаєте максимум гарантій.

Отже, давайте розглянемо, які бувають стабілізатори напруги за основними параметрами: кількістю фаз, принципом дії, точності стабілізації, виконання корпусу.

 

1. Кількість фаз

Залежно від типу існуючої у вас електромережі (однофазна або трифазна) існує 2 види стабілізаторів напруги - стабілізатори напруги однофазні, і трифазні стабілізатори напруги. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, то швидше за все, у вас є однофазна електромережа, але є винятки. У приватних домоволодіннях приблизно однаково поширена як однофазна електромережа, так і трифазна. Людині, яка не пов'язана з цим, важко визначити яка у неї електромережа. Для визначення цього слід звернутися до фахівців або порадитися з нашими менеджерами.

Якщо у вас однофазна мережа, то вибір очевидний - вам підійде однофазний стабілізатор напруги.

Якщо ж у вас трифазна мережа, то ви можете вибрати між одним трифазним стабілізатором напруги, або трьома однофазними стабілізаторами напруги. Тут потрібно враховувати особливість трифазного стабілізатора напруги - при зникненні однієї з фаз на вході приладу (будь-який, з будь-якої причини, або виході напруги по цій фазі за межі регулювання), стабілізатор напруги відключить всі три фази. Це захист для трифазних споживачів від можливої ​​роботи у нештатному режимі. У більшості випадків ми не маємо у складі нашого обладнання трифазних споживачів. Тому, якщо у вас немає трифазних споживачів, а мережа трифазна, то вам краще встановити три однофазні стабілізатори напруги. У цьому випадку ви отримаєте три незалежні один від одного пристрої. Якщо з якихось причин одна фаза вийде з ладу, то дві решти будуть працювати, і весь ваш будинок не залишиться без енергопостачання. Важливим є й те, що вартість трифазного стабілізатора напруги вища ніж вартість трьох однофазних пристроїв.

У питанні вибору типу стабілізатора напруги радимо проконсультуватися з нашими фахівцями.

 

2. Тип стабілізатора напруги за принципом дії

В даний час існують такі основні типи стабілізаторів напруги:

  • сервопривідного типу (сервомоторні, електродинамічні)
  • релейного типу
  • симісторні або тиристорні
  • ферорезонансні
  • стабілізатори з ШІМ-вольтодобавкою

Всі перелічені типи стабілізаторів напруги мають свою слабку та сильну сторону, свої особливості. Вони відрізняються швидкістю реагування на зміну напруги на вході, здатністю плавно змінювати напругу на вході, або ступінчастим регулюванням, тривалістю служби і звичайно ж ціною! Найбільшого поширення на ринку України набули три типи стабілізаторів напруги. Розглянемо їх докладніше:

Релейні стабілізатори напруги. У цьому типі стабілізаторів напруги комутація обмоток автотрансформатора здійснюється за допомогою силових реле. Перевагою цього типу є висока швидкість регулювання напруги, а також низька ціна приладу. Даний тип є ступінчастим регулятором напруги, що характеризується незначним спотворенням синусоїди та наявністю перехідних струмів. Також стабілізатори напруги цього типу мають низьку точність стабілізації. Чим більше ступенів автотрансформатора, тим вищою буде точність регулювання, але й вищою є ціна приладу. Рекомендуємо використовувати стабілізатори напруги для приладів з малою потужністю. Нижче наведено графік, що відображає, як змінюватиметься напруга на виході стабілізатора напруги релейного типу, при зміні напруги на вході червоною кривою (див. Графік). Графік актуальний як для релейних стабілізаторів напруги з точністю не більше, Вольт 220±5%, так і для симисторних, тиристорних стабілізаторів напруги з аналогічною точністю.

Симісторні чи тиристорні стабілізатори напруги. Даний тип стабілізаторів напруги – електронні регулятори. Вони відсутня механічна складова при комутації обмоток, що підвищує надійність, робить роботу приладу беззвучною. Комутація обмоток автотрансформатора здійснюється за допомогою електронних ключів (симісторів або тиристорів). За рахунок цього досягається найвища швидкість комутації, читай швидкість регулювання напруги на виході приладу. Але ці регулятори теж є ступінчастими, тому мають невисоку точність регулювання, їхня вартість приблизно в 3 рази вища за релейні. Такі прилади мають точність 4-5%, цього цілком достатньо для забезпечення якісного енергопостачання. Існують також прилади з точністю напруги на виході 1,5-2%, але їхня вартість значно вища. Точність приладу збільшується завдяки збільшенню кількості щаблів автотрансформатора, що ускладнює пристрій, збільшуючи його вартість.

Сервопривідні чи сервомоторні стабілізатори напруги. Комутація обмоток автотрансформатора даного типу стабілізаторів напруги здійснюється безступінчасто, забезпечуючи плавне регулювання напруги на виході приладу. Цей тип стабілізаторів напруги немає перехідних струмів, і спотворює синусоїду. Вартість даних пристроїв дещо вища за релейні, але приблизно вдвічі нижча ніж у симісторних/тиристорних стабілізаторів. Перевагою є плавне, безступінчасте регулювання напруги на виході, висока точність регулювання, відсутність спотворень синусоїди, простота конструкції та прийнятна ціна. Недоліком є ​​низька швидкість регулювання. Але сучасні стабілізатори напруги даного типу мають дворівневий захист, що дозволяє їм компенсувати низьку швидкість регулювання та захистити вашу техніку. Дані пристрої рекомендуються для використання як стабілізатор напруги для дому, квартири, офісу, .... Нижче наведено графік, що відображає, як сервопривідний стабілізатор регулює напругу на виході. Порівняйте його з графіком роботи релейного стабілізатора, і ви побачите, чим відрізняються ступінчасті регулятори (релейні, електронні) від безступінчастих (сервопривід).

 

3. Настінний або підлоговий тип корпусу

Різниця тут полягає лише у виконанні корпусу приладу. Підлоговий тип корпусу стабілізатора напруги призначений для установки на горизонтальну поверхню. Настінний тип зазвичай трохи дорожчий, оскільки має компактний корпус (монтажну пластину в комплекті постачання). Настінний стабілізатор напруги зазвичай універсальний, і може встановлюватися як на горизонтальну, так і на вертикальну поверхню. Настінні стабілізатори компактніші, дроти не будуть валятися у вас під ногами, а також при встановленні стабілізатора на стіну, діти не матимуть доступу до нього.

 

4. Потужність стабілізатора напруги

Щоб стабілізатор напруги працював надійно та тривало, необхідно правильно розрахувати його потужність. Для розрахунку потужності стабілізатора напруги необхідно підсумувати потужність усіх приладів, які планується підключати як навантаження одночасно. Важливо пам'ятати, що пристрої, що мають у своєму складі електродвигуни (а це холодильники, кондиціонери, електроінструмент, компресори, насоси, ...) мають пускові струми, які можуть у 3-7 разів перевищувати номінальні.

Також необхідно враховувати зниження потужності стабілізатора напруги при зниженні напруги на виході приладу (закони фізики ніхто не скасовував, як би вам не доводили протилежне). Підбирати потужність стабілізатора напруги краще із запасом близько 30%. Для правильного вибору стабілізатора напруги краще проконсультуватися з нашими фахівцями. Графік зниження потужності стабілізатора в залежності від величини напруги на вході ви можете побачити нижче. Керуючись цим графіком, ви можете визначити, що при напрузі на вході стабілізатора 160 Вольт, наприклад, максимально допустиме навантаження на стабілізатор не повинно перевищувати 65 % від його максимальної потужності. На практиці, маючи стабілізатор з максимальною потужністю 10 кВт, включений до електромережі з напругою 160 Вольт, ви зможете підключити через стабілізатор навантаження до 6,5 кВт.

Для забезпечення стабільною напругою більшості сучасних квартир буде достатньо стабілізатора напруги потужністю 9 кВа, за умови, що опалення централізоване, або автономне (газовий котел). Для підбору потужності стабілізатора напруги на будинок/котедж, рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, тому що тут набагато більше факторів, які можуть впливати на потужність: електричне опалення, насосні станції, коливання вхідної напруги в широкому діапазоні.

 

5. Точність стабілізатора напруги

Згідно з Українським ГОСТом, нормально допустиме відхилення напруги в мережі становить 220±5% Вольт, а гранично допустиме відхилення від норми напруга в мережі має становити 220±10% Вольт. Це означає, що напруга в нашій побутовій мережі повинна виходити з діапазону 198÷242 Вольт. Але всі ми знаємо, що на практиці цієї умови не дотримується, і напруга в мережі коливається в значно більшому діапазоні.

Сучасні стабілізатори напруги випускаються з точністю від 1 до 10%. Чим вище точність, тим ймовірно, дорожчим буде стабілізатор напруги, і більш точно підтримуватиме напругу на виході. Однак, для побутових споживачів буде достатньо точності стабілізації 220 Вольт ±10%. У цьому діапазоні все обладнання має працювати стабільно. Проте всі ми прагнемо кращого, і тому виробники пропонують нам точніші стабілізатори напруги. Потрібний він вам чи ні – вирішувати Вам.

Ми сподіваємося, що цей короткий огляд характеристик допоможе вам зробити правильний вибір, і купити стабілізатор напруги, який буде надійним захистом для вашої побутової техніки/електроніки. У всіх питаннях щодо якісного електропостачання, продажу та монтажу стабілізаторів напруги вам завжди раді допомогти наші фахівці!

подобрать модель стабилизатора напряжения

Нижче ми наведемо питання, що найбільш часто задаються нашими покупцями:

1 Питання:

Надивився у Вас 4 варіанти стабілізаторів, хочу проконсультуватися. Загалом завдання: потрібний стабілізатор на 7-9 кВт (це вже подвоєна потужність обладнання). В принципі не важливо який (серво, реле...) але мені сподобалися:

Який стабілізатор напруги вибрати Ви б порадили з них? Або якщо що, може ще якусь іншу модель .... І останнє питання - справа в тому що в моєму приватному секторі, "за визначенням" не буває напруги вище 200 вольт в мережі, а найчастіше (увечері особливо) буває падає до 150 !!! Ну і звичайно ж не варто забувати про "народні умільці" з саморобними зварювальними апаратами, від них практично все літо напруга знаходиться в миттєвих стрибках від 160 до 260! Так от, за такої ситуації в мережі, впоратися (з моїми 7-9 кВт) хоч один із перерахованих вище стабиків, чи ні?


Заздалегідь дякую Вам величезне за відповідь.
Сподіваюся на добрі новини.
З повагою Олег.

ВІДПОВІДЬ:

З перерахованих вами стабілізаторів напруги механічного типу, якіснішими та швидкодіючими є стабілізатори напруги Руселф. Вони мають більше ступенів захисту та масу позитивних відгуків користувачів. Напругу в заявленому діапазоні вони зможуть виправити. Тобто. Вам залишиться вибрати: настінний/підлоговий тип корпусу. Радив би настінний, оскільки він компактніший і інформативніший (цифрова індикація параметрів мережі).
Щодо електрозварювання:
Зварювання - пульсуюче навантаження, яке дуже важко згладити за допомогою стабілізатора напруги. Сервопривідний і релейний стабілізатори трохи згладять ці пульсації, але вони все одно залишаться.
Набагато краще їх відпрацює електронний стабілізатор напруги, проте теж повністю їх не згладить. Вартість електронного стабілізатора дещо вища за ціну механічних стабілізаторів. Повністю згладжує перешкоди від зварювання лише обладнання, робота якого заснована на подвійному перетворенні, але його ціна буде ще вищою, ніж у електронного стабілізатора напруги східчастого типу.
Тому тут у вас буде вибір або сервопривід за ціною близько 5000-6000 грн, або електронний стабілізатор напруги (наприклад стабілізатори напруги СигмаВольт, Елекс, стабілізатори БАЛАНС, ПРОЧАН, Volter) за ціною починаючи від 7000 грн. Якщо зварювальні роботи по лінії проводяться часто, краще дивитися у бік електронного типу. А якщо вибирати з електронних, то найпопулярнішими останнім часом є стабілізатори напруги Елекс.

2. Питання:

Чи можна встановити стабілізатор у будь-якому місці квартири (до проводки), або необхідно лише після ел. лічильника?

ВІДПОВІДЬ:

При установці стабілізатора напруги в "будь-якому місці", стабілізовану напругу ви отримаєте тільки в мережі після стабілізатора напруги. Для забезпечення стабільної напруги у всій квартирі, стабілізатор повинен бути встановлений на введенні відразу після електролічильника.

3. Питання:

Добридень! Мене цікавить стабілізатор напруги для газової колонки P=40W. Живу у приватному будинку в м. Мелітополь, на лінії часті роботи зварювальними апаратами, відповідно, часте моргання світла. Що ви можете порекомендувати зі своєї продукції+ціна.
Дякую Дмитру.

ВІДПОВІДЬ:

Для газової колонки, як і газового котла потрібен стабілізатор напруги з мінімальною потужністю - 500 Ва. Тут ми можемо запропонувати стабілізатор напруги сервопривідного, релейного або електронного типу. Ви вказали, що по лінії часто ведуться зварювальні роботи. Повністю нормалізувати напругу від перешкод, викликаних проведенням зварювальних робіт, стабілізатор напруги не в змозі. Тут потрібне джерело безперебійного живлення для котла, але воно коштує недешево! Також високою є ціна і на електронний стабілізатор напруги для котла.

Частково згладити стрибки напруги стабілізатор здатний. Сервопривід "не любить" зварювальних робіт по лінії, тому вони призводять до підвищеного зносу редуктора сервоприводу. Оптимальним співвідношенням ціна/якість у цьому випадку буде стабілізатор напруги релейного типу, він має досить високу швидкодію, і достатню для споживачів такого типу точність. Бюджетні моделі LogicPower. Точніші, надійніші: стабілізатори напруги LVT, ще надійніші, з порівняно не дорогих - стабілізатори Струм.

4. Питання:

Чи можна використовувати стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-1/50 з бензогенератором? Заздалегідь дякую, Олександре.

ВІДПОВІДЬ:

Використовувати стабілізатори напруги для стабілізації живлення, що подається бензогенератором, не можна. Бензогенератори видають спотворену синусоїду та коливання частоти, які не дозволять стабілізатору напруги нормально працювати. За необхідності використання бензинової електростанції переведіть стабілізатор напруги в режим "ОБХІД".

5. Питання:

У мережі найчастіше буває знижена напруга. Застосування стабілізаторів у моєму будинку може призвести до погіршення якості світла у сусідів? З ув., Вікторе Івановичу.

ВІДПОВІДЬ:

При використанні стабілізатора напруги загальне навантаження на лінію не змінюється, тому стабілізатор напруги у вашій оселі не позначиться негативно на сусідах. У підборі потрібної моделі допоможуть наші фахівці.

6. Питання:

Хотілося б купити стабілізатор напруги Елекс Гібрид 9-1/25 для дачі, за умови що мені потрібно запитати електрокультиватор з
асинхронним двигуном потужністю 2 кВт, чи підходить? Михайло.

ВІДПОВІДЬ:

Потужність наркози у стабілізатора напруги Елекс Гібід 9-1/25 - 5,5 кВт. І це максимальна потужність стабілізатора при напрузі на вході не нижче 198 Вольт. Якщо напруга на вході опуститься нижче, зменшуватиметься і потужність стабілізатора напруги. При виборі стабілізатора напруги для електродвигуна, не забувайте враховувати пускові струми, зазвичай вони в 3-5 разів більші за номінальну потужність електродвигуна. Тобто. 2 кВт потрібно помножити хоча б на три і отримати 6 кВт. На цю потужність необхідно підбирати стабілізатор напруги. Тому радимо стабілізатор більшої потужності. 

7. Питання:

Добрий день. Порадьте, який стабілізатор взяти для бігової доріжки потужністю 1,65 кВт (пікова 2,75 кВт)? Сергій.

ВІДПОВІДЬ:

Добридень! Радимо стабілізатор напруги з потужністю не менше ніж 3 кВт.

8. Питання:

Добрий день. Проживаємо у селі. Напруга в мережі низька, часто дуже низька - 110 Вольт, просто жах, не працює нічого! Які лише стабілізатори не пробували – не допомагає. Порадьте, що вибрати, щось не дороге. Михайло.

ВІДПОВІДЬ:

Привіт Михайле! Саме для таких випадків ТМ RUCELF розробила релейні стабілізатори напруги другого покоління! Ви можете їх знайти на нашому сайті. Їх маркування RUCELF SRF-II-(потужність)-L. Ці стабілізатори напруги працюють у діапазоні 100 В-300 Вольт, що не під силу обладнанню інших виробників! При вхідній напрузі 120 Вольт ці релейники здатні видавати на виході 220 Вольт, тоді як конкуренти або зовсім відключаються, або видають напругу близько 185 Вольт. Ознайомтеся зі статтею РЕЛЕЙНІ СТАБІЛІЗАТОРИ RUCELF SRF-II. Там є відео-огляд. Головне, правильно розрахуйте потужність.

9. Питання:

Має насос з асинхронним двигуном потужністю 1050 ват, морозилка 150 ват, холодильник 120 ват, комп'ютер 450 ват, котел 200 ват, телевізор 200 ват, я вибрав Релейний стабілізатор напруги RUCELF SRFII-600 а так 180-240. або ваша порада!!!!!!!!!!!!!

ВІДПОВІДЬ:

Максимальна потужність цього стабілізатора при напрузі 160 Вольт становитиме близько 3 кВт. І це не робоча, а максимальна потужність.
Ваш насос має пускові струми. Тобто. потужність насоса потрібно помножити щонайменше на три. У результаті ми отримуємо перевищення потужності стабілізатора. Рекомендуємо вибирати потужнішу модель.

10. Питання:

Добридень! щоночі електрики вимикають світло на 1-2 хвилини, а в мене майже завжди рендер включений! матеріал відповідальний, тому потрібне відповідальне обладнання для уникнення втрати матеріалу.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня!
Тут стабілізатором напруги не допомогти. Вам потрібне джерело безперебійного живлення. Якщо матеріал, що відпрацьовується на комп'ютері, цінний для Вас, то радимо не скупитися, і купити джерело безперебійного живлення з подвійним перетворенням (Online). Добре зарекомендували себе такі моделі: RUCELF UPO-II-1000-36-IL та Elim ІНПО-1000. Обидві ці моделі успішно вживаються споживачами і мають просунуті технічні властивості, призначені для підключення навантаження до 700 Вт, і мають інтегровані акумуляторні батареї. Є й вищого класу апарати - Exa Power, N-Power тощо.

11. Питання:

Добридень! Хотілося б дізнатися різницю між робочим діапазоном стабілізатора та діапазоном стабілізації.... ?

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня!
Робочий діапазон - діапазон вхідних напруг, при яких забезпечується робота стабілізатора напруги без відключень, при цьому заявлена ​​виробником точність стабілізації може не дотримуватися. Діапазон стабілізації - діапазон вхідних напруг, у межах якого забезпечується підтримка напруги на виході із заданою виробником точністю.
Наприклад: Робочий діапазон стабілізатора напруги Balance Professional СНО-14С12 становить 85-280 Вольт (Якщо вхідна напруга буде нижчою або вищою, стабілізатор відключить напругу на виході). Але якщо напруга на вході становитиме, наприклад 100 Вольт, то напруга на виході стабілізатора складе близько 158 Вольт, що не відповідатиме заявленій виробником точності - 220 ± 10 Вольт. А ось діапазон вхідних напруг, при яких забезпечуватиметься 220 ± 10 Вольт - це і є діапазон стабілізації. Він для цієї моделі стабілізатора складає 140 – 250 Вольт.

12. Питання:

Добридень! Чи зберігається гарантія при власному монтажі?

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня!
Ми не обмежуємо наших покупців. Можете зробити монтаж самі – немає проблем. На термін гарантії це не вплине. Головне, щоб правильно підібрали потужність. Як правило, при неправильному підключенні, стабілізатор просто не працює взагалі.

13. Питання:

Порадьте будь ласка стабілізатор напруги, який би працював як при сильно зниженій напрузі, так і при підвищеному. Займаємось будівництвом у сільських районах. Напруга іноді така, що нічого не працює ..... Або зварювання ...... У нас апарат для цеклевки паркету дуже чутливий до напруги. І ще, у нас зварювальний апарат, при заниженій напрузі нормально варити не хоче, цікавилися у нас у магазині, так сказали, що варити через стабілізатор не можна. Може латр поможе?

ВІДПОВІДЬ:

Добридень!
Оптимальним варіантом буде стабілізатор напруги релейного з широким вхідним діапазоном. Краще симисторний/тиристорний тип. Він і від зварювання не зношується і працює надійно.

14. Питання:

Доброго дня! Цікавить стабілізатор напруги для квартири потужністю близько 10 кВт. Обов'язкова умова-безшумна робота. В нас кімната-студія. Порадьте хороший варіант ціна/якість. Бажано настінний тип.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня!
Вам потрібен стабілізатор напруження електронного типу (симісторний, тиристорний). У нас Ви знайдете стабілізатори напруги ПРОЧАН, Елекс, Сігмавольт, Баланс, VOLTER, Укртехнологія. Це все вітчизняні виробники, які випускають якісну продукцію. Вибирайте, що вам сподобається, звертайтеся до наших менеджерів, ми розповімо про сильні та слабкі сторони обраного Вами варіанта.
Вдалого вибору!

15. Питання:

Ми маємо мисливський будиночок. До нього йде досить довга лінія, внаслідок чого напруга в будиночку дуже знижується при підключенні обігрівачів. Нам потрібний стабілізатор. Обов'язкова умова – встановлення стабілізатора на вулиці. Будиночок невеликий, дерев'яний. Що можете порадити.

ВІДПОВІДЬ:

Добридень!
Для встановлення стабілізатора напруги надвір потрібно апарат у спеціальному виконанні - IP56. Такі стабілізатори виготовляє запорізький завод ПРОЧАН ПП. Допускається використання на вулиці, в мороз та спеку. Спеціальне просочування всіх компонентів стабілізатора, спеціальний корпус із водовідливами та ущільнювачами робить це можливим. Але і ціна стабілізатора в пиловологозахисту значно вище стандартної моделі. Телефонуйте, ми підберемо те, що вам потрібне!

16. Питання:

Доброго дня! Я читав, що якщо перебуваєш поряд із трансформаторною підстанцією, то може бути перекіс і, якщо десь напруга надто низька, то у тих, хто поруч із підстанцією, буде навпаки, висока. А у нас харчування іде практ. відразу від трансформатора. Цим, я думаю, і пояснюється, що у нас така висока напруга при великих навантаженнях на весь наш район взимку, правда? Яке рішення ?

ВІДПОВІДЬ:

Добридень!
Перекіс – це параметр для трифазних мереж. У вашому випадку, електрики спеціально дають напругу на ТП вище за норму, щоб у тих, хто знаходиться в кінці лінії, воно було не надто заниженим. Лінії перевантажені, тому електрики змушені давати 260-270 Вольт на трансформаторі, щоб наприкінці лінії було хоча б 180 Вольт. Енергокомпанія підключає нових абонентів, яких за нормами підключати вже не можна, у результаті потім страждають усі: хто знаходиться ближче до трансформаторної підстанції - через підвищену, а наприкінці лінії - через знижену напругу... і, головне, немає й у них виходу... Питання вирішуємо будівництвом нової лінії електропередач - але це великі витрати, на які ніхто не хоче йти.
Встановіть стабілізатор напруги, і Ви забудете про ці проблеми.

17. Питання:

Підкажіть, будь ласка, як мені визначити, яку потужність має мій стабілізатор при заниженій напрузі на вході?

ВІДПОВІДЬ:

Добридень!
Пропонуємо вам графік, який є актуальним для більшості стабілізаторів напруги. На цьому графіку відображено зниження максимальної потужності стабілізатора при зниженні напруги на вході:

18. Питання:

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, підібрати стабілізатор напруги для холодильника.

ВІДПОВІДЬ:

Добридень! Підбір стабілізатора напруги для холодильника, стабілізатора напруги для кондиціонера, насоса ви знайдете у статті за посиланням. Головне тут – правильно розрахувати пускові струми обладнання, про які користувачі часто й не здогадуються.

19. Питання:

Доброго дня! Будь ласка, допоможіть підібрати джерело безперебійного живлення для газового котла.

ВІДПОВІДЬ:

Вітаємо Вас! Для ознайомлення з підбором джерела безперебійного живлення котла, перейдіть за посиланням.

20. Питання:

Доброго дня! Живу у приватному секторі. Через два будинки від мене, на моїй фазі, запитано станцію технічного обслуговування. Через постійне проведення ними зварювальних робіт, напруга постійно скаче, світло блимає!!! Допоможіть з вибором стабілізатора напруги, який би максимально позбавив стрибків напруги, викликаних проведенням на лінії зварювальних робіт. Хотілося б стабілізатор напруги з максимальною точністю та швидкістю стабілізації, потужність близько 10 кВт. спасибі за допомогу

ВІДПОВІДЬ:

Доброго часу доби! Радимо Вам звернути увагу на безступінчастий електронний стабілізатор напруги - Phantom VS-10. Завдяки високій швидкості стабілізації, із застосуванням фазо імпульсної модуляції, досягається найвища точність напруги на виході - 220 Вольт +/- 2 Вольта!

21. Питання:

Здрастуйте шановні фахівці. Прошу вас порадити стабілізатор напруги для дачі. Проблема полягає в тому, що сусід, займаючись підприємницькою діяльністю, постійно використовує зварювальний апарат. Напруга під час роботи зварювального апарату сусіда дуже нестабільна. В даний час для живлення газового котла та холодильника використовую стабілізатори (2 шт). Стрільні індикатори вхідної та вихідної напруги стабілізаторів "стрибають" зі страшною силою. Боюся вивести з ладу дорогі прилади. Якщо наявні стабілізатори напруги виконати завдання не можуть, прошу запропонувати ДБЖ для е/живлення настінного газового котла та холодильника. Вдячний за відповідь. З
повагою Володимир Григорович!

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Відповідь ви знайдете у питанні №20

22. Питання:

Добрий день. Близько місяця тому я придбав у вас стабілізатор СигмаВольт УСН 9-16/3, і ось за цей час я дізнався, а точніше вивчив його свідчення і насторожив мене один факт. Звичайно напруга в мережі нестабільна, вдень від 122 і вночі буває 276, але при показанні вхідного 236-238 на виході стабілізатора 228-229 Ст. -220 В. Так от мене турбує різниця свідчень. У першому випадку (236-238 на вході, і на виході 228-229) і (на вході 237-239, на виході 218-220). Стабілізатор знаходиться при виході з дому, і я часто проходжу повз нього і мимоволі дивлюся на цифри, і ось з'являється невпевненість у його правильній роботі. Поясніть мені, чому така різниця. Це великий перепад напруги? Буду Вам вдячний.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Ситуація, яку ви описуєте, є абсолютно нормальною. Просто, вхідна напруга 236-238 Вольт – межа переходу між ступенями автотрансформатора. При цьому напрузі, стабілізатор може видавати 220 або 228 Вольт, залежно від обраної платою керування щаблі. Точність цього стабілізатора становить 220±4% Вольт(220±9 Вольт). Дана точність є досить високою для забезпечення якісного живлення вашого електрообладнання! За Українським ГОСТом, гранично допустиме відхилення 220±22 Вольта (198 - 242). Ваш стабілізатор забезпечує 220±9 Вольт - чого, більш ніж достатньо! Ви зробили гарний вибір, стабілізатор УСН-916/3 – надійний апарат, з дуже широким робочим діапазоном (110-300 Вольт), високою точністю.

23. Питання:

Добрий день. Займаюсь вибором стабілізатора для свого будинку. Потрібен доступний варіант. Консультувався в різних місцях... Начебто радять як хороший варіант "гібридні" стабілізатори Одеського виробництва. Що можете про них сказати?

ВІДПОВІДЬ:

Добрий вечір. Швидше за все йшлося про стабілізаторів напруги Елекс. У них є "гібриди" – як вони їх називають. По суті - це релейні стабілізатори, для збільшення терміну служби яких застосовується технологія включення навантаження через симистор, в момент перемикання щаблі автотрансформатора. У принципі, технологія має право життя, ці апарати служать добре. Та й ціна у них демократична, і діапазон роботи більш ніж пристойний. Ми можемо Вам їх запропонувати – стабілізатори Елекс Гібрид.
Дізнатися ціни

Рейтинг статті: Стабілізатор напруги для газового котлаСтабілізатор напруги для газового котлаСтабілізатор напруги для газового котлаСтабілізатор напруги для газового котлаСтабілізатор напруги для газового котла (8054)

Ваша оцінка:

Стабілізатор напруги для газового котла 5 из 5 на основе 1 оценок.
5

Чи є якесь рішення для фазозалежних котлів? Виходить так, що при перемиканні режимів роботи між від мережі чи від акумулятора, доводиться перевертати веделку живлення котла.

Джерело безперебійного живлення абсолютно нормально працює з фазозалежними котлами. Телефонуйте, підкажемо

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все