Шановні клієнти, магазини в м.Дніпро, та Київ працюють до 15:00. Далі робота із замовленнями, які зроблені на сайті. З причини великого навантаження, існує невелика затримка обробки замовлень, телефонні дзвінки обробляються по мірі можливості! Дякуємо за розуміння, приносимо вибачення за незручності !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатор напруги для дому та квартири

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 17-01-2023
Рейтинг статті: (20374)

Нестабільне електроживлення становить небезпеку як для коректного функціонування побутової техніки та електроніки, а й її справності загалом. З самими причинами, що викликають мережні коливання, боротися неможливо, тому що вони абсолютно ніяк не залежать від Вас, тому найкращим варіантом буде подбати про встановлення стабілізатора напруги для будинку або квартири, який гарантовано захистить споживачів від негативного впливу неякісної електроенергії.

Інтернет-магазин стабільного електроживлення "Вольтмаркет" пропонує широкий асортимент стабілізаторів напруги для дому та квартири будь-яких типів та потужностей, які можна купити за демократичною ціною з доставкою кур'єрською службою по всій території України. Наші торгові точки відкриті у Києві, Харкові та Дніпрі. Відвідавши нас, Ви можете перевірити роботу стабілізатора, що Вас цікавить, на тестовому стенді шляхом імітації мережевих коливань лабораторним автотрансформатором.

стабілізатори напурги

Навіщо потрібен стабілізатор напруги для дому та квартири

У кожного мешканця України вдома чи у квартирі встановлено велику кількість побутової техніки та електроніки сумарною вартістю десятки тисяч грн. В електромережах нашої країни напруга плаває постійно, причому найчастіше у досить широкому діапазоні, коли як виробники гарантують справну роботу сертифікованої в Україні однофазної техніки лише при роботі від 220В із максимальним відхиленням 10% (±22 В). Вихід за ці межі є недотриманням вимог експлуатації, тому під умови гарантії не підпадає.

Дізнатися ціни

Саме тому жителі України все частіше думають про якість електроживлення та встановлюють стабілізатори напруги для дому та квартири. Економічна доцільність такого рішення є очевидною. Недорогий побутовий стабілізатор напруги для будинку або для дачі здатний надійно захищати електроустаткування в десятки разів дорожче! Ми рекомендуємо нашим клієнтам відвідати фізичні магазини "Вольтмаркет", розташовані у Києві, Харкові та Дніпрі, щоб самостійно переконатися в ефективності роботи стабілізаторів напруги.

Выбор стабилизатора напряжения для дома и квартиры

З ознайомлювальною метою коротко розглянемо найпопулярніші на ринку України типи стабілізаторів напруги для дому та квартири. Тим не менш, безпосередньо для вибору відповідної моделі рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами, або особисто відвідати фізичні торгові точки "Вольтмаркет" у Києві, Харкові чи Дніпрі.

  • Релейні стабілізатори напруги – найпростіші варіанти для дому та квартири. У більшості випадків релейною схемою стабілізації оснащуються моделі малої потужності, призначені для будь-якого одного електроприладу, наприклад опалювального котла. Сильними сторонами релейних стабілізаторів напруги для дому та квартири є доступна ціна та висока швидкість реакції на мережні коливання;
  • Сервопривідні стабілізатори напруги - це досить універсальні та доступні агрегати, які дозволяють точно і плавно регулювати напругу, проте їхня швидкість реакції значно поступається релейним аналогам;
  • Електронні ступінчасті стабілізатори напруги є розвиток моделей релейного типу. Реле замінено тиристорами, а кількість ступенів стабілізації - вище. В результаті ми отримуємо більш надійний, точний і все такий швидкодіючий стабілізатор;
  • Електронні безступінчасті стабілізатори напруги - це професійні пристрої преміального класу, які з огляду на високу ціну та зайві характеристики для дому та квартири купуються вкрай рідко.
стабілізатори напруги релейні
Релейні
стабілізатори напруги сервопривідні
Сервопривідні
стабілізатори напруги електронні
Електронні

У зв'язку з тим, що багато будинків проектувалися з розрахунком певного ліміту потужності і кількості користувачів електромережі, не дивно, що вони не в змозі впоратися з навантаженнями, що стрімко збільшуються. Такі проблеми можуть виникнути навіть у великих містах України – Києві, Харкові, Дніпрі та інших обласних центрах. Щоб уникнути виходу системи з ладу, найкраще купити стабілізатор напруги, який зберігав би напругу, не перевантажуючи електромережу. Таким чином, вдасться не тільки уникнути масштабних відключень електроенергії, а й мінімізувати ризик поломок побутової техніки та обладнання.

Як відомо, низькоякісне електроживлення - одна з ключових причин поломок дорогих електронних пристроїв, тому для забезпечення їхньої функціональності рекомендується купити стабілізатор напруги для будинку або квартири в сучасній конфігурації, здатний утримувати напругу на рівні 220В з невеликими допустимими відхиленнями. Найпростіше придбати стабілізатор напруги в інтернет-магазині "Вольтмаркет". Ми надаємо можливість протестувати модель, що цікавить Вас, прямо в наших торгових точках у Києві, Харкові та Дніпрі. Також ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні та якісне гарантійне обслуговування.

Дізнатися ціни

Рейтинг статті: Стабілізатор напруги для дому та квартириСтабілізатор напруги для дому та квартириСтабілізатор напруги для дому та квартириСтабілізатор напруги для дому та квартириСтабілізатор напруги для дому та квартири (20374)

Ваша оцінка:

Стабілізатор напруги для дому та квартири 5 из 5 на основе 3 оценок.
5

Підкажіть , у мене 3-ри фази 380, 15кіловат, який потрібно стабілізатор?

Позвоните пожалуйста нам, обсудим все подробности. Ориентировочно, нужно ставить 3 стабилизатора по 9 кВа. Это оптимально по цене.

5

Здравствуйте! Можно ли отключить индикацию в Rucelf SDW5000D?

Здравствуйте. Нет, она не отключается.

5

добрый день. для посудомоечной машины мне нужен стабилизатор с минимальным напряжением

Здравствуйте. Насколько низкое у вас напряжение ?

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все