Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Германія), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно.

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 15-10-2023
Рейтинг статті: (10823)
Зміст

Подключение ИБП

Джерела безперебійного живлення можуть працювати на різній напрузі постійного струму, на яку вони налаштовані виробником. Як правило, чим більше потужність джерела безперебійного живлення (далі ДБЖ), тим вище напруга постійного струму, на якому він працює. Як правило, напруга ланцюга постійного струму кратна 12 Вольтам. Найбільш поширеними є ДБЖ, що живляться від ланцюга постійного струму 12, 24, 36, 48 Вольт. Як правило, це ДБЖ, з дозволеним навантаженням до 3000 Ва. Однак, ДБЖ з потужністю більше 3000 Ва можуть бути розраховані на напругу постійного струму 96 192 Вольта і більше. Це робиться підвищення ККД безперебійника, і зниження втрат, що виникають там, де протікають високі струми. Для забезпечення необхідної напруги постійного струму, як правило, використовуються стандартні герметичні акумуляторні батареї, з напругою 12 Вольт.

Дізнатися ціни

Відповідно, для отримання більш високої напруги Вам необхідно буде з'єднати батареї в ланцюг. Використовуючи різні способи підключення, Ви зможете підсумувати або напругу батарей, або їхню ємність. Давайте розглянемо способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ докладніше:

ПОСЛІДОВНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ АКБ

последовательное подключение АКБ к ИБП

При такому підключенні сумується напруга акумуляторних батарей. Місткість системи залишається така сама, як у однієї з батарей даного ланцюга. Наприклад: Ви підключили до ланцюга послідовно 3 акумуляторні батареї напругою 12 Вольт і ємністю 65 Ач. У результаті, на клемах джерела безперебійного живлення Ви отримаєте напругу 36 Вольт, ємність системи складе 65 Ач. При цій схемі підключення не допустиме використання батарей різної ємності, різних типів, з різною напругою заряджання. Ми рекомендуємо Вам підключати за цією схемою лише батареї одного виробника, бажано з однієї партії, попередньо перевіривши, та за потреби вирівнявши напругу на всіх батареях. Також, довжина та опір з'єднувальних проводів, мають бути однаковими. Якщо не дотримуватись цієї умови, на клемах акумуляторів може виникнути різна напруга. Батареї з меншим рівнем заряду надмірно розряджаються (при роботі від батарей в режимі інвертора), а батареї з найвищим рівнем заряду ризикують отримати перезаряд при роботі в мережевому режимі (напруга заряду буде завищена, що призведе до підвищеного зносу батареї або виходу її з ладу). Нижче на відео Ви зможете побачити схему послідовного підключення ДБЖ до батарейного ланцюга 72 Вольта:

 

ПАРАЛЕЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ АКБ

последовательное подключение аккумуляторныхбатарей

Даний тип підключення дозволить Вам збільшити ємність акумуляторних батарей (а отже і час автономної роботи вашого обладнання), не змінюючи напруги ланцюга постійного струму. Це буде корисно, якщо ви хочете підключити кілька акумуляторів до ДБЖ, який працює від 12 Вольт. Наприклад: у Вас є ДБЖ з ланцюгом постійного струму напругою 12 Вольт, і у вас є 4 акумуляторні батареї ємністю 65 Ач. При паралельному підключенні цих батарей ви отримаєте на клемах ДБЖ напругу 12 Вольт, при цьому ємність системи складе 4*65=260 Ач. При такому типі підключення можна використовувати в одному ланцюгу батареї різної ємності, без особливої ​​шкоди для них. Однак, тут необхідно звертати увагу на величину струму зарядки. Тому також не рекомендуємо застосовувати в одному ланцюгу батареї з дуже великою різницею в ємності (струм заряду, який буде прийнятний для батареї 100 Ач, буде явно великий для батареї ємністю 7 Ач).

Для правильного підбору акумуляторних батарей, вибору їх типу, ємності та способу об'єднання в ланцюг, рекомендуємо проконсультуватися з менеджерами магазину ВольтМаркет. Ми підберемо оптимальну для Вас конфігурацію ДБЖ + батареї, розрахуємо час автономної роботи обладнання, запропонуємо найкращу ціну системи забезпечення автономного та безперебійного живлення!

Підібрати необхідну АКБ можна клікнувши нижче:

Дізнатися ціни

Рейтинг статті: Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно.Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно.Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно.Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно.Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно. (10823)

Ваша оцінка:

Способи підключення акумуляторних батарей до ДБЖ. Паралельно та послідовно. 5 из 5 на основе 33 оценок.
5

День добрий. інвертор перетворює 12 В від акумулятора на 220 В. Чи буде підзаряжатись акумулятор, якщо підключити від інвертора зарядний пристрій на цей же акумулятор? Чи продовжить час роботи інвертора така схема хоча б на деякий час. Чи не зашкодить це акумулятору? Дякую.

Добрий день. Ви хочете створити perpetuum mobile? Ні, нажаль так працювати не буде))) бо кожний прилад має свій ККД, і він не 100%. Тому, чим більше будете ганяти по колу, тим більше енергії втратите

5

Підкажіть, будь ласка, рік тому купив комплект АКБ agm на 100 а/ч та ІБП на 500 Вт для котла, був період, коли не користувались, зараз АКБ не тримає навіть 10 хвилин, а на екрані ІБП показує п'ять повних квадратів заряду, і виключає зарядку, може чимось іншим заряджати? Дякую.

добрий день.
Треба зарядка із режимом десульфатації. Прогнати батарею. Не треба лишати батарею розрядженою...
https://youtube.com/shorts/L31soaJT6bU

5

Добрый день! Интересует возможность следующей сборки:

1. ИБП Gemix PSN-1000 для внешних батарей, рассчитанный по инстркции на свинцово-кислотные батареи общей емкостью до 200Ач;
2. Параллельно подключенные две батареи GEL 12В на 120 Ач каждая;
3. Дополнительно параллельно подключена батарея Li-Ion 12В на 130 Ач с платой BMS.

Будет ли эта сборка адекватно работать на разряд, если для заряда по крайней мере одной батареи будет использоваться внешнее зарядное устройство? И какую именно батарею лучше при этом заряжать внешним зарядным устройством: GEL или Li-Ion?

Здравствуйте. Нужно ставить батареи одного типа. Батареи разного типа, на один слабенький бесперебойник, плюс внешняя зарядка … мы бы так не делали

5

Добрый день. Вопрос не совсем по теме статьи. Подскажите, у меня ИБП NB-T601 (LCD) и к нему подключен один аккумулятор. Можно ли аккумулятор заряжать непосредственно от ИБП и как именно?

Не совсем понятен вопрос. Здравствуйте. Ибп заряжает аккумулятор, когда к нему подключен

5

Підкажіть будь-ласка, що буде якщо з'єднати ДБЖ з акумуляторами тонким а ще й довгим кабелем?
Чи буде від робити коли не стане світла ?

5

Доброго вечора
маю ДБЖ 2000в (1200в) с 2 AGM 12V 9 Ah
Таке питання хочу добавить AGM 12V 100 Ah чи взагалі можна так робить і якщо можна то рідні 2 акб залишати чи просто ставити 100А. Дякую

Добрий день. Якщо ваш безперебійник розрахований на вбудовані батареї, то його зарядний струм дуже слабкий для зарядки зовнішніх батарей. Тобто, на розряд можна зробити щоб працювало, але батареї заряджати треба буде окремо

5

Теоритично, чи можливо паралельне з'єднання аккумулятора gel та agm?

теоритично, все буде працювати. Просто це буде не дуже гарно впливати на ресурс батарей

5

Доброго дня. 2 ак батареї agm 100ah, 12v. Якщо їх з'єднати паралельно отримаю 200ah, 12v. Питання, інвертор Леотон 500 потягне? А 3 батареї?

добрий день. Ємність - вірно. Дивіться зарядний струм. Для 200Аг оптимально 20А, для 300А - 30А.

5

Добрий день. Якщо написано в описі до упса що він підтримує зовнішні акумулятори на 48вольт то:
1. Як дізнатись яку максимальну ємкість він дозволяє таким чином підключати? адже в описах до упсів немає цієї інформації (просто ми знаємо що ток заряду має бути 10% від ємкості - але не вказаний максимум)
2. якщо упс буде мати навантаження 1500ват і в нього в характеристиках пише шо зовнішні батареї на 48 вольт то як ефективніше зібрати конфігурацію щоб нагрузка тримала близько 2 годин? це трохи менше 100а/год по калькулятору.
Бо по логіці тоді тре придбати 4сотки на 12 вольт (які важать 25 кг кожна) і зєднати їх послідовно, бо в інтернеті гібридне (паралельне+послідовне) з'єднання не рекомендується.
Бо якщо таку конфігурацію скласти з 12вольт на 9амп (які дуже поширені в продажі) то там десятки треба акумуляторів.
3)В такому випадку виробники розраховують що ми повинні купувати вже 48 вольтові готові акумулятори які дорогі і не популярні в продажі? (автомобільні до уваги не беремо - в ланому випадку мова йде про внутрішнє приміщення з розташуванням людей) (доречі є упси де зовнішня напруга має бути 192 вольти як тоді наприклад "складати" гелеві)
На яке правильне рішення розраховує виробник упса коли дозволяє цю можливість? Бо получається що можливість є але "головняк і ризик" повністю ложиться на плечі покупця який в 99,99% гарантовано не поступить так як уявляв собі виробник
Дякую за відповідь.

Добрий день. У технічних характеристиках любого джерела безперебійного живлення, має бути вказаний його максимальний струм. Ви тут написали багато питань, краще звісно зателефонувати до нас, і ми вас проконсультуємо. 4 батареї 12 В 100 Аг , які ви підключите послідовно, це буде приблизно 5 кіловат годин запасу. У випадку якщо навантаження буде 1500 Вт, то це буде приблизно на 3 години і ще трохи.

5

Добрий день. Чи можна заряджати акумулятор одночасно двома зарядками? (акумулятор 100Ah дві зарядки по 6 А)
Як що так, то вийде зарядка на 12 А?

добрий день. В теорії так, але на практиці, можуть бути проблеми, не радили б так робити.

5

Спасибо за толковый и лаконичный пост. Есть вопрос, можно ли соеденить параллельно 2акб 100ач литиевых и один агм 100ач? В сумме должно получится 300ач, потянет такую связку зарядка на 20а?

Здравствуйте. Не стоит соединять в одну цепь аккумуляторы разного типа.

5

Добрый день! Есть 4акб 2 по 200ач и 2 по 100ач. Из 2-х по 100 ач хочу сделать 24в и к ним еще подключить 2 по 200ач, чтобы сделать 24в 200ач, при это поставив балансир заряда. Можно так сделать или нельзя?

Здравствуйте. Вас емкость 12В 600Ач. Балансиры ... на батареях разной емкости, не думаем, что это правильное решение.

Т.е не получится сделать 24в400ач даже без балансиров?

нет, у вас не хватает емкости. Получится сделать 24В 300Ач.

Имеете ввиду из 2х100ач сделать 24в и подключить их к двум 24 по 200ач?

Две АКБ по 200 соединить последовательно. Получится 24В 200 Ач. Две по 100ач подсоединить последовательно, выйдет 24В 100 ач. А потом две эти сборки соединить параллельно между собой. Получите 24В 300Ач. Это выходит параллельно-последовательное соединение.

5

Здравствуйте.
Есть ИБП HP 1500 G3, в нем 3 АКБ на 12В.
Какая схема подойдет лучше, последовательная или параллельная?

Здравствуйте. Подойдет только одна схема - заложенная производителем.

5

Здравствуйте, у меня вопрос, можно в моём автодоме параллельно подключить батарею AGM 90Ah и LiFe Po 50Ah, чтобы получить 140Аh? Зарядку все батареи получают если на ходу то от генератора, если на стоянке от наружной сети 220вольт и от солнечной батареи 240ватт. Спасибо за ответ!

Здраствуйте.
Работать будет. Но это не лучший вариант, делать смешение батарей, разного типа, в одной цепи. Одна батарея зарядится, а вторая еще нет...

5

Здравствуйте! Прошу прощения хотел спросить, можно ли к ИБП подключить батарею 12В/5Ач вместо 12В/9Ач и будет ли она заряжаться... И такой возможно глупый вопрос, но даже если и будет заряжаться то скорей всего просто после отключения тока она будет меньше держать заряд тока? Я всё правильно понимаю?

Здравствуйте. Подключить можно, работать будет. Ток зарядки для нее будет великоват, что может быть не очень хорошо для нее. Время автономной работы ИБП, соотвественно уменьшится почти в 2 раза

5

Доброго дня, маю бпж на 1050 вт 24в, підключаю свинцевих акк 12 вольт на 105 та 100 ампер послідовно, включаю він починає пищати та виключається, проблема у акамуляторах?

5

добрый вечер .3 АКБ на 12 по 100 амперчасов соединены паралельно. к одной из них подключен ИБП который при наличии внешнего электропитания заряжает блок током 10 а( по схеме Вудриджа ). вопрос можно ли одновременно с зарядом от ИПБ использовать дополнительное зарядное устройство и какой максимальный зарядный ампераж оно может иметь, чтобы не навредить батареям .батареи гелевые и AGM

Здравствуйте. У кого то так работает, у кого то "ругается" ИБП. Если ИБП дает 10А, а у Вас емкость 300Ач - то вам нужно добавить еще 20А тока заряда.

5

При параллельном соединении аккумуляторов 100А и 75А, какой должен находится первим в цепи к ИБП?

не имеет большого значения, я бы поставил первым 100Ач

5

Вітаю. Маю UPS 24В , до якого підключено два акумулятори по 100Аг (послідовно) . Зараз хочу підключити ще два акуми з такими самими параметрами, щоб було паралельно-послідовне з'єднання. Але не можу знайти таких батарей цього ж виробника. чи можу я підключити батареї іншого виробника? наскільки то буде критично? Дякую

добрий день. Не ідеально, але і не смертельно. Вони будуть в паралелі до існуючих

5

Здравствуйте есть ИПБ на 14ампер 12 вольт, какое максимальное ампер я могу подключить чтоб могло нормально работать. И ещё могу ли я подключить батарею на 300 ампер просто чтоб от нее работало без подзарядки, то есть не включая ИПБ в сеть?

добрый день. Работать ИБП будет от любой батареи 12В, просто не сможет заряжать ее, зарядный ток слишком мал. Главное убедитесь, что у вас ИБП 14Ач 12В, а не 7Ач 24В.

5

Добрый день! Вопрос: как подключить (выделить), скажем, 2 потребителя из 10 подключенных в эл.цепь? Чтобы ИБП автоматически переключился на необходимы 2 токоприёмника, при этом остальные не задействованы. Есть ли какая-то схема подключения токоприёмников к выходу ИБП с отсечкой, т.с., ненужных?

Здравствуйте. Если проводка в электрощите не предусматривает отдельное включение требуемых вам приборов, то к сожалению никак. Только включение их в розетку ИБП, можно через удлинитель.

5

Чи можливо підключити акумулятор 60 ампер годин замість рідного на 7 ампер годин?

Можливо, працювати буде, але заряджати батарею, пристрій який розрахований на 7Аг, не зможе.

5

Можливо підключення замість рідного акумулятора 7ah іншого на 60ah?

5

Есть ИБП 24V, который выдает ток заряда 10А/15А, судя из рекомендаций нужно покупать 2 аккумулятора 12V по 150AH, если поставить аккумулятор большей емкости (например 200АН) просто ИБП будет его дольше заряжать?

да, если разница в емкости и рекомендуемым для этой емкости током не большая, то просто изменится время заряда.

5

Здрастуйте. Имеется ИПБ изначально с последовательным подключением батарей по 12v. Могу ли я в данном ипб изменить подключение батарей на паралельное?

добрый день. Последовательное подключение суммирует напряжение цепи. Если подключить параллельно, напряжение цепи изменится, работать не будет.

5

Как правильно подобрать кабель (сечение и тип кабеля) для параллельного соединения нескольких батарей 12в ?

Нужно просчитать ток в цепи. При мощности нагрузки на ИБП, например 1000 Вт, и напряжении в цепи постоянного тока 12 Вольт, ток будет 1000/12=83 ампера. Рекомендуем считать с запасом, для избегания нагрева и потерь , 1 кв.мм. сечения кабеля на 10 Ампер. Соотвественно на бесперебойник 1000 Вт в цепь постоянного тока, лучше ставить кабель сечением не менее 10 кв.мм.

5

Доброго дня!
Чи можливе паралельне підключення 2-3 акб на 100 ач до Volter 300?
Він зможе їх при відновленні електропостачання зарядити?

Доброго дня. Ток заряду для батареї повинен бути близько 10% від ємності батареї. Для ємності 200 Ач потрібен ток 20А. А цей ДБЖ має лише 5А. Не зарядить…

5

Есть два аб глубокой разрядки 100 и 85 ач и одна А вот 100 ач Можно-ли подключить к ИБП?

5

Здравствуйте. Интересуют варианты подключения бензогенератор к вашим ИБП. Можно ли вместо батареи подключить выход генератора 12В. Спасибо.

Здравствуйте.
Мы так не пробовали. В теории, должно работать, при условии что генератор выдает нормальный сигнал 12В

5

Есть 2 аккумулятора 12 В по 100 Ah, подключенные к инвертору последовательно (соответственно, выдают 24 В).
Могу я подключить еще 2 таких же аккумулятора, но параллельно? Правильно я понимаю, что ток будет 24 В, а емкость станет уже 300 Ah?

Сейчас у вас цепь 24 Вольта 100ач. Если вы добавите в параллель еще такую же сборку из двух батарей, получите 24В 200 ач.

5

У меня есть два АКБ 100, 50 А/ч при паралельном подключении какой зарядный ток ???

Здравствуйте.
По сути это будет батарея 12В 150 Ач. Соответственно и ток заряда до 15А можно давать.

5

у меня есть трансформатор на 12 в иакумулятор на 6В соединить можно?

Не понятен вопрос…

5

У меня есть ИБП там была батарея 12 вольт, она вышла из строя, у меня есть батарея на 36 вольт, могу ли я как то её использовать без вреда батарее?

нет, не получится. Ваша наверняка состоит из батарей по 12 вольт, но это ее нужно "расчленять"

Залишити відгук / Задати питання
 
[[videoschema]]
Корисні статті на тему
Показати все