Які бувають стабілізатори напруги
Стабілізатор, або, як його ще називають, нормалізатор напруги – це пристрій, який захищає електромережу від стрибків електроенергії. Завдяки йому забезпечується збереження електроприладів та ламп освітлення, що знаходяться у приміщенні. Стабілізатор підключається на вході в приміщення, часто прямо поруч із лічильником електроенергії.
Стабілізатори напруги представлені на ринку у широкому асортименті. З одного боку, існують електронні стабілізатори – до них належать:
- стабілізатори напруги напруги
- тиристорні стабілізатори напруги).
З іншого – електромеханічні (релейні та сервопривідні).
Можна нескінченно довго сперечатися про те, який із видів стабілізаторів кращий. Звичайно, електромеханіка зазвичай виграє у стартовій ціні. Однак потім покупцеві доведеться витратитись на її обслуговування. До того ж, таке обладнання швидко зношується, воно менш надійне.
Наступною істотною відмінністю є те, що симісторний стабілізатор напруги більш швидкодіючий. Погодьтеся - є суттєва різниця, що зреагує стабілізатор на перепад напруги моментально, або йому - наприклад, такому, як сервопривідний - знадобиться 2-3 секунди. Чутлива техніка, швидше за все, не витримає такого навантаження.
Тиристорний стабілізатор напруги - надійність та справність у роботі
Тиристорний стабілізатор напруги має необмежений термін служби. Досвід показує, що перші моделі стабілізаторів українських виробників, які з'явилися понад 20 років тому, досі справно слугують своїм господарям.
Тиристорний стабілізатор напруги – справжній подарунок для тих, хто хоче раз і назавжди вирішити питання стабільної подачі електроенергії. Ви можете вибрати стабілізатор із широкого асортименту українських та іноземних виробників.
Симісторний стабілізатор напруги – вибір на довгі роки
Симисторний стабілізатор напруги є різновидом тиристорного. Він вважається найнадійнішим, тому що для комутації між обмотками використовуються напівпровідникові прилади – симістори (вид тиристорів).
Симисторний стабілізатор напруги – гарантія стабільного, постійного, рівного рівня напруги у приміщенні, чи це житлові площі – квартира, будинок, офіс, дача, чи виробничі – магазин, склад, виробнича лінія. Існують і багато інших переваг такого обладнання, як симісторний, або тиристорний стабілізатор напруги.
Вони працюють абсолютно безшумно, оскільки не містять механічних деталей, які могли б видавати шум – гул, клацання, цокання, тертя та інші звуки.
Якщо ви вирішили придбати тиристорний або симисторний стабілізатор напруги – пропонуємо звернутися за консультацією до фахівців нашого магазину "Вольтмаркет". Вони допоможуть підібрати обладнання, що дозволяє максимально ефективно задовольнити ваші потреби та побажання, а також вирішать питання щодо доставки, встановлення та гарантійного обслуговування.