Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Германія), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатор напруги постійно відключається

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 03-02-2023
Рейтинг статті: (6384)

Стабілізатори напруги

Сервісні центри часто стикаються із зверненнями покупців у зв'язку з тим, що стабілізатор напруги постійно відключається. Споживачі практично завжди вважають, що це є наслідком несправності стабілізатора, коли як реальність виявляється куди прозаїчнішим. Ми постараємося розглянути поширені причини неправильної роботи приладу та дійдемо одного закономірного висновку.

Обрати стабілізатор напруги

Перевищення допустимого струму

Здавалося б, при покупці практично будь-якого електротехнічного обладнання одним із найважливіших параметрів є його потужність. І все одно користувачі примудряються підібрати не підходящу модель через недбале ставлення до цього питання. Стабілізатор напруги стає джерелом живлення для Вашого обладнання, тому до вибору потужності та інших характеристик слід підходити максимально серйозно. Якщо стабілізатор напруги постійно відключається – можливо, банально спрацьовує захист струму. Сучасні стабілізатори зазвичай мають два рівні захисту. При незначному перевищенні струму через певний час спрацьовує електронний захист. Відбивання автомата, у свою чергу, часто свідчить про лавиноподібний стрибок струму, який характерний для коротких замикань.

Недостатній запас потужності

Більшість побутових стабілізаторів напруги (сервопривідні, релейні ступінчасті та електронні ступінчасті) здійснюють регулювання за принципом зміни коефіцієнта трансформації автотрансформатора. Основна перевага даного підходу полягає в дешевизні та надійності конструкції. Однак є один недолік, який багато хто забуває враховувати при виборі відповідної моделі: при зниженні напруги на вході допустима потужність на виході знижується. Чим більші просідання потрібно компенсувати стабілізатору – тим нижча його потужність. Тому рекомендуємо підбирати стабілізатор із більш ніж 30-відсотковим запасом за потужністю.

Пускові стуми

Багато споживачів забувають враховувати пускові струми деяких видів побутової техніки. Зокрема компресор холодильника постійно запускається в циклічному режимі. Кожен запуск супроводжується високими пусковими струмами, що в рази перевищують струм у робочому режимі. Стабілізатор напруги повинен мати запас по потужності, достатній для роботи з пусковими струмами, або перевантажувальну здатність. Зрозуміло, набагато безпечніше розраховувати на запас потужності.

Вихід за робочий діапазон

Найпоширенішою частою причиною відключення стабілізатора напруги є вихід вхідної напруги за робочий діапазон стабілізації. Розглянемо це докладніше. Будь-який стабілізатор розрахований на компенсацію мережних коливань із певною амплітудою. Робота приладу неможлива при надто високій або надто низькій вхідній напрузі. Якщо стабілізатор не тримає напругу, а потім взагалі вимикається – не варто поспішати нести пристрій у ремонт. Відповідь може бути до банальної проста: стабілізатор напруги просто не розрахований на ту амплітуду мережевих коливань, які властиві Вашій мережі. Якщо стабілізатор напруги постійно клацає (у випадку моделі релейного типу), значить мережа дуже нестабільна і можуть виникати сплески і просідання, з якими прилад просто не може впоратися. Причому відключення може бути пов'язане як з виходом за робочий діапазон стабілізації, так і з недостатнім запасом потужності при компенсації глибоких просадок.

Релейный стабилизатор изнутриСервопривідний стабілізатор зсерединиЭлектронный стабилизатор изнутри


Якого висновку наводять основні причини постійного відключення стабілізатора напруги? Причина не в самому стабілізаторі, а в його неправильному виборі. Прилад просто не може працювати в умовах, для яких він не був призначений. Ось чому ми завжди наголошуємо на ретельному доборі залежно від конкретних потреб. Ви повинні добре вивчити предметну область і робити вибір з розумом, або довірити це фахівцям. Стабілізатор - це пристрій досить розумний і його відключення найчастіше говорить не про несправність, а про умови роботи, для яких він не призначений.

Щоб купити стабілізатор і забути про будь-які проблеми, дотримуйтесь ряду правил:

  • Вивчіть основні види стабілізаторів напруги і на основі їх переваг та недоліків прийміть рішення на користь одного з них.
  • Розрахуйте потужність обладнання, яке потрібно захистити. Завжди беріть максимальні показники з огляду навіть на пускові струми деяких споживачів. Точний розрахунок дуже важливий. Підбір занадто потужного стабілізатора не становить жодної небезпеки – Ви отримуєте прилад із запасом, – однак за це доведеться переплатити. Набагато гірше підібрати стабілізатор з низькою потужністю, яка призводитиме до захисних відключень.
  • Чим ширший робочий діапазон стабілізації – тим краще. Буде до речі, якщо Ви приблизно знатимете, які перепади напруги відбуваються безпосередньо у Вашій мережі, щоб підібрати модель з ідеальним робочим діапазоном.
  • Якщо вивчати матчасть немає бажання чи можливості, не слід робити необдумані рішення – проконсультуйтеся з фахівцями. Наприклад, менеджери інтернет-магазину «Вольтмаркет» готові проконсультувати Вас з усіх питань та надати підтримку на всіх етапах придбання стабілізатора аж до монтажу та підключення.

Зрозуміло, трапляються випадки, коли відключення відбувається з вини несправності. Якщо стабілізатор напруги постійно відключається, спробуйте з'ясувати причину. У цьому допоможуть діагностичні можливості приладу. Найчастіше на дисплеї, якщо є, виводиться код помилки, через яку можна визначити несправність. Якщо причиною не є щось із перерахованого вище, тоді слід задуматися про звернення до сервісного центру. Втручання без відповідних технічних знань може загрожувати не лише цілісності стабілізатора, а й Вашому здоров'ю.

Стабілізатор Rucelf

Рейтинг статті: Стабілізатор напруги постійно відключаєтьсяСтабілізатор напруги постійно відключаєтьсяСтабілізатор напруги постійно відключаєтьсяСтабілізатор напруги постійно відключаєтьсяСтабілізатор напруги постійно відключається (6384)

Ваша оцінка:

Стабілізатор напруги постійно відключається 4.4 из 5 на основе 7 оценок.
5

Добрый день! RUCELF SDV-20000, постоянно отключается и не запускается. Моргает красный и жёлтый индикатор. В запасе такой же, поменял платы не чего не поменялось. При осмотре ,физические повреждения не выявлено. Какие варианты могут быть?

Добрый день, без диагностики это тяжело определить, может быть термодатчик, может быть ещё что-то …

5

Что означает ошибка на стабилизаторе ЬРR5

тут не подскажем, да и какой стабилизатор вы не указали.

5

Доброго дня! На дачі дуже низька напруга, часто 165 - 170 В. Холодиьник підключено через стабілізатор Luxeon LDR-1500. Стабілізатор безперервно клацав. Компрессор холидильника вийшов з ладу. Стабілізатор ніби робочий. Що робити щоб надалі уникнути таких проблем

Добрий день. Бажано встановити більш швидкодіючий стабілізатор напруги, і більш точний. https://voltmarket.ua/stabilizatory-napryazheniya/filter/stabilizatsiya-...

3

Стабилизатор Люксеон 5000 . Не соответствует индикация выходному напряжению , постоянно 220 вольт , в сети после стабилизации . Мультиметр показывает ( в зависимости от входного напряжения ) в сети 213 в ( при вх 213 в ) , в сети 243 в ( при вх 238 в ) .

Стабилизаторы Люксеон как правило всегда показывают 220. Но напряжение на выходе при этом 220+-22 Вольта, что совпадает с их заявленной точностью

3

Отключился стабилизатор. На входе показывает 230 вольт. На выходе горит буква L.

Скорее всего, входное напряжение ниже допустимого для данной модели стабилизатора. Т.е. слишком низкое

5

Вопрос. Стабилизатор Пилот LR 700 долгое время работал нормально. В последнее время стал периодически отключаться. Причем отключение стало нарастать. Вышеуказанные причины как то не вяжутся с данной проблемой.

5

Как долго может быть включён стабилизатор, я хочу поставить на бойлер, что бы он работал 24/7, это возможно?

Здравствуйте.
Стабилизаторы напряжения рассчитаны на круглосуточный режим работы.

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все