Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Німеччина), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги?

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 21-10-2022

Стабилизаторы

Вибір стабілізатора- процес вкрай відповідальний, оскільки даний прилад постійно компенсуватиме мережеві коливання, виступаючи для всієї техніки, що захищається фактично блоком живлення. А блок живлення завжди має бути високої якості, тому що від його роботи залежить робота інших вузлів, у цьому випадку підключеного електроустаткування.

Можна вивчити особливості доступних на ринку типів стабілізаторів, основні характеристики, на які слід звертати увагу, проте завжди є ризик натрапити на неякісну модель, яка на папері виглядає гідно. Тому не останню роль у підборі пристроїв захисту відіграє вибір фірми виробника.

Щоб відповісти на запитання якої фірми краще купити стабілізатор напруги, ми коротко розглянемо продукцію кількох найпопулярніших в Україні виробників та спробуємо розібратися, чому вони такі успішні на ринку нашої країни.

Дізнатися ціни

Елекс

Якщо існує рейтинг виробників стабілізаторів напруги в Україні, то майже напевно його очолить продукція одеської науково-виробничої фірми Елекс.

Однією з особливостей даної НПФ є той факт, що вона займається повним циклом виробництва без звернення до сторонніх підрядників. Самі розробляють і самі виробляють на сучасному обладнанні. Якість комплектуючих та складання загалом не викликає сумнівів, що підтверджують численні відгуки покупців.

Асортимент стабілізаторів напруги налічує безліч однофазних та трифазних моделей зі ступінчастим принципом регулювання. Модельний ряд розділений на три лінійки: бюджетна "ГІБРІД", універсальна "АМПЕР" та флагманська "ГЕРЦ". Ці модельні ряди, своєю чергою, постійно розвиваються, що виливається у появу нових версій. Яскравим прикладом є стабілізатори Елекс ГЕРЦ v3.0.

Якщо Вам потрібен стабілізатор – не важливо для якої мети – сміливо вибирайте Елекс. Серед різноманітності доступних моделей щонайменше дещо відмінно підійдуть під Ваші потреби

 

Укртехнологія

Ще один виробник стабілізаторів цього разу з міста Черкаси. Говорячи про переваги Елекс, не можна не згадати про продукцію Укртехнологія. Ця компанія також шанована у сфері пристроїв захисту від нестабільного електроживлення.

Залежно від вимог споживача, виробник пропонує понад 5 лінійок стабілізаторів у широкому діапазоні потужностей. У разі упор також робиться на ступінчастий принцип регулювання, оскільки він найбільш універсальний і, залежно кількості щаблів, підійде як побутових, так промислових завдань.

Виробник наголошує на тому, що в його стабілізаторах використовуються імпортні силові ключі IXYS із значним запасом по потужності, а значить вихід з ладу ключових компонентів конструкції виключений. Досить вагомий аргумент.

Alliance 

Стабилизатор Alliance

Певною мірою стабілізатори напруги Alliance, а точніше підхід їхнього виробника, унікальний. Продукція компанії безперечно хороша: це гарне поєднання швидкодії, надійності, технологічності, екологічності та універсальності. Цілком конкурент стабілізаторам від згаданих вище компаній. Але чого не робить ніхто на ринку України - так це не презентує товар так, як робить Alliance.

Виробник на 100% впевнений у конструкції своїх стабілізаторів, тому презентує начинки пристроїв у найдрібніших подробицях. Робиться це під слоганом “НАМ НЕЧОГО ПРИХОВАТИ - МИ ОЛІЦЕТВОРУЄМО ЯКІСТЬ”. Так Ви можете оцінити не тільки те, наскільки грамотно використано внутрішній простір, але й ознайомитися з компонентами, що використовуються, серед яких Ви побачите тільки комплектуючі найвищої якості.


Какой стабилизатор напряжения лучше: релейный или симисторный

В принципі, вище ми відповіли на питання, які стабілізатори напруги найпопулярніші на ринку України загалом, не поділяючи споживчого та промислового сегменту. Як бачите, електронний тип із ступінчастим принципом регулювання домінує завдяки своїй збалансованості. Ці стабілізатори можуть використовуватись для дому, офісу, промислових приміщень.

А що щодо пристроїв захисту, які забезпечують не просто компенсацію мережевих коливань з деякою точністю, а чистий та точний сигнал незалежно від зовнішніх факторів? Розглянемо кілька виробників, які випускають і такі стабілізатори.

Volter (Parus, Prostor, Smart)

Під ТМ Volter випускаються різноманітні стабілізатори всіх потужностей, проте інтерес становлять моделі дизайнерської лінійки з подвійним перетворенням: Volter Parus, Prostor та Smart.

Дані стабілізатори напруги працюють за принципом подвійного перетворення без накопичення енергії. Тобто це "урізана" версія on-line ДБЖ, позбавлена ​​ланцюга резервного живлення та зарядного пристрою. Завдяки перетворенню AC -> DC -> AC напруга на виході не залежить від того, які параметри має сигнал на вході, так як він буде спершу випрямлений, відфільтрований, і потім інвертований в чисту синусоїду 220В. Відповідно, ніякої затримки спрацьовування, відхилення від 220В та інших недоліків стандартних споживчих стабілізаторів усіх типів (релейні, електронні східчасті та сервопривідні) тут немає.

 

Quant

Стабілізатори напруги Quant- це дітище тих же інженерів, які створювали описані вище лінійки Volter із подвійним перетворенням. Стандартна технологія подвійного перетворення досить стара та “преміальна”.

Проект “Quant” повністю переглянув схему подвійного перетворення з урахуванням сучасних досягнень у галузі мікроелектроніки. В результаті ми отримали стабілізатори із повністю оновленою схемотехнікою, алгоритмами роботи, ПЗ. Вони стали меншими, легшими, ефективнішими і безпечнішими. Можна без сумніву сказати, що стабілізатори напруги Quant – це наразі найтехнологічніші рішення на ринку стабілізаторів України.

Стабилизатор Volter

Quant

Стабилизаторы напряжения Quant - это детище тех же инженеров, которые создавали описанные выше линейки Volter с двойным преобразованием. Стандартная технология двойного преобразования довольно стара и “премиальна”.

Проект “Quant” полностью пересмотрел схему двойного преобразования с учетом современных достижений в области микроэлектроники. В результате мы получили стабилизаторы с полностью обновленной схемотехникой, алгоритмами работы, ПО. Они стали меньше, легче, эффективнее и безопаснее. Можно без сомнения сказать, что стабилизаторы напряжения Quant - это на данный момент самые технологичные решения на рынке стабилизаторов Украины.

Рейтинг статті: Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги?Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги?Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги?Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги?Якої фірми краще придбати стабілізатор напруги? (0)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все