Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Германія), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Вибір безперебійника

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 04-01-2023
Рейтинг статті: (718)

Як часто Ви потребували автономної роботи якогось електроприладу під час відключення централізованого електропостачання, яке не є рідкістю для України? Якщо електропостачання регулярно відключається на тривалий час, найкращим варіантом для резервного електропостачання є бензиновий або дизельний генератор з автоматикою запуску (ATS). Так у Вас буде власна міні-електростанція, здатна ефективно виробляти електроенергію тоді, коли Ви цього потребуєте. Але генератори мають дві вади. По-перше, їхня ціна підйомна далеко не для кожного мешканця України. По-друге, навіть генератори з ATS не забезпечують безперебійної роботи споживача. У разі виникнення аварії у мережі електростанції знадобиться деякий час для введення в роботу, у зв'язку з чим техніка буде тимчасово знеструмлена. Таким чином, у багатьох випадках куди краще доступні пристрої, які забезпечують не тільки резервне живлення техніки і її безперервну роботу при знеструмленні мережі, але і захист від нестабільного напруги. Це безперебійники. Якщо ж встановити безперебійник у парі з генератором, то Ви взагалі отримаєте повну незалежність від централізованого електропостачання, забезпечуючи не тільки безперервну, але і тривалу автономну роботу споживача. Дуже популярний, судячи з відгуків, варіант.

Дізнатися ціни

Задавшись метою встановити безперебійник, Ви, як і будь-який інший користувач, напевно зіткнетеся з труднощами вибору, тому що безперебійники бувають різних типів із найрізноманітнішими характеристиками. Зрозуміло, ніхто не заважає переплатити та встановити топовий ДБЖ з непотрібним для Вашого обладнання набором параметрів та функціональних можливостей. При грамотному підході вибір безперебійника здійснюється виходячи з потреб конкретного споживача. Так Ви й забезпечите ефективну роботу приладу та значно заощадите. Також заощадити допоможе магазин стабільного електроживлення «Вольтмаркет», де можна купити безперебійник будь-якого типу за привабливою ціною. Ви можете оформити замовлення онлайн з доставкою по Україні, або відвідати торгові точки «Вольтмаркет» у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, щоб попередньо випробувати товар, що Вас цікавить.

Про важливість безперебійників

 

Безперебійник Pulsar Friend 2KСучасні безперебійники, навіть найпростіші і доступні, є універсальним приладом, що надає багаторівневий захист споживача, забезпечуючи ту саму незалежність від якості мережевого електропостачання.

Перелік несправностей, які можуть виникнути в мережі живлення, величезний. Будь-яка з них призводить до одного з двох можливих наслідків: перепадів напруги та повного знеструмлення. Із знеструмленням все й так зрозуміло. З перепадами напруги все набагато цікавіше. Небезпека мережевих коливань залежить від їхньої спрямованості та амплітуди. При низькій амплітуді перепадів напруги практично будь-яке обладнання працюватиме нормально, оскільки згідно з ГОСТом гарантується справна робота сертифікованої в Україні техніки при коливаннях до 10%. Перепади напруги з високою амплітудою в нижній бік можуть призвести до відключення електроприладу, а у верхню — до його виходу з ладу. Саме тому важливо забезпечити хоча б захист від мережевих коливань за допомогою стабілізатора напруги. Якщо ж потрібний не тільки захист, а й безперервна робота обладнання за будь-яких обставин, рекомендуємо встановити безперебійник, який Ви можете купити за чудовою ціною в інтернет-магазині «Вольтмаркет».

 

Характеристики безперебійників

Перше, що зазвичай звертають увагу під час виборів безперебійника — це його тип. Навіть при подібності основних технічних характеристик відмінності у конструкції можуть радикально позначитися на сфері застосування та ціні. Для початку давайте розглянемо ці характеристики, на які в першу чергу слід звертати увагу при виборі безперебійника, а потім торкнемося популярних конструкцій.

Навіть далекий від електроніки користувач знає, що найбільш важливою і одночасно найпростішою у виборі характеристикою безперебійника є потужність. Для Вас справа за малим - подивитися потужність споживача на бирці, паспорті або упаковці, якщо така є. В іншому випадку - спробувати знайти інформацію в інтернеті, або зробити приблизний розрахунок. Потужність має найбільший вплив на ціну, тому точність вибору дозволить заощадити кошти. Обов'язково враховуйте запас 20-30%.

Наступна характеристика — форма вихідного сигналу — не настільки очевидна, як потужність. При роботі в автономному режимі постійний струм акумулятора перетворюється на змінний за допомогою інвертора. Інвертор може бути реалізований по-різному і, відповідно, видавати чистий синусоїдальний або модифікований сигнал. Модифікований сигнал має ступінчасту форму і непридатний до роботи чутливого устаткування. Благо, у побуті таке чутливе обладнання трапляється не так часто (газові котли, насоси тощо), коли як невибаглива електроніка з імпульсними блоками живлення повсюди. Якщо споживач працює від імпульсника - форма вихідного сигналу Вам не важлива, і вибір слід робити виходячи з особистих переваг у бік тієї чи іншої моделі. У магазинах «Вольтмаркет», відкритих у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, Ви можете особисто познайомитися з безперебійниками, що видають як чистий, так і модифікований сигнал, та навіть побачити його форму на осцилограмі. У нас можна купити будь-який безперебійник, що сподобалася, за привабливою ціною.

Важливою частиною будь-якого безперебійника є його автономність. У Вас на вибір є безперебійники з вбудованими акумуляторами і безперебійники, розраховані на зовнішнє підключення АКБ. Зазвичай в ДБЖ вбудовуються 12-вольтові батареї на 7-9 Ач, чого достатньо для безперервної роботи обладнання при короткочасних перебоях електропостачання та глибоких просіданнях. Хоча якщо йдеться про малопотужного споживача, навіть такі акумулятори забезпечать непогану автономність. Безперебійники із зовнішніми АКБ дозволяють досягти практично будь-якої автономності, яка Вам потрібна. Обмежує Вас хіба що здоровий глузд і потужність вбудованого зарядного пристрою.

Із основними характеристиками закінчили. Є, зрозуміло, багато інших параметрів, на які бажано звернути увагу, такі як фізичні розміри, спосіб монтажу та підключення, пристрої індикації та інше.

Типи безперебійників

От ми й дісталися найцікавішого — на кшталт безперебійника. Незважаючи на те, що відмінності в конструкціях досить значні, іноді їх вибір не важливий для споживача, а іноді критичний.

Почнемо, мабуть, із найпростішого, але не найдоступнішого типу безперебійників, а саме off-line. Даний клас є класичними ДБЖ, які або знаходяться в режимі очікування, контролюючи стан мережі живлення, або включаються в автономний режим, живлячи споживача від АКБ, постійний струм якої перетворюється на змінний інвертором. Всупереч багатьом помилкам, off-line безперебійники переходять в автономний режим не коли мережа повністю знеструмлена, а коли коливання напруги виходять за допустимі межі. Наприклад, для ДБЖ Елекс Кулон-Q500 цей діапазон становить 170-250В. Доки коли напруги не виходять за вказаний діапазон, ДБЖ працює в транзитному режимі. В іншому випадку відбувається практично миттєвий перехід на живлення від зовнішньої акумуляторної батареї. У міру відновлення нормальної напруги безперебійник повертає навантаження працювати від мережі. Таким чином, off-line безперебійники - це свого роду автоматичні інвертори, які, за потреби, включаються до роботи, а потім самостійно переходять у режим очікування.

У off-line безперебійників є доступніша альтернатива, яка, як не дивно, додатково оснащена стабілізатором напруги. Це лінійно-інтерактивні ДБЖ. Тут все те ж саме, тільки при нормальних параметрах мережі безперебійник здійснює стабілізацію напруги, а не просто пропускає сигнал в транзитному режимі. Тож чим обумовлена ​​вища ціна off-line ДБЖ, де немає стабілізатора, а в іншому принцип роботи той самий? Вся справа в характеристиках окремих компонентів, інвертор або зарядний пристрій. У line-interactive безперебійники найчастіше встановлюються найпростіші компоненти, хоча, зрозуміло, є чимало винятків, таких як Volter UPS-3000. На користь якого з цих типів безперебійників зробити вибір вирішувати Вам. Наші фахівці готові допомогти у цьому питанні. Також не буде зайвим ознайомитись із відгуками покупців.

Безперебійник LogicPower LP UL850VA

Тепер розглянемо найсучасніший тип безперебійників, а саме on-line. Принцип роботи даних ДБЖ відрізняється від вищезгаданих тим, що мережна напруга взагалі не надходить до споживача у звичному вигляді. Воно зазнає аж два перетворення. Спочатку в постійний струм, а потім знову в змінний. Такий підхід робить вихідний сигнал незалежним від параметрів вхідного. Що цікаво, АКБ знаходиться в тому ж ланцюзі, що й інвертор. Тобто при нормальних параметрах мережі від випрямляча живиться інвертор, перетворюючи сигнал в змінний струм, і акумулятор, поповнюючи заряд. Якщо мережні коливання виходять за допустимий діапазон, випрямляч просто відключається, а інвертор починає живитися від АКБ. Жодного перемикання споживача з мережі на інвертор і навпаки просто немає. Інвертор навіть не помітить заміни джерела живлення. Якість вихідної напруги, до речі, завжди ідеальна. On-line ДБЖ, в основному, призначені для промисловості, у зв'язку з чим часто оснащуються різноманітними мережевими інтерфейсами для віддаленого контролю та додатковим функціоналом.

Ось ми й розглянули типи та характеристики безперебійників, на які насамперед слід звертати увагу при виборі. Не забувайте про можливість випробувати товар, що сподобався, безпосередньо в наших магазинах. Також у нас можна купити будь-який безперебійник та акумулятор до нього зі швидкою доставкою до будь-якого міста України.

Рейтинг статті: Вибір безперебійникаВибір безперебійникаВибір безперебійникаВибір безперебійникаВибір безперебійника (718)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все