Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Германія), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Огляд бензинових генераторів

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 16-01-2023
Рейтинг статті: (1145)

Коли централізоване електропостачання відсутнє, а робота електрообладнання необхідна, ми вдається до автономних джерел електропостачання. Їх можна розділити на два типи: одні електрику накопичують (джерела безперебійного живлення), а інші виробляють (паливні генератори). Переваги останніх очевидні: кількість електроенергії обмежується лише запасами палива, у зв'язку з чим Ви можете мати досить потужне обладнання тривалий час. Паливні електростанції поділяються на бензинові та дизельні. Дизельні генератори — це потужні, витривалі та економічні електростанції, які мають великі габарити і досить високу ціну. Бензинові генератори, у свою чергу, значно дешевші та мобільніші, у зв'язку з чим, судячи з відгуків, споживачі віддають перевагу їм у багатьох сферах діяльності. Ми проведемо короткий огляд того, де і як можуть застосовуватися бензинові генератори з різними конфігураціями. В інтернет-магазині «Вольтмаркет» Ви можете купити різноманітні бензогенератори за вигідними цінами зі швидкою доставкою у будь-яке місто нашої країни. Також ми пропонуємо нашим клієнтам вкрай корисну можливість випробувати генератор, що сподобався, безпосередньо в будь-якому з фізичних магазинів, що працюють у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Генератори

Дізнатися ціни

Сфери застосування бензинових генераторів

Огляд бензогенераторів можна здійснити з різних боків. Можна класифікувати електростанції за різними технічними характеристиками, опціями та іншими можливостями, проте ми в огляді постараємося торкнутися їх основних сфер застосування та наведемо конкретні приклади для наочності.

Багатьом жителям України, які облаштовують свої дачні ділянки, нерідко потрібна робота електроінструментів на відстані від централізованого електропостачання. У зв'язку з цим потрібно максимально мобільне джерело живлення, яким запросто може стати бензиновий генератор. Для роботи ручного інструменту найкращими варіантами є компактні бензогенератори низької потужності з мінімумом опцій. Наприклад, німецький бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 3000 потужністю 3 кВа, який поєднує чудові характеристики та доступну ціну, чудово підійде для роботи різного електроінструменту на дачі. Його дуже легко переміщати по дачній ділянці, а електроенергія, що виробляється ним, дуже доступна завдяки економічному одноциліндровому мотору. Даний бензиновий генератор також чудово підійде для роботи різних виїзних бригад ручним електроінструментом і, у разі потреби, підтримає роботу побутової техніки у Вашому домі.

Перейдемо до огляду професійніших агрегатів, які стануть чудовими помічниками на будівельному майданчику або промисловому об'єкті. З побутовими їх пов'язує висока мобільність: професійний бензиновий генератор повинен легко піддаватися переміщенню об'єктом вручну. Головною ж відмінністю є висока потужність. Електроінструменти та обладнання, що застосовуються у професійних сферах діяльності, споживають значну кількість електроенергії та пари-трійки кіловат тут явно недостатньо. Саме тому бензогенератори для будівництва та промисловості мають потужність, близьку до 10 кВт. Додатком може стати наявність додаткового трифазного виходу для живлення обладнання, що працює в мережі 380В. Для промислової сфери це не рідкість, а швидше правило. Також важливою опцією можна назвати електростартер, так як і без того зайнятим працівникам навряд чи зручно багаторазово запускатиме силовий агрегат вручну. Саме тому ідеальний професійний бензиновий генератор має такий вигляд: трифазна електростанція потужністю близько 10 кВт з високою рухливістю та електростартером. Місткий паливний бак не буде мінусом. Прекрасним прикладом такого бензинового генератора є Konner&Sohnen KS 10000E-3, що володіє високою потужністю, трифазним виходом, електростартером і баком в 25 літрів, завдяки якому при середньому навантаженні агрегат пропрацює близько 15 годин без дозаправки, а це більше повноцінної робочої зміни.

Бензогенератори MatariСудячи з відгуків рядових покупців, однією з найчастіших причин придбання паливної електростанції є необхідність резервного електропостачання приватного будинку при частому та/або тривалому знеструмленні мережі. І хоча ідеальним вибором для цього завдання є дизельні генератори, звичайний покупець не готовий переплачувати за них у півтора-два рази вищу ціну, у зв'язку з чим дизельгенератори набули найбільшої популярності для резервного живлення промислових об'єктів — вже у підприємства грошей вистачить. І так, незважаючи на високу мобільність бензинових генераторів, для резервного електропостачання будинку цей показник не відіграє особливої ​​ролі, оскільки електростанція повинна встановлюватися стаціонарно та підключатися до домашньої мережі (зрозуміло, не одночасно з централізованою мережею). При кожному відключенні електропостачання перекидати живлення на електростанцію і самостійно заводити мотор це абсолютно зайві дії, коли є система автоматичного введення резерву ATS. Саме ATS є найважливішою опцією, якщо Ви хочете купити бензиновий генератор для дому. Система автоматичного введення резерву є контролером, який в автоматичному режимі здатний запускати електростанцію за відсутності напруги в мережі. ATS Має кілька важливих переваг. По-перше, система контролює режим роботи генератора. По-друге, ATS автоматично перемикає споживача від мережі до генератора та назад. Контактори оснащені блокуванням для запобігання одночасному замиканню. Ну і по-третє, блок живлення контролера ATS заряджає акумулятор електростанції, щоб той навіть після тривалого простою був здатний легко завести двигун. Відмінним варіантом для резервного електропостачання будинку є бензиновий генератор Matari MX9000E-ATS. Цей, без перебільшення, японський зразок конструкторської майстерності має надійний двигун власного виробництва, високу потужність та підтримку ATS. Важливою перевагою даної електростанції є підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів відповідно до стандарту IP23, що дуже вітається, тому що такий генератор може стояти на вулиці та «чергувати», незважаючи на погоду. Звертайте увагу, що часто бензогенератор підтримує ATS, але сам контролер у комплекті не йде. В інтернет-магазині «Вольтмаркет» можна купити контролер автоматичного введення резерву за вигідною ціною з доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Бензиновый генератор Könner&Söhnen KS 1000iВ основному завдання будь-якого бензогенератора — забезпечити якомога більше споживачів автономною електроенергією. Проте існує дуже цікава група електростанцій, яка радикально відрізняється від усіх конкурентів. Йдеться, звичайно ж, про інверторні бензинові генератори. У цьому огляді ми спробуємо розібратися, які можливості вони пропонують та що забезпечило їхню високу популярність на ринку України. Отже, чому дані бензогенератори називаються інверторними? Очевидно, що через наявність у силовому ланцюзі інвертора. Інвертор - це досить складний перетворювач напруги, який можна поділити на два умовні блоки. Перший це ланцюг DC (постійного струму), а другий - ланцюг AC (змінного струму). Спершу інвертор випрямляє електричний сигнал, що надходить безпосередньо з альтернатора. Далі сигнал фільтрується завдяки чому виходить постійний струм, характеристика якого виглядає як чиста пряма. Такий сигнал є ідеальним для здійснення будь-яких перетворень. Він подається в ланцюг AC, в якому він перетворюється на синусоїду з необхідними нам характеристиками, а саме 220В з частотою 50 гц. Дана синусоїда правильної форми придатна для роботи будь-якого обладнання, навіть найчутливішого. Вражає, чи не так? А ще завдяки наявності інвертора генератор отримав можливість регулювати обороти двигуна. Справа в тому, що для отримання електроенергії з частотою 50 гц, двигуну доводиться підтримувати 3000 об/хв. Інвертор дозволяє відхилятися від заданого значення, так як сигнал, що надходить на його вхід, у будь-якому випадку буде випрямлений і відфільтрований. Це дозволяє не тільки знизити рівень шуму при низьких навантаженнях, але і економити паливо, витрата якого в інверторних бензинових генераторів і без того мала через невисоку потужність. Компактність даних бензогенераторів без перебільшення вражає. Молодші моделі потужністю близько 0.7 кВа мають суху масу, що не перевищує 10 кг! Це означає, що Ви легко можете переносити портативну електростанцію в одній руці на великі відстані. Більш потужні аналоги додають у вазі, проте їх компактні габарити та низька маса роблять їх вкрай зручними для транспортування на далекі відстані звичайному легковому автомобілі. Відповідно, головна сфера застосування інверторних бензинових генераторів – це відпочинок. Звучить дивно, але це факт. Любителі комфортного відпочинку беруть із собою інверторні бензинові генератори для забезпечення штучного освітлення, зарядки портативних пристроїв та виконання інших завдань. На дачній ділянці цей невеликий помічник теж знадобиться. Інверторні бензогенератори – це економічність, компактність, доступна ціна та низький рівень шуму, що пов'язано з шумоізоляційним кожухом, який встановлюється практично на кожну модель.

У цьому огляді ми розглянули деякі сфери застосування бензинових генераторів. Насправді, варіантів використання бензогенераторів значно більше, тому що це вкрай універсальні агрегати. Тому, якщо Вам це цікаво, рекомендуємо ознайомитись із відгуками покупців, які діляться своїм досвідом застосування електростанції. Отримати консультацію щодо вибору бензинового генератора для тієї чи іншої мети запросто можна у магазинах «Вольтмаркет», що працюють у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, або зв'язавшись із нашими фахівцями по телефону. Ми пропонуємо величезний вибір бензинових генераторів від відомих світових брендів, таких як Matari, SDMO та Konner&Sohnen, які можна купити за вигідними цінами з доставкою по всій Україні.


Рейтинг статті: Огляд бензинових генераторівОгляд бензинових генераторівОгляд бензинових генераторівОгляд бензинових генераторівОгляд бензинових генераторів (1145)

Ваша оцінка:

Огляд бензинових генераторів 5 из 5 на основе 1 оценок.
5

Интересная статья, у меня генератор Днипро-М, неплохая модель, купил совсем недавно. Подчерпнул много полезной инфы, правда представленные аппараты немного не подходят по бюджету.

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все