Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Німеччина), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000

19900 грн.
Склад: достатньо
Отапливаемый сухой склад
Сухий теплий
склад
Консультация специалиста
Консультація
спеціаліста
гарантия возврата
Гарантія повернення
14 днів
Проверка на стенде в магазине
Перевірка на стенді
у магазині
Проверка на стенде в магазине
Будь-яка форма
оплати
Проверка на стенде в магазине
Оплата частинами
у магазині

Наявність у наших магазинах:

м. Київ, проспект Миру, 6
Уточнюйте наявність
м. Одеса, ул. Разумовская, 17
Склад: закінчується
м. Львів, вул. Зелена, 53
Склад: закінчується

Опис "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000"

ТМ Укртехнологія

Нестабільна мережна напруга змушує українців купувати стабілізатори, щоб захистити свою побутову техніку від підвищеного ризику виходу з ладу. Що цікаво, наш ринок заповнений, за великим рахунком, вітчизняними стабілізаторами, які не відстають від зарубіжних аналогів у плані технічних характеристик, маючи при цьому демократичну ціну. У цьому можна переконатись. Почитавши відгуки покупців, звертаючи увагу на їхню вражаючу кількість. Одним з лідерів нашого ринку є ТОВ «Укртехнологія», продукція якого має впізнаваний дизайн і має високий попит. Яскравий приклад — однофазний тиристорний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000, який можна купити в інтернет-магазині «Вольтмаркет» з доставкою у Києві, Дніпрі та по всій Україні.

Короткий принцип роботи Укртехнологія INFINITY 9000

Трансформатор є найпростішим пристроєм перетворення одного номіналу напруги в інший залежно від коефіцієнта трансформації, який визначається кількістю витків первинної і вторинної обмотки. Відповідно, щоб перетворювати нестабільний вхідний сигнал на стабільний вихідний необхідного значення, потрібно якимось чином змінювати кількість витків обмотки, що беруть участь в трансформації. На цьому й заснований принцип роботи однофазного тиристорного стабілізатора напруги Укртехнологія INFINITY 9000. Обмотка вбудованого тороїдального трансформатора розділена на сходинки та, залежно від виміряної напруги на вході, мікропроцесорна система управління вибирає відповідний ступінь, щоб на виході було значення, близьке до 220В. Комутація необхідного ступеня здійснюється за допомогою напівпровідникових симетричних тиристорів (симісторів), завдяки яким однофазний стабілізатор тиристорного напруги Укртехнологія INFINITY 9000 відноситься до умовної групи електронних ступінчастих стабілізаторів.

Такий простий принцип роботи забезпечує надійну стабілізацію та чудові технічні характеристики, завдяки яким даний пристрій і заслужив високу популярність, про що говорить кількість позитивних відгуків на нього.

Характеристики однофазного стабілізатора Укртехнологія INFINITY 9000

Назва серії стабілізаторів Infinity перекладається як безмежний. В даному випадку йдеться про робочий діапазон стабілізації, який, на жаль, не досягає безмежних значень, але значно перевершує конкурентів, що і є основною відмінністю даної серії від STANDARD з такою ж кількістю ступенів стабілізації. Однофазний тиристорний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 має робочий діапазон 116-285В, що гарантує впевнену роботу пристрою в нестабільних мережах. Цьому також сприяє швидкість включення необхідного ступеня з 16 можливих, що досягає 20мс. Точність вихідної напруги у однофазного тиристорного стабілізатора Укртехнологія INFINITY 9000 складає 5%, що, за словами виробника, сумісне практично з будь-яким побутовим, виробничим та професійним обладнанням. І з цим не посперечатися: згідно з ГОСТом, сертифіковані в Україні електроприлади повинні справно працювати при відхиленнях напруги до 10%. Таким чином, однофазний тиристорний стабілізатор Укртехнологія INFINITY 9000, завдяки широкому робочому діапазону, досить високій точності стабілізації та швидкодії, забезпечує оптимальний рівень захисту електроприладів від практично будь-яких мережних коливань. Впевнитися в цьому можна особисто, відвідавши торгові точки інтернет-магазину «Вольтмаркет» у Києві та Дніпрі, де ми продемонструємо можливості влаштування на тестовому стенді. Також у нас можна купити однофазний стабілізатор Укртехнологія INFINITY 9000 та інші товари стабільного електроживлення з доставкою у всі міста України.

Особливості стабілізатора Укртехнологія INFINITY 9000

 • Потужності 9 кв достатньо для будь-якої квартири і досить великого приватного будинку або офісного приміщення;
 • Розширений діапазон стабілізації 116-285В;
 • Властиві всім електронним стабілізатором швидкодія та надійність через відсутність механічних деталей;
 • Зручний та інформативний дисплей;
 • Комплексна система захисту;
 • Режим "ТРАНЗИТ".

Стабілізатори напруги Укртехнологія

Відео-огляд стабілізатора напруги Укртехнологія INFINITY 9000

Технічні характеристики Укртехнологія INFINITY 9000
Потужність, кВа 9
Максимальний вхідний струм, А 44
Пікове короткочасне перевищення струму (не більше 0,3с), А
72
Струм холостого ходу, А 0,1 - 0,15
Габаритні розміри (ГхШхВ) 210/330/420
маса, кг 21
Режим роботи постійний
Кількість ступенів регулювання 16
Відхилення вихідної напруги, ±% 5
Робочий діапазон вхідної напруги, В
116-285
Робочий діапазон вихідної напруги, В 209-231
Граничний діапазон вхідної напруги, В 60-290
Час реакції на зміну напруги, мс
20
Час реакції на аварійну зміну напруги, мс
20
Температура срабатывания тепловой защиты, °C 105
Діапазон робочих температур, °C -25 ± +46

Технічні характеристики "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000"

Типсимісторний тип
Фаза1
Потужність9 кВа
Тип монтажунастінний/поличний
Режим обходатак
Тип підключенняклеми
Нижний предел отключения60 В
Верхний предел отключения290 В
Точность на выходе %5.0
Принцип регулюваннясхідчаста
Матеріал трансформатораалюміній

Доставка "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000" — безкоштовно !

Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося максимально швидко виконати Ваше замовлення. Замовлення, що надійшли до 15:00, зазвичай відпрацьовуються і відправляються покупцеві в цей же день!

Ми доставимо Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 БЕЗКОШТОВНО на будь-якому складі транспортних служб по Україні. Також, ми доставимо Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 безкоштовно по Києву, Дніпру та Харкову до під'їзду замовника.

Компанія ВольтМаркет здійснює доставку будь-яким зручним для Вас підприємством перевізником. Адреси складів підприємства перевізника у вашому місті ви можете дізнатись за посиланнями нижче:

Срок доставки товара зависит от удаленности вашего города от Киева, Днепра или Харькова и обычно занимает 1 день. Максимальный срок доставки - 2 дня. После отправки,

Термін доставки товару залежить від віддаленості вашого міста від Києва, Дніпра або Харкова та зазвичай займає 1 день. Максимальний термін доставки – 2 дні. Після відправки замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару у операторів, або на сайті підприємства перевізника. Тому просимо Вас самостійно цікавитись, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару. за телефонами або на сайті обраної транспортної служби.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару необхідно мати при собі паспорт особи, на яку оформлено замовлення!

Гарантія

Гарантія на Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 складає 120 місяців(я).

Усі товари, придбані через наш магазин, мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою – виробником. Гарантійний ремонт проводиться у Авторизованих Сервісних Центрах за наявності правильно заповненого гарантійного талону. Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару під час його продажу. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться у присутності споживача за місцем продажу або вдома. У спірних випадках повернення коштів або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Оплата

До оплати приймаються готівкові та безготівкові кошти. Оплата провадиться у національнобезкоштовному валюті України – гривні.ОПЛАТА ГОТІВКОЮ.

Доступні 2 варіанти:

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ на складі транспортної компании(наложенный платіж). У цьому способі оплати, покупець оплачує перевізнику комісію, відправлення коштів від покупця до продавця. Вартість цих послуг ви можете уточнити у наших менеджерів.

ПЕРЕДОПЛАТА на поточний рахунок. Вибираючи цей спосіб оплати, у вас не буде зайвих платежів, лише вказана на сайті вартість товару. Передоплату Ви зможете зробити у будь-якому банку України.ОПЛАТА З БЕЗГОТІВНОГО РОЗРАХУНКУ.

При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку на факс або e-mail, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Перед оплатою рахунку, будь ласка, зв'яжіться з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. Рахунок діє протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів оплати, збереження обумовленої вартості наявність товару на складі не гарантується.

Можливі 2 варіанти оплати:

Безготівковий розрахунок з ПДВ.

За цієї форми оплати, Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 буде коштувати 19900 грн, в т.ч. ПДВ: 3316.67 грн.
Увага! Мінімальне замовлення за даною формою оплати складає 3000 грн. Рахунок на меншу суму не виставляється, і може бути відпрацьований лише за іншою формою оплати.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • податкова накладна;
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

Безготівковий розрахунок, без ПДВ,на єдиному податку.

При цій формі оплати вартість товару складе 19900 грн.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

* Наш екземпляр документів (з підписом та печаткою одержувача), просимо надіслати поштою.

Заявку на оформлення рахунку в електронному вигляді можна залишити через форму ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ із зазначенням ваших телефонів, електронної пошти, реквізитів або П.І.Б. одержувача повністю.

Відгуки про товар: "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000"
Общая оценка
5
(8)
Оставить отзыв
5

Швидко знайшли та доставили стабілізатор. Вже працює. Дякую за допомогу!

5

Пів року використовую цей стабілізатор в дачному будинку. Дуже задоволений. Тихо працює.
Магазин Вольтмаркет, як завжди має професійний підхід до покупця. Продавці всі технічно грамотні. Купую вже другий стабілізатор. Рекомендую.

5

БЫстро сработали. Оперативно были предложены варианты и отработан удобный способ доставки. Благодарю. Приду еще...

Спасибо за Вашу оценку!

5

Тихий, стабилизирует отлично

5

Благодарю магазин за хорошо поставленную работу. Консультации на уровне, вежливое обслуживание.
Сам стабилизатор напряжения тоже порадовал, очень хорошо работает и выдает нормальное напряжение как при заниженном так и при завышенном входного напряжение. У нас по вечерам часто бывает 140 -150 В. Так вот с этим он легко справляется.

5

Отличный аппарат. Спасибо за отлаженный процесс обработки заказа, консультаций, доставки и монтажа.

5

Апарат супер. Встановив три таких собі у котедж. Користуюсь 2 місяці. Забув про проблеми з напругою - нічого не мигає, працює майже без звуків.

5

апарат выносливый

Залишити відгук / Задати питання
 
Відео товару: "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000"

Замовити товар:

Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000

Введіть свій Телефон

Замовити

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Хочу знижку на товар:

Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000

Введіть свій Телефон та бажану ціну

Для отримання знижки, просимо вказати посилання на продукцію, що цікавить Вас, в інших магазинах. Ми перевіримо інформацію, і якщо це буде можливо, запропонуємо найцікавіші умови.

Відправити заявку

Наш менеджер свяжется с Вами в самое ближайшее время

Схожі товари:
Переглянуті товари