Стабілізатори напруги для газового котла належать до числа найбільш продаваних товарів у лінійці регуляторів напруги в Україні. Встановлюючи газові котли, багато споживачів вперше дізнаються про те, що електроенергія, яка подається в їхній дім, не вирізняється високою якістю і не дає змоги приладам повною мірою продемонструвати свою функціональність. Якщо напруга в мережі далека від необхідних 220В, автоматика газового котла перебуває під загрозою виходу з ладу, а тривалість експлуатації котла може істотно скоротитися. У такій ситуації встановлення стабілізатора напруги стає необхідним заходом захисту, який, судячи з відгуків наших клієнтів з Києва та Дніпра, дійсно ефективний. Саме тому ми рекомендуємо купити у нас стабілізатор напруги для котла.
Стабілізатор напруги регулює вхідну напругу і частоту струму, тим самим запобігаючи перевантаженню під'єднаного котла і перегоранню плати управління або циркуляційного насоса. Саме завдяки цим двом деталям газовий котел можна віднести до приладів, найбільш чутливих до якості струму.
Нерідкі випадки, коли котел просто не запускається через невідповідність параметрів струму, тому більшість магазинів і сервісних центрів рекомендують купити стабілізатор напруги відразу разом із газовим котлом. Покупці з Києва, Дніпра та України загалом зазначають у своїх відгуках, що відсутність стабілізатора навіть анулює можливість гарантійного обслуговування.
Покращуючи характеристики електричного струму, стабілізатор підтримує вихідну напругу на рівні 220В з мінімальними відхиленнями. Крім того, цей прилад здатний виправити синусоїдальну форму вихідної напруги.
Нарешті, практика показує, що котли, які живляться через стабілізатор напруги, споживають менше електроенергії і працюють в економічному режимі.
Виходячи з ключових технічних характеристик стабілізаторів для котла, під час вибору потрібної вам моделі, необхідно звернути увагу на таке:
1. Принцип дії стабілізатора
Нині в магазинах України можна знайти стабілізатори кількох видів:
Усі вони мають різну швидкість реагування на зміну параметрів вхідної напруги, вирізняються різною плавністю регулювань (ступінчаста або безперервна), мають різний діапазон вхідної напруги і точність стабілізації. Природно, що і за ціною приладів відмінності будуть істотними.
2. Потужність стабілізатора напруги для котла
Обираючи стабілізатор за його потужносними показниками, необхідно керуватися інформацією з керівництва з експлуатації газового котла і відгуками інших покупців. Як правило, котел споживає не більше 150-200 Вт електроенергії, але під час купівлі стабілізатора необхідно подбати про 50% резерв потужності. Наприклад, під час запуску електродвигуна циркуляційного насоса потужність, споживана котлом, короткочасно зростає.
Отже, під час вибору регулятора напруги для котла слід зупинитися на моделі з потужністю не менше 300 Вт, що дасть змогу домогтися від стабілізатора надійної та тривалої роботи.
3. Точність стабілізації
Більшість газових котлів вимагають максимально наближеної до 220В напруги. Конкретні рекомендації слід шукати в паспортних даних котла, однак і без цього стає зрозуміло, що точність роботи стабілізатора для котла надзвичайно важлива.
4. Діапазон напруги
При значних коливаннях напруги в мережі необхідно шукати стабілізатор з максимально широким робочим діапазоном робочої напруги. Якщо напруга виходитиме за встановлені межі, стабілізатор не зможе її відрегулювати, але встигне оперативно відключити котел до відновлення параметрів мережі.
5. Тип корпусу
Стабілізатори бувають двох видів за способом їхнього встановлення: настінні та поличні (підлогові). Настінні стабілізатори компактніші й обладнані спеціальною монтажною пластиною. Поличні стабілізатори встановлюють на горизонтальній площині поруч із газовим котлом. Варто зазначити, що на сьогодні багато моделей різних виробників допускають обидва способи встановлення.
Наші консультанти допоможуть Вам купити модель стабілізатора напруги для газового котла й оформлять безплатну доставку в Київ, Дніпро і будь-яке місто України.