Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Німеччина), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатори напруги для дому які краще

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 23-09-2022
Рейтинг статті: (1697)

Укртехнология

Практично кожен житель України тією чи іншою мірою особисто знайомий із таким поняттям, як перепади напруги. Це з тим, що чинників, що їх викликають, дуже багато. Наприклад, однією з найпоширеніших причин виникнення мережевих коливань є банальне навантаження. Нерідко буває, що електрична підстанція просто не пристосована до зростання кількості споживачів, яке просто неминуче з часом. Для міст із містоутворюючими металургійними та іншими підприємствами, та й взагалі з промисловими об'єктами неподалік мережеві коливання взагалі не є новиною. Нерідко причина перепадів напруги криється безпосередньо у проводці самого будинку. Пошкодження ліній електропередач у негоду також нерідко має місце. Одні фактори викликають незначні перепади напруги, які можна помітити хіба що по легкій зміні розжарювання лампочки, а інші породжують серйозні сплески та просідання, здатні вивести з ладу багато дорогого електроустаткування, яке працювало в момент виникнення несправності мережі. В Україні, на жаль, з якістю електропостачання все, м'яко кажучи, не дуже добре, що породило високий попит на ринку стабілізаторів напруги, які мешканці нашої країни дедалі частіше встановлюють для дому та дачі. Вони мають невелику ціну і однозначно стоять, що у своїх відгуках відзначають споживачі, які, на жаль, часто приходять до встановлення стабілізатора напруги для будинку лише після виходу з ладу будь-якого обладнання. Ми ж рекомендуємо подбати про безпеку Вашої техніки до того, як вона прийде в непридатність через фактори, що ніяк не залежать від Вас. Інтернет-магазин "Вольтмаркет" - це величезний асортимент стабілізаторів для дому та інших товарів стабільного електроживлення, які доступні за вигідною ціною з можливістю кур'єрської доставки по всій країні. Ми впевнені в якості доступної у нас техніки, у зв'язку з чим будь-який бажаючий може випробувати товар, що його цікавить, прямо в наших торгових точках у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Дізнатися ціни

Вибір стабілізатора напруги для дому

Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Ампер DUO У 16-1/63 v2.0Серед доступних у нашому асортименті стабілізаторів напруги завжди знайдеться відповідний для будь-яких потреб. Це, звичайно, добре, але який із них краще купити для дому? Враховуючи, що від стабілізатора буде працювати вся техніка в будинку, користувачі не дарма ставлять це питання. Відповідь часто шукають у характеристиках та відгуках покупців, проте найкраще увійти в курс справи, що ми зараз і зробимо, а потім проконсультуватимемося з нашими досвідченими фахівцями, які проконсультують з будь-яких питань.

Якщо не вдаватися в деталі і маніпулювати лише загальними фразами, то стабілізатор — це прилад, який в автоматичному режимі реагує на зміну мережної напруги та коригує її значення до 220В з деяким відхиленням (для будинку нас цікавлять виключно однофазні моделі, тому трифазні стабілізатори на 380В не враховуємо). Для забезпечення безпечної роботи техніки, стабілізатор напруги для дому зобов'язаний, як мінімум, відповідати двом основним вимогам: він повинен впоратися з навантаженням та забезпечувати достатню точність підтримки вихідної напруги.

Спершу поговоримо про точність. Будь-який стабілізатор напруги для будинку забезпечують точність не нижче 220 ±10% (192-242В). Який стабілізатор кращий: з високою чи низькою точністю? Очевидно, що модель із високою. А яке з них краще купити — зовсім інше питання, оскільки висока точність підтримки вихідної напруги потрібна далеко не завжди. Сертифікована в Україні побутова техніка та електроніка, згідно з ГОСТом, може справно працювати при відхиленнях напруги не вище 10%, що і пояснює той факт, що виробники обрали саме такий показник точності як мінімальний. Тому стабілізатори напруги високої точності потрібні лише за наявності чутливої ​​техніки. Вибираючи точність стабілізації, величезним плюсом є розподіл стабілізаторів на серії. Наприклад, стабілізатори напруги Укртехнологія серії NORMA забезпечують точність стабілізації 7%, коли як стабілізатори серії UNIVERSAL можуть похвалитися точністю 1.5%. Це дозволяє набагато краще орієнтуватися у всій різноманітності моделей. Слід зазначити, що точність стабілізації вказується лише певного робочого діапазону. Наприклад, Укртехнологія UNIVERSAL 9000 стабілізує точність 1.5% при коливаннях напруги в діапазоні 143-252В. Вихід напруги мережі за цей діапазон призведе до зниження точності стабілізації і, врешті-решт, до аварійного відключення, щоб захистити численних споживачів.

З потужністю все ще простіше. Виробники зазвичай вказують потужність стабілізаторів у вольт-амперах (у ВАТ вимірюється суто активна потужність без урахування реактивної), або допустимий струм в амперах безпосередньо в назві. Вкрай зручно, що Ви можете спочатку вибрати серію стабілізатора напруги для будинку, яка своїми технічними характеристиками задовольняє Ваші вимоги, і вже в рамках цієї серії вирішувати, модель якої потужності краще купити. Наприклад, чудовим варіантом для будинку є однофазний стабілізатор напруги Елекс Ампер 16-1/40 DUO потужністю 9 кВа (номінальний струм 40 ампер вказаний у назві). Якщо ж у Вас багато ненажерливого обладнання, Ви можете придбати потужнішу модель з абсолютно тими ж характеристиками - Елекс Ампер 16-1/63 DUO на 13.8 кВа. При виборі стабілізатора напруги для будинку дуже важливо зробити ретельний підрахунок сумарної потужності споживачів. І не соромтеся округляти у бік — це піде лише на користь, тому що запас у 20-30% потрібен як мінімум на випадок збільшення навантаження, адже кількість електроустаткування в будинку постійно зростає.

Потужність і точність у робочому діапазоні - це найважливіші характеристики, які, при цьому, легко підбираються. Якщо Ви серйозно підходите до вибору стабілізатора напруги для дому, то після ухвалення рішення щодо точності та потужності напевно зіткнетеся з такими питаннями: чим відрізняється сервопривідний стабілізатор від релейного? А релейний від електронного? А який із них кращий? Давайте коротко розглянемо різницю між ними. Варто відзначити, що тип стабілізатора не завжди відіграє роль для електрообладнання, яке в багатьох випадках чудово працюватиме зі стабілізатором будь-якого типу з деякими особливостями, які треба враховувати. Давайте розглянемо відмінності, плюси та мінуси трьох основних типів стабілізації.

Це найпростіший клас, який працює за ступінчастим принципом регулювання. Автотрансформатор, вторинна обмотка якого розділена на кілька ступенів, дозволяє змінювати свій коефіцієнт трансформації і напруга на виході шляхом вибору того чи іншого ступеня. Потрібний ступінь комутується за допомогою електромагнітних реле під керуванням мікроконтролера. Точність релейних стабілізаторів зазвичай знаходиться в межах 7-10%, а комутація щаблі супроводжується клацанням реле, проте ці недоліки компенсуються швидкою швидкістю реакції на перепади напруги та низькою ціною. Недаремно стабілізатори напруги для будинку серії Елекс Гібрид користуються високою популярністю в Україні, що підтверджують численні відгуки задоволених покупців.

Це логічний сучасний розвиток релейних аналогів. Електромагнітні реле, які є механічний, отже вразливий компонент, замінені на напівпровідникові ключі (тиристори). Відсутність механічних компонентів означає ще більшу швидкість роботи, надійність і відсутність будь-яких клацань. У електронних ступінчастих стабілізаторах напруги кількість щаблів стабілізації зазвичай вище, ніж у релейних, завдяки чому у виробників виходить досягти точності аж до 1%. Однак заміна дешевих реле на досить дорогі тиристори, яких, при цьому ще й більше, позначається на ціні. Проте вища ціна не завадила електронним стабілізаторам напруги стати найбільш популярними в Україні.

Це дуже доступна реалізація безступінчастого принципу регулювання напруги. Сервомотор обертає по вторинній обмотці тороїдального автотрансформатора щітку, тим самим знімаючи з певного витка необхідну напругу. Тобто якщо в ступінчастих стабілізаторах кількість витків у вторинній обмотці змінюється цілими ступенями, то в сервопривідних - по одному витку, що робить регулювання плавним і точним. Мінус також очевидний — наявність механічних рухомих компонентів і невеликі тимчасові затримки через необхідність перемістити щітку до необхідного витка. Благо, ці недоліки некритичні, завдяки чому потужні трифазні сервопривідні стабілізатори напруги використовуються навіть у промисловості.

Це ще один представник «родини безступеневих стабілізаторів», проте цього разу преміальний. Висока ціна сплачується за ідеальні технічні характеристики: висока швидкість, плавність, точність, найширший робочий діапазон та багато іншого. Як і будь-яке преміальне обладнання, безступінчасті стабілізатори напруги для дому з ФІМ-регулюванням мають високу ціну, що перевищує її у електронних ступінчастих аналогів. Однак навіть сама нестабільна мережа не матиме жодних шансів пошкодити Ваше електрообладнання, якщо воно знаходиться під захистом такого стабілізатора.

Ось ми і пробіглися основними типами стабілізаторів напруги для будинку. Якщо Ви не знаєте, який з них кращий для Ваших потреб, зв'яжіться з нашими досвідченими фахівцями та проконсультуйтеся. Також Ви запросто можете випробувати роботу моделей, що цікавлять Вас, відвідавши торгові точки «Вольтмаркет» у Києві, Харкові, Дніпрі або Одесі. Насамкінець зауважимо, що стабілізатор напруги може бути не тільки надійним захистом всього електрообладнання у Вас вдома, але, за сумісництвом, та стильним доповненням до інтер'єру завдяки наявності спеціальних дизайнерських лінійок.

Рейтинг статті: Стабілізатори напруги для дому які кращеСтабілізатори напруги для дому які кращеСтабілізатори напруги для дому які кращеСтабілізатори напруги для дому які кращеСтабілізатори напруги для дому які краще (1697)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все