З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Який бензогенератор краще

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 10-01-2023
Рейтинг статті: (769)

Matari

Сучасній людині електроенергія потрібна майже завжди. І якщо централізоване електропостачання з якихось причин відсутнє, доводиться вдаватися до використання резервних джерел живлення. Серед них найефективнішими та «довгограючими» є паливні генератори. Робота будь-якого генератора заснована на перетворенні механічної енергії обертання валу на електрику. Це обертання створюється двигуном внутрішнього згоряння. Як не важко здогадатися, залежно від типу застосовуваного двигуна паливні електростанції бувають дизельні та бензинові. Відповіді питання, який із них краще, досі немає: кожен тип генератора хороший у виконанні певних завдань. Розглянемо, чим бензиновий генератор краще дизельного, і який бензогенератор купити для того чи іншого завдання.

Дізнатися ціни

Переваги бензогенераторів

Не можна сказати, що бензогенератори кращі за дизельні аналоги, проте вони мають ряд переваг, завдяки яким споживач у багатьох випадках віддасть перевагу купити генератор саме з бензиновим мотором.

Головною і незаперечною перевагою бензогенераторів є їх мобільність, яка значно краща, ніж у дизельних аналогів. Якому генератору Ви віддали б перевагу для своєї дачної ділянки: громіздкий дизельний, або легкий і рухливий бензиновий? Вибір на користь бензогенератора очевидний, доказом чого є численні відгуки споживачів. Бензогенератор ідеально підійде там, де потрібно часто переміщати електростанцію по об'єкту, чи це будівельний майданчик, виробниче приміщення чи дачну ділянку. Виїзні ремонтні бригади використовують бензогенератори для роботи електроінструменту. Погодьтеся, користі від автономного джерела живлення, прив'язаного до одного місця, небагато.

Для рядового споживача не менш важливим є економічна складова. Якщо робота автономного джерела електроенергії потрібно нерегулярно, або на короткі проміжки часу, який сенс переплачувати в півтора і більше разів за витривалу дизельну електростанцію, коли із завданням чудово впорається бензогенератор?

Простота в обслуговуванні – ще одна важлива перевага. Бензогенератори вкрай невибагливі до обслуговування. Користувачеві потрібно лише перевіряти рівень олії, періодично змінювати свічки та чистити щітковий альтернатор (безщітковий обслуговування не вимагає).

Крім перерахованих вище факторів, існує безліч факторів, завдяки яким користувачі роблять вибір у бік бензогенераторів. Більше подробиць допоможуть дізнатися відгуки споживачів із різних сфер діяльності та консультація наших фахівців, з якими можна зв'язатися будь-яким зручним способом. Інтернет-магазин «Вольтмаркет» пропонує широкий асортимент різноманітних бензогенераторів, які можна придбати за вигідною ціною з доставкою кур'єрською службою у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Бензогенераторы Konner&Sohnen

Вибір бензогенератора

І все-таки, який бензогенератор краще? Як і в багатьох сферах діяльності, відповідь на це питання повністю залежить від цілей, які ставляться перед мобільною електростанцією. Завдяки поєднанню різних технічних характеристик та наборів опцій, бензогенератори можуть застосовуватися практично як завгодно: для резервного електропостачання будинку, для роботи електроінструменту та навіть для відпочинку на природі. Залежно від того, як Ви будете використовувати бензогенератор, і вибирається, на які характеристики краще наголосити. Саме тому дуже важливо представляти потенційну сферу застосування бензогенератора.

Отже, який бензогенератор краще для резервного живлення будинку, офісу та інших споживачів? Тут найважливішу роль відіграє потужність та контроль мережевої напруги. Бензогенератор для будинку не повинен мати високу мобільність, тому що в основному він буде розташовуватися стаціонарно. Потужність вибирається виходячи з сумарної споживаної енергії потенційних споживачів з деяким запасом близько 30%, щоб уникнути навантаження у разі додаткового навантаження, або при пускових струмах. Важливою складовою бензогенераторів, які відіграють роль резервного джерела живлення, є, як згадувалося вище, можливість контролювати напругу мережі. Цю функцію виконує система автоматичного введення резерву (ATS). Ця система є блоком силових контакторів і контролер. Контролер стежить за напругою мережі та керує роботою бензогенератора, а блок контакторів, що мають механічне або електричне блокування одночасного замикання, перемикає споживача між мережею та паливною електростанцією. Таким чином, бензогенератор з ATS за наявності напруги буде перебувати в «черговому» режимі, паралельно підтримуючи рівень заряду акумулятора. При виникненні перебоїв живлення система запускає бензогенератор і переводить на нього споживача за допомогою блоку контакторів. Після відновлення електропостачання відбудеться зворотний процес. ATS хоч і не обов'язкова, але вкрай рекомендована опція для використання бензогенератора як резервне джерело живлення, що підтверджують численні відгуки покупців. Яскравим прикладом чудового багатофункціонального бензогенератора для дому та безлічі інших завдань є однофазний Matari MX9000E-ATS потужністю 6.5 кВа, оснащений електростартером та системою автоматичного введення резерву. Даний бензогенератор, за потреби, може бути використаний і в інших сферах діяльності, що доводить універсальність бензинових електростанцій як таких. Також, судячи з відгуків покупців, чудовим варіантом для резервного електропостачання будинку є двопаливні газобензинові генератори, назва яких говорить про їх основну особливість сама за себе. Як бензинові, так і газобензинові електростанції Ви можете купити за демократичною ціною у магазинах «Вольтмаркет», відкритих у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, з можливістю доставки по всій Україні у найкоротші терміни.

Вищезгаданий бензогенератор від Matari стане непоганим варіантом для роботи електроінструменту виїзними бригадами та на дачній ділянці. Однак він придатний далеко не для будь-якої професійної діяльності. Здавалося б, який бензогенератор підійде для професійних цілей краще, ніж цей потужний, надійний та мобільний японський агрегат? Справа в тому, що чимало професійної та промислової апаратури працює у трифазній мережі 380В, тому для цього потрібний відповідний генератор. Не кожен генератор для будівництва та інших інструментів повинен мати трифазний вихід, але ця опція дозволить підключити до силового агрегату будь-яке обладнання без винятку. Все-таки тут основними умовами залишаються потужність і мобільність, які на висоті навіть у суворих агрегатів на 10 кВа, таких як німецький бензогенератор Konner&Sohnen KS 10000E-3. Крім того, високою популярністю користуються зварювальні бензинові генератори, які є електростанцією з вбудованим зварювальним інвертором або випрямлячем. Такі агрегати можуть буквально все, у зв'язку з чим є найкращим варіантом для виконання будь-яких робіт.

Инверторный бензогенератор Weekender X950iБензогенератором, який дозволяє живити потужну домашню та професійну техніку, нікого не здивувати – їх конструкція та зовнішній вигляд нічим не примітні. Набагато більший ефект мають інверторні бензогенератори, Дані паливні генератори мають кілька цікавих особливостей. По-перше, вони зазвичай мають невисоку потужність (від 0.7 до декількох кіловат), у зв'язку з чим суха маса компактних моделей не досягає навіть 10 кілограм! Інверторний бензогенератор Weekender X950i доказ цього. У плані мобільності краще за інверторні бензогенератори не знайти! Другою важливою особливістю є низький рівень шуму. І без того тихий двигун закритий шумоізоляційним кожухом, завдяки чому інверторні бензогенератори є найтихішими на ринку. Та й найцікавіша особливість інверторних бензогенераторів — це, очевидно, сам інвертор. Дане електронне пристрій служить для подвійного перетворення вхідного сигналу, завдяки чому на виході завжди видається електрика ідеальної якості у формі чистої синусоїди. Навіть якщо вхідний сигнал буде мати спотворення та відхилення від 220В 50гц, на вихід це жодним чином не позначиться через випрямлення сигналу AC-DC з подальшим інвертуванням DC-AC. Як легко здогадатися, інверторні бензогенератори є ідеальними компаньйонами під час відпочинку на природі. Взявши із собою міні-електростанцію, Ви зможете забезпечити свій відпочинок благами цивілізації, чи то освітлення чи банальна підзарядка ноутбуків, телефонів та планшетів. Чимало рибалок, судячи з відгуків, вже не уявляють риболовлю без інверторного бензогенератора. Крім того, дані пристрої є не тільки найкращим варіантом для відпочинку, але й непоганим помічником під час роботи на дачній ділянці електроінструментом невисокої потужності. Економічність та низький рівень шуму інверторних бензогенераторів Вас приємно здивує! В принципі, Ви можете особисто ознайомитися з даними міні-електростанціями і випробувати модель, що сподобалася в роботі, відвідавши магазини «Вольтмаркет» у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, де доступний широкий асортимент бензогенераторів, які можна купити за низькою ціною зі швидкою кур'єрською доставкою по всієї території України.

Як бачите, різні комбінації опцій та технічних характеристик можуть адаптувати, по суті, один і той же агрегат для роботи в тих чи інших умовах, у зв'язку з чим до вибору бензогенератора слід підходити максимально серйозно, адже не розібравшись можна купити пристрій, що не підходить для Ваших цілей або переплатити за непотрібний набір опцій.

Бензогенератори Weekender

Якщо Ви не знаєте, який бензогенератор краще вибрати у Вашому випадку і не орієнтуєтеся в техніко-експлуатаційних характеристиках та додаткових опціях, проконсультуйтеся зі спеціалістами нашого інтернет-магазину, які підберуть найбільш вдалий для Вас варіант за найменшу ціну. У нашому інтернет-магазині доступні бензогенератори як від китайських, так і від відомих світових виробників, таких як німецькі RID та konner&Sohnen, японський Matari, південнокорейський Hyundai, французький SDMO та багато інших. Різноманітність виробників дозволяє вибрати бензогенератор для своїх потреб практично з будь-якого цінового сегмента.

Рейтинг статті: Який бензогенератор кращеЯкий бензогенератор кращеЯкий бензогенератор кращеЯкий бензогенератор кращеЯкий бензогенератор краще (769)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все