З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Де придбати реле часу

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 01-02-2023
Рейтинг статті: (933)

Реле часу Adecs

У світі технологій нерідко відбувається так, що певні пристрої, які спочатку призначені для промислового та професійного застосування, поступово переходять у побутову сферу, чому, звичайно ж, сприяють виробники, випускаючи відповідні доступні моделі. За прикладами далеко не треба ходити. Візьмемо перетворювачі частоти або, тим більше, джерела безперебійного живлення, які, судячи з відгуків українців, продовжують набирати популярності.

Відповідно до сучасних тенденцій, активно розвивається сфера автоматизації. Причому не в промисловості, а в побуті. Людина прагне автоматизувати процеси, що повторюються в часі, щоб зробити життя комфортнішим. Промислові контролери для цього завдання не підійдуть. Як мінімум, вони надто дорогі та складні. Потрібно щось більш зрозуміле та доступне для рядового споживача. І назва цього пристосування – реле часу.

Якщо Ви не знайомі з функціоналом та видами реле часу, ми намагатимемося максимально докладно розкрити цю тему. Також Ви дізнаєтесь де купити реле часу за демократичною ціною з доставкою по всій країні.

Трохи про реле

Електромагнітне релеЗ таким пристосуванням, як реле, знайомий кожен спеціаліст з електротехнічною освітою та багато автовласників. Цей пристрій застосовується у різних схемах автоматизації. Причому під схемами автоматизації можна розуміти як промислову автоматику, так і, наприклад, "мозки" автомобіля. Величезна кількість техніки має у складі реле, які, своєю чергою, діляться різні види. Тим не менш, завдання будь-якого реле те саме незалежно від сфери застосування: лавиноподібна зміна вихідної величини (замкнутий і розімкнений контакт) в залежності від зовнішнього фізичного впливу. Як це працює? Все дуже просто: приходить фізична дія у вигляді, скажімо, електричного сигналу, і реле замикається, пропускаючи струм далі за схемою (або навпаки - замкнене реле розмикається). Як тільки вплив зникає, контакт повертається у вихідний стан.

Тип реле залежить від способу фізичної дії. Наприклад, на освітленість реагують фотореле, але в температуру - теплові реле. Нас, проте, хвилюють лише електромагнітні реле, оскільки вони застосовуються у складі реле часу. Принцип роботи електромагнітного реле вкрай простий: на котушку (1) подається керуюча дія, та намагнічується, притягуючи до себе так званий якір (2), який, у свою чергу, замикає або розмикає вихідні контакти (3). Така реалізація дуже надійна та здатна витримувати сотні тисяч комутацій під максимальним навантаженням.

 

Принцип роботи реле часу

Дізнавшись, що таке електромагнітне реле та як воно працює, можна йти далі. Ви вже знаєте, що тип реле залежить від способу на нього. Логічно припустити, що реле часу замикає та розмикає свої контакти залежно від... часу! Так воно і є, а електромагнітне реле є лише виконавчим механізмом цього пристрою.

Реле часу "у народі" часто називають таймером. Цю ж назву запозичимо і ми, щоб уникнути занадто частої згадки реле. Так ось, функціонально таймери можна розділити на дві частини - силову (виконавчу) та керуючу. Силовий частиною, як говорилося вище, є електромагнітне реле. Воно чекає на подачу електричного сигналу на керуючі контакти. Цей сигнал формує система керування на мікроконтролері залежно від налаштувань користувача. Таким чином, функціонал реле часу виглядає наступним чином: користувач налаштовує програму в рамках можливостей, які надає той чи інший тип таймера, після чого прилад автоматично замикає та розмикає контакти відповідно до завдання.

Якщо Ви не знаєте, яке реле часу вибрати, і тим більше де купити даний таймер, зверніться до магазину електротехніки «Вольтмаркет», де доступний значний асортимент реле за вигідними цінами з можливістю кур'єрської доставки по всій території України. Крім того, ми пропонуємо Вам відвідати наші магазини, що працюють у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, щоб випробувати можливості таймерів, що цікавлять Вас, до покупки, тим самим сформувавши максимально об'єктивну думку про товар.

Дізнатися ціни

Різновиди таймерів

Реле часу Adecs ADC-0410-40Реле часу не були б настільки корисними, якби не їхня різноманітність за типом. Залежно від типу таймера Ви можете адаптувати реле для тих чи інших потреб. Коротко пройдемося по кожному з них, щоб Ви мали зразкове уявлення про функціональність реле часу.

Почнемо, мабуть, із найпростіших реле часу – циклічних. Найбільшого поширення вони набули у промисловості для встановлення затримки на включення після подачі харчування. Яскравий представник таймерів цього типу - це Новатек-Електро РЕВ-201. Ви просто встановлюєте затримку на увімкнення за допомогою потенціометрів - і прилад готовий до роботи. При наступній подачі напруги на вхід таймер відтворить встановлену витримку і потім замкне реле, пропустивши електричний сигнал далі. Особливістю даного реле напруги можна назвати наявність двох каналів, які можуть працювати паралельно, так і незалежно один від одного. Тим не менш, циклічний таймер не повинен працювати лише на затримку. Наприклад, в Новатек-Електро РЕВ-114 користувач може задати часові інтервали на замикання та розмикання контакту, які циклічно повторюватимуться з моменту подачі керуючого сигналу і до його завершення. Магазин електротехніки «Вольтмаркет» - це місце, де можна купити різноманітні реле часу циклічного типу за найкращими цінами.

А що щодо інших видів таймерів? Особливий інтерес становлять добові, тижневі та річні таймери. Їхній принцип роботи значно відрізняється від описаного вище. У циклічних таймерах прилад починає відлік щодо моменту подачі сигналу, що управляє. Добові, тижневі та річні реле часу, у свою чергу, призначені для того, щоб керувати навантаженням за звичайним годинником без керуючих сигналів. Ви задаєте точний час спрацювання приладу, а той беззаперечно виконує програму. Добове реле часу дозволяє встановити програму на добу, повторюючись знову і знову щодня. Тижневий таймер пропонує аналогічний функціонал, але вміє розрізняти дні тижня. Тобто Ви, наприклад, можете встановити графік роботи споживача на кожен день із деякими змінами у вихідні. Це дуже зручно, тому що вихідний розпорядок дня практично будь-якої людини відрізняється від неї у будні дні. Наприклад, ADECS ADC-0420-40 пропонує користувачеві встановити до 255 команд на тиждень і до 90 команд на окремо взятий день. Особливістю даного таймера можна назвати наявність двох дисплеїв, які дозволяють відображати більше інформації під час роботи, а також спрощують процес налаштування завдяки наочній візуалізації параметрів та їх значень. Що стосується річного реле часу, то тут все аналогічно описаному вище з тією різницею, що Ви можете встановити програму на цілий рік. Зрозуміло, для цього буде потрібна більша пам'ять. Річний таймер Новатек-Електро РЕВ-302 дозволяє зберігати до 5000 команд на рік. Цей таймер не позбавлений особливостей. Наприклад, він поєднує в собі функціонал фотореле та реле напруги. Фотореле дозволяє спрацьовувати зміну освітлення, а реле напруги - зміну напруги у мережі. До речі, реле напруги це ціла група пристроїв захисту обладнання від нестабільного електроживлення. Таке функціональне реле часу, як вищезгаданий річний таймер, вкрай важко налаштувати за допомогою компактного дисплея та кнопок управління. У зв'язку з цим такі пристрої мають можливість підключатися до комп'ютера через USB для максимально детального налаштування. Де купити всі вищезгадані пристрої? Звичайно ж, в магазині електротехніки «Вольтмаркет», де Ви також зможете попередньо випробувати весь функціонал, що Вас цікавить.

Реле часу Новатек-Електро РЭВ-303До речі, це ще не все. Ми ще не торкнулися дуже цікавого типу таймерів, функціонал якого справді вражає. І це – астрономічні реле. Астрономічний таймер, в принципі, працює як те ж річне реле часу, але з однією значною відмінністю. Крім Ваших конкретних установок часу дані таймери мають два, скажімо так, орієнтира. І цими орієнтирами є час заходу сонця і світанку. Щоб прилад міг розрахувати час заходу сонця і світанку, Вам потрібно буде налаштувати Ваше місцезнаходження. Що дає наявність орієнтирів? Захід сонця і світанок не мають конкретного часу, значно змінюючись протягом року. Завдяки астрономічному реле часу, у Вас буде два динамічні орієнтири, які також змінюються протягом року. Ви можете встановлювати спрацювання реле залежно від орієнтирів. Наведемо конкретний приклад, щоб було зрозуміліше. Наш орієнтир – час заходу сонця. Ви можете налаштувати автоматичне включення зовнішнього освітлення на дачній ділянці з настанням заходу сонця і його відключення через кілька годин, коли домочадці спатимуть і навряд чи комусь це освітлення знадобиться. Також можна налаштувати увімкнення освітлення за пару годин до настання світанку та його відключення, коли світанок настав. Наявність динамічних орієнтирів (reference points) робить можливості реле часу по-справжньому широкими, і приклад з освітленням - лише мала частка те, що можна реалізувати з допомогою астрономічного реле. Чудовим астрономічним таймером, який, до речі, по функціоналу поєднує в собі всі перераховані вище таймери, є Новатек-Електро РЕВ-303 з багатофункціональним LCD-дисплеєм і широким функціоналом.

Крім типу реле часу, звертайте увагу і на такі характеристики, як потужність, спосіб монтажу (в розетку або на DIN-рейку) і, відповідно, функціонал, що настроюється. З функціоналом можна ознайомитися з офіційних інструкцій, які приклепрели на сторінках товару в інтернет-магазині «Вольтмаркет», або проконсультувавшись із нашими фахівцями. Наш магазин – це місце, де можна купити тільки якісний електротехнічний товар за найкращими цінами.

Рейтинг статті: Де придбати реле часуДе придбати реле часуДе придбати реле часуДе придбати реле часуДе придбати реле часу (933)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Ще за темою
Корисні статті на тему
Показати все