З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Релейний однофазний стабілізатор напруги PHANTOM VN-2500 (модель VN-720)

Тип
релейний тип
Фаза
1
Потужність
3.5 кВа
Немає в наявності
Отапливаемый сухой склад
Сухий теплий
склад
Консультация специалиста
Консультація
спеціаліста
гарантия возврата
Гарантія повернення
14 днів
Проверка на стенде в магазине
Перевірка на стенді
у магазині
Проверка на стенде в магазине
Будь-яка форма
оплати
Проверка на стенде в магазине
Оплата частинами
у магазині

Наявність у наших магазинах:

м. Київ, проспект Миру, 6
Уточнюйте наявність
м. Одеса, ул. Разумовская, 17
Уточнюйте наявність
м. Львів, вул. Зелена, 53
Уточнюйте наявність

Опис "Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500"

PHANTOM

Стабілізатор напруги – це прилад, робота якого спрямовано стабілізацію напруги в електричної мережі, тобто. приведення напруги до норми, регламентованої ГОСТом.

Нині значно (порівняно з минулими 1980 – 90-ми роками) зросло енергоспоживання. Що спричинило зміну якості напруги в електричних мережах нашої країни. І як би не намагалися підприємства постачальники електричної енергії виправити цю ситуацію (ну чи хоча б взяти її під контроль), питання стабілізації напруги в електричних мережах поки залишається відкритим.

Сучасний ринок електротехнічної продукції наповнений, що називається вщент. Час тотального дефіциту вже навіть мало хто пам'ятає. І це величезний плюс. Сьогоднішній ринок електротехнічної продукції радує достатком гарної та якісної продукції. Раніше перевага у виборі надавалася імпортним моделям закордонного виробництва. Але вітчизняні виробники не стояли на місці та довели: «не словом, а ділом», що можуть скласти серйозну конкуренцію будь-якому закордонному виробнику.

Звичайно ж, вибираючи стабілізатор – вибирайте найкращий! Але це зовсім не означає найдорожчий чи найкрасивіший (за дизайнерськими рішеннями). Вибираючи стабілізатор напруги, потрібно враховувати не тільки параметри потужності електрообладнання, але й звернути увагу на виробника.

Компанія «PHANTOM Power Equipment»

Декілька слів про виробника: — Компанія «PHANTOM Power Equipment» заснована у 2001 році у м. Одеса. А з 2009р. Все виробництво було перенесено до м.Київ. На даний момент підприємство має закінчений цикл робіт та у своєму виробництві вийшло на повну потужність. Усі роботи від розробки стабілізаторів до збирання готових виробів виготовляються на заводі «PHANTOM Power Equipment». У зв'язку з попитом на продукцію, що постійно зростає, компанія «PHANTOM Power Equipment» динамічно розвивається, постійно ведеться робота з розширення виробничої бази та збільшення кількості виробленої продукції.

У виробництві своєї продукції підприємство не використовує неякісної (китайської) комплектації. У виробництві перевага надається лише комплектуючим високої якості, перевіреним маркам.

Завдяки добре налагодженій роботі мережі сервісних центрів компанії «PHANTOM Power Equipment», робота яких спрямована на гарантійне та післягарантійне обслуговування своєї продукції, підприємство має можливість відстежувати відгуки та побажання споживачів. Усі побажання враховуються під час розробки нових виробів. Вся продукція розроблена та виготовлена відповідно до вимог ГОСТів та ТУ та сертифікована в Україні.

Інтернет – магазин ВольтМаркет Україна представляє до Вашої уваги стабілізатори напруги вітчизняного виробництва «Phantom». Всі моделі мають досить широкий спектр застосування і можуть використовуватися як у побутових (квартири, будинки, дачі), так і в промислових цілях (офіси, магазини, виробничі приміщення, цехи, верстатне обладнання великих потужностей).

Серія однофазних стабілізаторів напруги «Phantom» представлена великим асортиментом моделей: від 600 Вт до 20 кВт, що дозволяє вирішити будь-які завдання, пов'язані з нестабільною напругою в електричній мережі. Поряд із виробництвом стандартних моделей, виробник має можливість виготовляти моделі стабілізаторів «Phantom» з нестандартними параметрами (на замовлення). Також виготовляється серія трифазних моделей з діапазоном потужності до 240кВт.

Відео-огляд релейного стабілізатора PHANTOM

Серію однофазних стабілізаторів напруги Phantom можна умовно розділити на п'ять класів: "Стандарт", "Стандарт плюс", "Універсал", "Преміум", "Еліт".

Серія «Стандарт» має тільки підлоговий вид розміщення, а серії «Стандарт плюс», «Універсал», «Преміум», «Еліт» (для максимальної зручності у розміщенні) мають два варіанти виконання навісний та підлоговий:

Серія «Стандарт» має лише підлоговий вид розміщення

Стабілізатори класу «стандарт» - прилади зі ступінчастим регулюванням напруги та релейною комутацією. Діапазони вхідної напруги: робочий 100-270 В, діапазон стабілізації 134-260 В (напруга на виході 220±10 В). Гарантійний термін на моделі цього класу – 12 місяців. Мають підлоговий вигляд розміщення, представлені двома моделями:

 • VN-600 – 1,2кВт;
 • VN-2500 – 3,5кВт. 

Менеджери інтернет-магазину Вольтмаркет Україна детально проконсультують та допоможуть у виборі типу, потужності, моделі стабілізатора напруги, Вам достатньо лише назвати параметри потужностей Вашого електрообладнання, або сумарну потужність усіх електроприладів, які працюють одночасно. Монтаж та підключення здійснюється за наступною схемою:

схема монтажу стабілізатора напруги PHANTOM

Інтернет-магазин ВольтМаркет Україна забезпечить доставку електротехнічної продукції до будь-якого міста України, працюємо без передоплати, оплата при отриманні товару. Якщо у Вас виникнуть труднощі з підключенням та монтажем стабілізаторів напруги, то кваліфіковані електрики інтернет-магазину ВольтМаркет Україна зроблять професійний монтаж та підключення, або, за необхідності, проконсультують вас.

Завжди раді співпраці з Вами! Чекаємо на Ваші дзвінки!

Технічні характеристики PHANTOM VN-2500 (модель VN-720)
Напруга живлення, В 60-450
Частота мережі живлення, Гц 50
Вихідна напруга, %
220±4,5%
Коефіцієнт спотворення вихідної напруги, % 0
Робочий діапазон вихідних напруг, В 100-270
Діапазон нормалізації (Uвих = 220 ± 10В) 133-260
Крок зміни вихідної напруги, В 10
Кількість ступенів автоматичного регулювання 12

Час відновлення вихідної напруги при відхиленні:

0,8В-с2,5

9-16В-с0,5

понад 16В-мс20

Номинальная мощность Uвх=160В, Вт
2500
Максимальна короткочасна потужність навантаження, Вт 3500
Електронний захист навантаження від підвищеної напруги на виході апарату відсікання при Uвых = 250В
Електронний захист від перегріву трансформатора відключення з наступним автоматичним увімкненням
нормоване (5-7с) відключення споживачів при короткочасному відключенні мережі живлення виключає пошкодження імпульсних блоків живлення навантаження
час затримки спрацьовування захисту за нижнім рівнем, сек. 2,5
час затримки спрацьовування захисту за верхнім рівнем, мс 20
Час затримки виходу із захисту за рівнем, хв. 5
Габаритні розміри (ГхШхВ) 210х175х100
Маса, кг 8
Гарантійний термін, міс. 12 (з дня продажу)

Технічні характеристики "Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500"

Типрелейний тип
Фаза1
Потужність3.5 кВа
Тип монтажуполичний
Режим обходатак
Тип підключенняклеми
Нижний предел отключения100 В
Верхний предел отключения270 В
Точность на выходе %4.5
Принцип регулюваннясхідчаста
Матеріал трансформаторамідь

Доставка "Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500" — за рахунок покупця !

Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося максимально швидко виконати Ваше замовлення. Замовлення, що надійшли до 15:00, зазвичай відпрацьовуються і відправляються покупцеві в цей же день!

Ми доставимо товар на будь-який склад транспортних служб по Україні. Вартість доставки – за тарифами обраної вами транспортної служби. Щоб уточнити суму, зв'яжіться з оператором транспортної служби. Орієнтовну вартість доставки Вам повідомить наш менеджер при уточненні даних на замовлення.

Також, ми можемо доставити Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500 по Києву, Дніпру та Харкову до під'їзду замовника. Вартість доставки становитиме 300 грн.

Компанія ВольтМаркет здійснює доставку будь-яким зручним для Вас підприємством перевізником. Адреси складів підприємства перевізника у вашому місті ви можете дізнатись за посиланнями нижче:

Термін доставки товару залежить від віддаленості вашого міста від Києва, Дніпра або Харкова та зазвичай займає 1 день. Максимальний термін доставки – 2 дні. Після відправки замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару у операторів, або на сайті підприємства перевізника. Тому просимо Вас самостійно цікавитись, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару. за телефонами або на сайті обраної транспортної служби.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару необхідно мати при собі паспорт особи, на яку оформлено замовлення!

Гарантія

Гарантія на Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500 складає 48 місяців(я).

Усі товари, придбані через наш магазин, мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою – виробником. Гарантійний ремонт проводиться у Авторизованих Сервісних Центрах за наявності правильно заповненого гарантійного талону. Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару під час його продажу. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться у присутності споживача за місцем продажу або вдома. У спірних випадках повернення коштів або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Оплата

До оплати приймаються готівкові та безготівкові кошти. Оплата провадиться у національнобезкоштовному валюті України – гривні.ОПЛАТА ГОТІВКОЮ.

Доступні 2 варіанти:

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ на складі транспортної компании(наложенный платіж). У цьому способі оплати, покупець оплачує перевізнику комісію, відправлення коштів від покупця до продавця. Вартість цих послуг ви можете уточнити у наших менеджерів.

ПЕРЕДОПЛАТА на поточний рахунок. Вибираючи цей спосіб оплати, у вас не буде зайвих платежів, лише вказана на сайті вартість товару. Передоплату Ви зможете зробити у будь-якому банку України.ОПЛАТА З БЕЗГОТІВНОГО РОЗРАХУНКУ.

При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку на факс або e-mail, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Перед оплатою рахунку, будь ласка, зв'яжіться з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. Рахунок діє протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів оплати, збереження обумовленої вартості наявність товару на складі не гарантується.

Можливі 2 варіанти оплати:

Безготівковий розрахунок з ПДВ.

За цієї форми оплати, Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500 буде коштувати 0 грн, в т.ч. ПДВ: 0 грн.
Увага! Мінімальне замовлення за даною формою оплати складає 3000 грн. Рахунок на меншу суму не виставляється, і може бути відпрацьований лише за іншою формою оплати.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • податкова накладна;
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

Безготівковий розрахунок, без ПДВ,на єдиному податку.

При цій формі оплати вартість товару складе 4573 грн.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

* Наш екземпляр документів (з підписом та печаткою одержувача), просимо надіслати поштою.

Заявку на оформлення рахунку в електронному вигляді можна залишити через форму ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ із зазначенням ваших телефонів, електронної пошти, реквізитів або П.І.Б. одержувача повністю.

Відгуки про товар: "Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500"
Общая оценка
5
(1)
Оставить отзыв
Залишити відгук / Задати питання
 
Відео товару: "Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500"

Замовити товар:

Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500

Введіть свій Телефон

Замовити

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Хочу знижку на товар:

Релейний стабілізатор напруги Phantom VN-2500

Введіть свій Телефон та бажану ціну

Для отримання знижки, просимо вказати посилання на продукцію, що цікавить Вас, в інших магазинах. Ми перевіримо інформацію, і якщо це буде можливо, запропонуємо найцікавіші умови.

Відправити заявку

Наш менеджер свяжется с Вами в самое ближайшее время

Схожі товари:
Переглянуті товари