З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕР

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 27-01-2023
Рейтинг статті: (1726)
Зміст

Елекс

Коло потреб сучасної людини розширюється рік у рік. Однією з найактуальніших сьогодні є потреба в стабільному енергопостачанні. Реалізувати цю необхідність можна двома способами.

Один із них — дуже «дорогий» — придбати джерело безперебійного харчування «з подвійним перетворенням». Це складна система резервного живлення, яка не тільки здійснює повну фільтрацію перешкод мережі, корекцію синусоїдальності струму та його частоти (навіть здатні перетворювати спотворену синусоїду, яку виробляють деякі генератори), але і, звичайно ж, може забезпечити резервним електроживленням цілу групу приладів. Але, як уже згадувалося, «ціна питання» купівлі такого чарівного приладу для цілої квартири, будинку чи офісу, однозначно, буде вищою за 100 тис.грн. 

Дізнатися ціни

Тому найбільш популярним способом вирішення проблеми нестабільного напруги є встановлення стабілізатора (нормалізатора) напруги. Це значно простіше і дешевше раз на двадцять, навіть у тому випадку, якщо віддати перевагу найкращим із найкращих стабілізаторів.

Одним із українських виробників найкращих однофазних та трифазних, побутових чи напівпромислових, нормалізаторів, як механічних, так і електронних, є ПП НВФ «ЕЛЕКС», виробничі потужності якого розміщені в Одесі. І лише в Одесі! Продукція ТМ ЕЛЕКС (якщо бути гранично точними, цей бренд звучить як «ЕЛЕКС engineering») розробляється, збирається, тестується, обслуговується і ремонтується фахівцями одного і того ж підприємства за принципом замкнутого циклу. Саме тому будь-який стабілізатор або ДБЖ, що зійшов з конвеєра ПП НВФ «ЕЛЕКС», відповідає всім заявленим характеристикам, що ідеально підходять саме під вітчизняні електромережі, сучасним параметрам якості, але за вартістю — дешевше, ніж багато аналогів (знов-таки, через те , що підприємство ніколи не вдається до допомоги субпідрядників). Про це дбають такі підрозділи підприємства, як: СКТБ (власне конструкторсько-технічне бюро), дизайнерський відділ, експериментальна та випробувальна лабораторії (зі спеціальними термобарокамери, стендами «тряски» та імітації різних видів навантаження), радіоскладальний цех, електромонтажний цех, цех намотування тороїдних автотрансформаторів (там же їх просочують в умовах вакууму), цех, власне, SDM-монтажу та фарбування.

Електронні стабілізатори ЕЛЕКС

 

Звичайно ж, основні комплектуючі до своєї продукції (електронні силові ключі, мікропроцесори тощо) одесити замовляють у найкращих та перевірених десятиліттями виробників Швейцарії, Німеччини, Америки.

Хочеться відзначити, що стабілізатори напруги ЕЛЕКС, як електронні (серії АМПЕР V2.0 та ГЕРЦ М), так і релейні (серія ГІБРІД V2.0), створені за оригінальними, а, у випадку з релейними, — за унікальною технологією.

Завдяки тому, що в управлінні нормалізатора беруть участь одночасно два процесори, він стає більш надійним і довговічним, ніж більшість аналогів. Форма вихідного сигналу завжди — правильна синусоїда, а це дуже «сподобається» навіть найвимогливішим електропристроям.

Гарантію на свою продукцію ТМ ЕЛЕКС дає таку: на моделі серії ГІБРІД V2.0 (релейного типу) — 2 роки або двісті тисяч спрацьовувань реле, а на моделі серій АМПЕР V2.0 та ГЕРЦ М (електронні) — 3 роки безкоштовного ремонту та обслуговування (якщо йдеться саме про гарантійні випадки, а не про механічні пошкодження або неправильну експлуатацію). Хоча, звичайно ж, і після закінчення зазначених термінів сервісна служба ПП НВФ «ЕЛЕКС» швидко та якісно обслуговуватиме Ваш стабілізатор і десять років, і довше.

Найпопулярніша серія стабілізаторів ЕЛЕКС називається "АМПЕР V2.0". Це побутові нормалізатори напруги для однофазних і трифазних мереж потужностями від 5,5 кВа до 27 кВа, які відповідають вічно шуканому всіма покупцями «золотому» критерію «ціна-якість».

Электронные стабилизаторы ЭЛЕКС

Дванадцять ступенів стабілізації гарантують точність 220±3,5% Вольт в діапазоні від 145 до 275 В. Діапазон роботи при цьому ще трохи ширший, а саме від 120 до 280 В. Однофазні нормалізатори виконуються в корпусах настінного типу, трифазні, звичайно ж , тільки підлогові, оскільки трифазник являє собою три однофазні рівносильні стабілізатори, зібрані в один загальний корпус з невеликим доповненням у вигляді контролера фаз.

Ознайомитись з роботою стабілізатора Елекс АМПЕР допоможе огляд: 

Електронні стабілізатори ЕЛЕКС

Серії стабілізаторів «ГЕРЦ М 16» і «ГЕРЦ М 36» прийнято вважати вже напівпромисловими високоточними приладами, які, задля справедливості слід зазначити, досить часто стали купуватися нашими покупцями і для побутового використання. Їх вибирають через точність, надійність і довговічність. Ці серії ми можемо рекомендувати навіть для медичного обладнання.

Електронні стабілізатори ЕЛЕКС

видеообзор стабилизатора напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ М:

Модельний ряд однофазників представлений в діапазоні потужностей від 5,5 кВ до 22,5 кВ.

Трифазники є від 16,5 кВ до 22,5 кВ (більш потужну модель підприємство теж може виготовити, але саме на замовлення).

Моделі «ГЕРЦ М 36» найдорожчі, але й найвищі (220±1%), вони мають додаткові особливості, що навіть відрізняють від серії «ГЕРЦ М 16»:

ручне встановлення вихідної напруги в діапазоні 210-230В;

розширене меню (13 параметрів встановлення).

Абсолютно всі електронні стабілізатори напруги ТМ ЕЛЕКС призначені для безперервного використання на протязі 10 років і більше (але обов'язковою умовою цього є саме відповідна експлуатація: у сухому, провітрюваному та опалювальному (зимою) приміщенні при постійному навантаженні не більше ніж 80% від номінальної потужності взятої моделі).

Серія нормалізаторів «ГІБРІД V2.0» також є своєрідною унікальною.

Це — єдині на ринку стабілізатори релейного типу, оснащені також і симісторами для шунтування виникнення електродуги при розмиканні реле — головної проблеми нормалізаторів даного типу. Завдяки такій інноваційній технології у «ГІБРІД V2.0», на відміну від його китайських аналогів, суттєво зменшено знос контактів електромагнітного реле. Крім того, охолодження силової частини релейного представника ТМ ЕЛЕКС проводиться радіаторами значно більших розмірів, ніж у аналогічних стабілізаторів. Тому вентилятор, що забезпечує примусове охолодження приладу, вмикається значно рідше. Звідси – «ГІБРІД V2.0» без навантаження споживає менше електроенергії і набагато рідше створює шумові ефекти, які, у свою чергу, також менш помітні, ніж релейні стабілізатори, вироблені в Китаї. Діапазон роботи «ГІБРІД V2.0» досить широкий: від 110 В до 325 В, що робить бажаним помічником і захисником всього комплекту побутової техніки в квартирі, на дачі, в офісі, тим більше, що і вартість релейного стабілізатора не завдасть істотних збитків. Вашому бюджету — найпотужніша, дев'ятикутова модель обійдеться не більше, ніж 4450 грн (*вартість на 2016 рік).

Більше про роботу і технічні особливості моделі стабілізатора, що Вам сподобалася, можна прочитати в каталозі продукції нашого магазину. Якщо знадобиться консультація одного з наших менеджерів – будемо раді Вашому дзвінку чи запиту на зворотний зв'язок (відповімо у найкоротші терміни). Навіть якщо Ви просто оформите замовлення на будь-яку з позицій, представлених на нашому сайті, Вам все одно передзвонить один із наших консультантів для того, щоб уточнити та узгодити з Вами всі нюанси, можливо, підказати вигоди та підкреслити особливості того чи іншого товару.

Також ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці професіоналів — торгових, монтажних та будівельних організацій, приватних електриків усіх міст України.

Ми підтверджуємо, що магазин «ВОЛЬТМАРКЕТ» є ОФІЦІЙНИМ ДИЛЕРОМ НВФ «ЕЛЕКС», Сертифікат:

елекс ампер герц гідрид виробник дилер де купити

 

Рейтинг статті: Стабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕРСтабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕРСтабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕРСтабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕРСтабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕР (1726)

Ваша оцінка:

Стабілізатор напруги ГЕРЦ та стабілізатор напруги АМПЕР 5 из 5 на основе 1 оценок.
5

Добрый день, после вчерашнего масштабного отключения света по Харькову, и когда свет появился перестала работать одна фаза на ампер v 2.0, все телефоны сервисов не отвечают, что делать

Здравствуйте.
0674802193 - телефон сервиса

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все