Реле контролю напруги і струму TOMZN TOVPD1-40-EC
Відправимо сьогодні
(1)
Код товару:  10267
Потужність, кВа 8.8
Кількість фаз 1
Струм, А 40
Товар в наявності в наших магазинах
показати на карті
    Доставка
    icon Самовивіз з магазину
    Сьогодні Безкоштовна
    icon Доставка кур’єром
    Завтра
    До відділення Нова пошта по тарифам перевізника
    Відправимо сьогодні
    Доставка кур’єром Доставка кур’єром
    Оплата і гарантії
    Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
    icon icon icon icon icon
    Гарантійний термін
    12 місяців
    Опалювальний сухий склад
    Опалювальний
    сухий склад
    Консультація фахівця
    Консультація
    фахівця
    Гарантія повернення 14 днів
    Гарантія повернення
    14 днів
    Перевірка на стенді у магазині
    Перевірка на стенді
    у магазині
    Будь-яка форма оплати
    Будь-яка форма
    оплати
    Оплата частинами у магазині
    Оплата частинами
    у магазині
    Характеристика VPD1-40-EC 40А
    Частота струму мережі, Гц 50
    Диапазон значений защиты от пониженного напряжения, В
    140 - 210 (заводская настройка: 170В)
    Диапазон восстанавления, после пониженного напряжения, В
    145 - 215 (заводская настройка:190В)
    Диапазон значений защиты от повышеного напряжения, В 230 - 300 (заводская настройка: 270В)
    Диапазон восстанавления, после повышенного напряжения, В 225 - 295 (азводская настройка: 250В)
    Защита по току, А (шаг 1А) 0 - 40 (заводская настройка: 20 А)
    Самостоятельное потребление энергии <2 Вт
    Встановлення на 35 мм Din рейку
    Особенности  Отключение питания на выходе, кнопкой
    Характеристики
    Потужність, кВа
    Кількість фаз
    Струм, А
    Відгуки
    Всі відгуки
    Усі товари цього виробника
    Потужність, кВа: 3.5 Кількість фаз: 1 Тип монтажу: в розетку
    Кіл-ть фаз: 1 Тип: DC MCB (постійний струм)
    Тип: DC MCB (постійний струм)
    Тип: DC MCB (постійний струм)
    Струм навантаження, А: 25 Кіл-ть фаз: 1 Тип: DC MCB (постійний струм)
    Потужність, кВа: 13.8 Кількість фаз: 1 Тип монтажу: на DIN-рейку
    Тип: Ручне введення резерву
    Купити в один клік
    Основні
    Потужність, кВа
    Кількість фаз
    Струм, А
    Термозащита
    ні
    Тип монтажу
    на DIN-рейку
    Опалювальний сухий склад
    Опалювальний
    сухий склад
    Консультація фахівця
    Консультація
    фахівця
    Гарантія повернення
    Перевірка на стенді у магазині
    Перевірка на стенді
    Будь-яка форма оплати
    Будь-яка форма
    оплати
    Оплата частинами у магазині
    Оплата частинами
    100%