Джерело безперебійного живлення proVolt SPO-2000-72-EL 2000VA
Безкоштовна доставка
Відеоогляд
Відправимо сьогодні
Найкраща ціна
Оплата частинами
Новинка
(1)
Код товару:  28448
Потужність, кВа 2
Кількість фаз 1
Напруга ланцюга ПС 72
icon Документація товару SPO-2000-72-EL 2000VA (2.51MB)
Скачати
Товар в наявності в наших магазинах
показати на карті
    Доставка
    icon Самовивіз з магазину
    Сьогодні Безкоштовна
    icon Доставка кур’єром
    Завтра
    До відділення Нова пошта по тарифам перевізника
    Відправимо сьогодні
    Доставка кур’єром Доставка кур’єром
    Оплата і гарантії
    Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
    icon icon icon icon icon
    Гарантійний термін
    12 місяців
    Опалювальний сухий склад
    Опалювальний
    сухий склад
    Консультація фахівця
    Консультація
    фахівця
    Гарантія повернення 14 днів
    Гарантія повернення
    14 днів
    Перевірка на стенді у магазині
    Перевірка на стенді
    у магазині
    Будь-яка форма оплати
    Будь-яка форма
    оплати
    Оплата частинами у магазині
    Оплата частинами
    у магазині
    ДБЖ онлайн proVolt SPO-2000-72-EL, 2000 ВА / 1600 Вт (зовнішні батареї 72В)
    proVolt SPO-2000-72-EL - однофазний ДБЖ топології онлайн (подвійне перетворення) потужністю 2000 ВА / 1600 Вт з підтримкою зовнішніх АКБ напругою 72 В (6 × 12 В). Призначений для захисту серверного та телекомунікаційного обладнання, що потребує тривалого резервного живлення. Перемикання на батарею - 0 мс , навантаження не помічає відключення мережі.
    Висока напруга батарейного блоку 72 В у поєднанні з регульованим струмом заряду 1-12 А (базовий 5 А) дозволяє підключати батареї ємністю від 7 до 200 Ач і більше, забезпечуючи резервний час від декількох хвилин до декількох годин. ККД у режимі від мережі - 95,5% , від батарей - 91,5% .
    Технічні характеристики
    Параметр Значення
    Тип Онлайн (подвійне перетворення)
    Потужність 2000 ВА / 1600 Вт
    Вхідна напруга 208/220/230/240 В (LN-PE)
    Діапазон вхідної напруги 110–300 В (без перемикання на батарею)
    Вихідна напруга 208 / 220 / 230 / 240 В (налаштовується)
    Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
    Вихідний THD <1% (лінійне навантаження)
    Вхідний коефіцієнт потужності 0,99
    Частота 50/60 Гц ±6%
    Батарея Зовнішня, 72 (6 × 12 В)
    Струм заряду 5 А (регулювання 1–12 А)
    ККД (від мережі / від батареї) 95,5%/91,5%
    Робоча температура 0°C - +40°C
    Вологість 20-95% (без конденсату)
    Температура зберігання -15°C - +60°C
    Інтерфейси USB, RS232, EPO
    Дисплей LCD (напруга, навантаження, заряд батарей, частота)
    Вага (без батарей) ~9 кг
    Габарити (Ш × В × Г) 395 × 144 × 225 мм
    Сертифікати EN/IEC 61000, EN/IEC 62040
    Переваги
    • Регульований заряд 1–12 А – сумісний із батареями великої ємності
    • Онлайн-топологія - нульовий час перемикання, ідеальна синусоїда
    • EPO — аварійне відключення для серверних та промислових інсталяцій
    Характеристики
    Потужність, кВа
    2
    Кількість фаз
    Напруга ланцюга ПС
    Відгуки
    Всі відгуки
    Усі товари цього виробника
    Потужність, кВа: 0.7 Кіл-ть фаз: 1 Тип монтажу: полочный
    Максимальний струм заряду, А: 16 Довжина кабелю, м: 5 Тип мережі: Однофазна
    Максимальна потужність, кВа: 3.7 Тип портів змінного струму: GBT (Китай)
    Безкоштовна доставка
    Відеоогляд
    Найкраща ціна
    Новинка
    Купити в один клік
    Основні
    Потужність, кВа
    Кількість фаз
    Напруга ланцюга ПС
    Батареї
    зовнішні
    Тип
    On-Line
    Тип монтажу
    полочный
    Тип підключення
    вилка-розетка
    Опалювальний сухий склад
    Опалювальний
    сухий склад
    Консультація фахівця
    Консультація
    фахівця
    Гарантія повернення
    Перевірка на стенді у магазині
    Перевірка на стенді
    Будь-яка форма оплати
    Будь-яка форма
    оплати
    Оплата частинами у магазині
    100%