Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V
Код товару:  10285
Потужність, кВа 1
Кількість фаз 1
Напруга ланцюга ПС 12
Оплата і гарантії
icon
Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
icon icon icon icon icon
icon
Гарантійний термін
12 місяців
Опалювальний сухий склад
Опалювальний
сухий склад
Консультація фахівця
Консультація
фахівця
Гарантія повернення 14 днів
Гарантія повернення
14 днів
Перевірка на стенді у магазині
Перевірка на стенді
у магазині
Будь-яка форма оплати
Будь-яка форма
оплати
Оплата частинами у магазині
Оплата частинами
у магазині
бренд Kraft
Тип пристрою Инвертор
Матеріал корпусу Метал
Акумулятор Внешний
Применение ИБП Котлы
Індикація LCD-дисплей
ККД 80 %
Ток заряда аккумуляторной батареи 10/20 А
Кількість розеток 2 Schuko
Тип акумулятора AGM, GEL, LiFePo4
Вихідна напруга 203-238 В (режим ИБП), 150-255 В (режим инвертора), 220 В (режим АКБ)
Розміри 290 / 257 / 123 мм
Тип защиты От короткого замыкания, перегрузки, перегрева
Потужність 1000 ВА / 800 Вт
Напруга АКБ, В 12 В
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Тип выходного сигнала Правильна синусоїда
Вага 11.6 кг
Характеристики
Потужність, кВа
Кількість фаз
Напруга ланцюга ПС
Відгуки
Всі відгуки
Усі товари цього виробника
Батареї: зовнішні Синусоїдальність струму: постійний струм
Уточнюйте
Батареї: зовнішні Синусоїдальність струму: правильна
Уточнюйте
Батареї: вбудовані Синусоїдальність струму: модифікована
Основні
Потужність, кВа
Кількість фаз
Напруга ланцюга ПС
Батареї
зовнішні
Синусоїдальність струму
правильна
Тип
Line-Interactive
Тип монтажу
поличний
Тип підключення
вилка-розетка
Опалювальний сухий склад
Опалювальний
сухий склад
Консультація фахівця
Консультація
фахівця
Гарантія повернення
Перевірка на стенді у магазині
Перевірка на стенді
Будь-яка форма оплати
Будь-яка форма
оплати
Оплата частинами у магазині
Оплата частинами
100%