Шалені знижки на європейські акумуляторні батареї EXIDE(Німеччина), 7Stars(Польща), Makelsan(Туреччина) - тільки 10 днів !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Види безперебійників

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 09-01-2023
Рейтинг статті: (742)

UPS

У 21 столітті практично будь-який процес, будь-яка діяльність так чи інакше вимагають електроенергії. Дозвілля, щоденна рутина, трудова діяльність та інші складові життя будь-якої людини потребують роботи електрообладнання, значна частина якого не відноситься до мобільних автономних гаджетів і, відповідно, сильно залежить від централізованого електропостачання. У разі вимкнення електроенергії все це стане неможливим. І добре дозвілля - людина цілком може перечекати короткочасні перебої. А що щодо тривалих аварійних ситуацій? Користувачі газових котлів ризикують надовго залишитись без гарячої води та опалення. А ось зупинка технологічного обладнання, серверів та інших відповідальних споживачів тягне за собою серйозні матеріальні витрати. Сучасні технології, на щастя, здатні повністю вирішити цю проблему, забезпечивши резервне електроживлення обладнання у разі нестабільної роботи мережі.

Звичайні споживачі та фахівці з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України вдаються до допомоги джерел безперебійного живлення, щоб убезпечити дороге та затребуване обладнання, що працює в електромережах, яким властиві перебої та перепади напруги. У магазині електротехніки «Вольтмаркет» доступні різні види безперебійників, серед яких Ви гарантовано знайдете той, який найбільше підходить під Ваші потреби. У нас купити варіант, що сподобався, за вигідною ціною можна як самовивозом, так і онлайн зі швидкою доставкою до Вашого міста.

Дізнатися ціни

Чому треба знати види безперебійників та їх характеристики

Чому жителі України взагалі вдаються до встановлення ДБЖ? Далеко не завжди причиною є необхідність в автономній роботі споживача, нерідко йдеться про багаторівневий захист від нестабільного електроживлення. Існують більш доступні способи захисту у вигляді реле напруги або стабілізаторів, однак вони мають один недолік: якщо мережні коливання занадто сильні, відбувається захисне відключення обладнання, коли як з ДБЖ це виключено і споживач працюватиме завжди незалежно від параметрів вхідного сигналу. Вибір ДБЖ, як і будь-якого джерела живлення, є відповідальним процесом, тому що від цього може залежати ефективність і взагалі працездатність електроприладів, кожен з яких висуває ті чи інші вимоги. Саме тому Ви повинні знати, що від безперебійника вимагає той чи інший споживач, щоб вибрати правильну модель, яка матиме як прийнятну ціну, так і відповідні технічні характеристики.

Зрозуміло, рядовий користувач навряд чи знає види безперебійників та їх характеристики, у зв'язку з чим ми проведемо коротке знайомство з цим питанням, щоб Ви могли свідомо здійснити вибір відповідного ДБЖ. Необхідний безперебійник Ви можете купити в будь-якому магазині «Вольтмаркет», або через інтернет-каталог зі швидкою доставкою по всій Україні. У разі виникнення будь-яких питань щодо тих чи інших характеристик безперебійників, неодмінно звертайтеся до наших менеджерів, які чудово орієнтуються в усьому наявному асортименті товарів стабільного електроживлення.

Безперебійники

Яких видів бувають безперебійники

безперебійник RUCELF UPI-W-900-12 EL 550W Невід'ємною частиною вибору ДБЖ є його технічні характеристики, проте перед цим слід ознайомитися з конструкцією або видом безперебійника. З погляду застосовуваної схеми, ДБЖ поділяються на три основні види, кожен з яких має свої характерні риси і, відповідно, ціну.

Почнемо, мабуть, із розгляду найпопулярнішої в побуті конструкції ДБЖ – line-interactive. Цей вид безперебійників дуже популярний у багатьох побутових сферах діяльності. Його головною особливістю є наявність у конструкції стабілізатора напруги, завдяки чому роботу приладів даного виду можна розділити на режим стабілізації та автономний режим. Наприклад, безперебійник Rucelf UPI-W-900-12 EL 550W перебуватиме в режимі стабілізації доти, доки вхідна напруга не виходить за межі 140-270В. Вихідна напруга, при цьому завдяки стабілізатору не відхиляється від 220В більш ніж на 10%, тобто 22В. Перехід до автономного режиму відбувається у разі виходу за згаданий робочий діапазон. У цьому режимі джерелом живлення виступає АКБ, чий постійний струм перетворюється на змінний 220В інвертором. Також невід'ємною частиною будь-якого ДБЖ є вбудований зарядник, що здійснює підзарядку АКБ за наявності мережі.

Ще одним популярним у побуті видом безперебійників є OFF-LINE. Сама назва даного виду говорить про відсутність будь-якої взаємодії з мережею, яка є у лінійно-інтерактивних моделей. Так і є. Принцип роботи даних ДБЖ аналогічний описаному вище, проте режим стабілізації відсутня, замість нього є звичайний транзитний режим, коли на споживача подається безпосередньо напруга мережі без будь-яких маніпуляцій над ним. У разі сильного відхилення також відбувається перехід на АКБ.

Для професійних сфер діяльності куди цікавішим буде інший вид безперебійників – ON-LINE. Дані ДБЖ працюють за принципом подвійного перетворення електроенергії для отримання сигналу з ідеальною якістю. Там, де в OFF-LINE не робиться нічого, а в line-interactive здійснюється стабілізація невисокої точності, ДБЖ ON-LINE двічі перетворять нестабільний вхідний сигнал на ідеальний вихідний. Спочатку постійний струм DC, потім змінний AC із заданими параметрами. Прекрасний спосіб зробити вихід незалежним від входу. У разі виходу за робочий діапазон ON-LINE ДБЖ також поводяться дещо інакше. Для перерахованих вище видів безперебійників властиве перемикання від мережі до ланцюга акумулятора і навпаки. У ON-LINE жодних перемикань немає. АКБ знаходиться в одному ланцюгу з випрямлячем, так що у разі відключення останнього у зв'язку з виходом напруги за робочий діапазон інвертор, що здійснює зворотне перетворення DC-AC, жодної різниці не відчує, отримуючи живлення акумулятора. Даний вид безперебійників – це незамінний варіант для будь-яких відповідальних споживачів, зупинка роботи яких просто неприпустима за жодних обставин.

Безперебійники всіх видів доступні за найкращими цінами у магазині електротехніки «Вольтмаркет». Будь-який з них Ви можете власноруч випробувати прямо у наших торгових точках, що працюють у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Пробуємо вибрати ДБЖ

Ми розглянули види безперебійників з погляду їхньої конструкції, проте існує й інший підхід, який ми зараз розглянемо. Він охоплює вибір як конструкції ДБЖ, а й його характеристик. Давайте розглянемо види безперебійників з погляду сфери застосування.

Почнемо, мабуть, з найпопулярнішого варіанту - з ДБЖ для комп'ютера. Даний вид безперебійників - один із найбільш затребуваних у українців, про що говорять їхні численні відгуки. Яким має бути ДБЖ для комп'ютера? Він повинен мати потужність, що перевищує сумарну потужність системного блоку, монітора та іншої необхідної периферії. З точки зору АКБ це повинен бути безперебійник з вбудованими акумуляторами, тому що їм не місце на комп'ютерному столі, та й завдання дати час зберегти дані і коректно вимкнути комп'ютер, а не забезпечити його тривалу автономну роботу. Та й остання важлива умова – форма вихідного сигналу. Точніше, для цього виду безперебійників вона абсолютно не має значення, у зв'язку з чим рекомендується встановлювати доступніший варіант, що видає при роботі в автономному режимі модифікований синус. Блок живлення комп'ютера переварить такий сигнал без проблем, а Ви заощадите. Переважна конструкція ДБЖ – line-interactive. Це з тим, що у даному класі безперебійників можна знайти найдоступніші моделі з модифікованою синусоїдальністю струму.

Частіше, ніж ДБЖ для комп'ютера, український споживач набуває хіба що ДБЖ для котла. І не дивно, адже навіть у квартирах жителі нашої країни встановлюють котли, відмовляючись від централізованого опалення та гарячого водопостачання, яке нерідко відсутнє. Цей вид безперебійників дещо відрізняється від параметрів, які мають ДБЖ для комп'ютера. По-перше, у випадку із фазозалежними котлами бажана наявність у безперебійнику наскрізного нуля, без якого не працюватиме датчик наявності полум'я. По-друге, у складі котла є принаймні один циркуляційний насос, який не коректно працюватиме від модифікованої синусоїди. Саме тому найважливіша умова – забезпечення сигналу синусоїдальної форми в автономному режимі. Цьому критерію відповідає будь-який безперебійник класу OFF-LINE та ON-LINE, а також частина моделей лінійно-інтерактивного класу. Коли мова заходить про котли опалення, фахівці та звичайні покупці у своїх відгуках найчастіше рекомендують ДБЖ Phantom UPS-0512, який має всі необхідні характеристики та потужний зарядний пристрій для підключення зовнішніх акумуляторів високої ємності, які дозволять підтримувати вкрай тривалу автономну роботу.

Якщо Вам потрібен ДБЖ для серверів, промислових контролерів та інших найбільш дорогих та відповідальних споживачів, вид безперебійників, що рекомендується, – це, зрозуміло, ON-LINE. Немає навіть сенсу говорити про якісь окремі характеристики даних ДБЖ, оскільки все просто ідеально. Чим би не страждала мережа живлення, на виході безперебійника завжди буде зберігатися сигнал ідеальної якості правильної синусоїдальної форми, аби потужності приладу вистачало. Куди важливіше подбати про наявність необхідних в промисловості опцій, таких як мережеві інтерфейси для віддаленого контролю, функціонал, що налаштовується, можливість додавання додаткових акумуляторних блоків і багато іншого. Крім того, є трифазні безперебійники для промислових споживачів, що працюють в мережах 380В. Зважаючи на високу потужність таких споживачів, ДБЖ не зможе забезпечити тривалу автономну роботу, проте захистить обладнання від аварійних зупинок у разі глибоких просадок напруги, які в промисловості не є рідкістю.

Ми розглянули приклади, які показують, що для різних споживачів вид безперебійника та його характеристики можуть мати дуже важливе значення. Саме тому процес вибору настільки відповідальний, у зв'язку з чим ми завжди рекомендуємо клієнтам проконсультуватися в цьому питанні з нашими фахівцями, які запропонують найбільш вдалий варіант, який не виходить за межі бюджету.

Рейтинг статті: Види безперебійниківВиди безперебійниківВиди безперебійниківВиди безперебійниківВиди безперебійників (742)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все