Пропоновані нами високоточні моделі електронних стабілізаторів напруги створені із застосуванням сучасних тиристорів "Semikrоn SККT" (Німеччина) та "IХYS Сolorado"(Сполучені штати Америки) - це високоточні прилади для стабілізації напруги в мережі від торгової марки Valance (ТМ Баланс). Основне виробництво розташоване в Україні (м. Донецьк).
На сьогоднішній день актуальність застосування подібних приладів досить висока, тому що через постійні стрибки та збої в електричній мережі, ми втрачаємо не тільки час на відновлення побутової техніки та електричного обладнання, але й несемо чималі матеріальні витрати. Звичайно, якщо коливання напруги в електричній мережі відбуваються не так часто і не досягають критичних цифр, то шкода, що завдається електричним приладам, помітна не відразу. Внаслідок таких відхилень просто скоротиться термін служби електроприладів, і холодильник прослужить Вам у половину менше, ніж міг би прослужити. Але, якщо коливання напруг мають частий характер і досягають максимальних показників, то може статися загоряння електроприладу.
Сьогодні існує безліч приладів електронного (тиристори та симістори) виду комутації. Продукція вітчизняного виробника під торговою маркою Balance добре зарекомендувала себе на ринку України як: надійне, точне, сучасне електротехнічне обладнання. Наш багаторічний досвід співпраці з НВО "Баланс" дозволяє ствердно заявити про високу якість продукції, про професійну технічну підтримку фахівцями виробника, і, якщо така знадобиться, оперативний ремонт.
Ключі Sеmikron SKKT, IХYS Сolorado, які застосовуються у виробництві стабілізаторів ТМ "Баланс", дозволяють отримати можливість значного підвищення надійності приладу, збільшуючи при цьому його стійкість до критичних навантажень та короткого замикання. Це дуже важливо для таких побутових приладів, як кондиціонери, насоси (для подачі води), компресори. Електронний стабілізатор напруги ТМ "Баланс" рекомендовано встановлювати, якщо у Вашому районі часто ведуться зварювальні роботи. Перешкоди від зварювальника не повністю, але досить ефективно виправляються стабілізаторами напруги "Баланс" і на виході цього приладу Ви гарантовано матимете стабільну енергію для живлення Ваших електричних приладів.
Відсутність шумів при роботі автотрансформатора в стабілізаторі напруги "Баланс" забезпечено намотуванням плоскої ізольованої шини на цілісний сердечник тороїдального типу. Перетин шини та габарити застосовуваного сердечника говорять про високий клас даного обладнання. Стабілізатори напруги Баланс мають у своїх конструкціях режим "ТРАНЗИТ", який дозволяє подавати напругу відразу на вихід стабілізатора без стабілізації. Такий режим у стабілізаторах напруги використовується при підключенні більшої потужності споживачів або ремонті стабілізатора напруги без демонтажу. У такому режимі не відбувається процес стабілізації, але Ваші прилади все одно будуть захищені від струму напругою вище, ніж 255 Вольт (відбуватиметься відключення напруги, і спрацює сигнальна індикація).
Модернізовані моделі, починаючи з 2013 року випуску
На початку 2013 року, ПО БАЛАНСу розпочало виробництво модернізованої лінійки тиристорних стабілізаторів напруги серії PROFESSIONAL. Модернізація обладнання була спрямована на покращення технічних характеристик стабілізаторів, підвищення рівня захисту та встановлення системи індикації збільшеної кількості робочих параметрів. Також, у модельному ряду з'явилися моделі стабілізаторів потужністю 18 кВа і 22 кВа. Раніше стабілізатори випускалися лише з 12 ступенями регулювання. На даний момент доступні також 16-ступінчасті стабілізатори напруги BALANCE.
У модернізованих моделях стабілізаторів BALANCE додано можливість вибирати час затримки включення – 10 або 125 секунд, актуальний при роботі з промисловим холодильним обладнанням. Модернізовані моделі мають посилений корпус, більш стійкий до дій непередбачуваних співробітників транспортних служб України. Покращення торкнулися також дисплея, що тепер відображає набагато більше робочих параметрів. А саме:
- модифікація стабілізатора напруги
- число ступенів регулювання
- режим роботи (стабілізація/транзит)
- напруга на вході/виході стабілізатора
- вхідний/вихідний струм
- навантаження на стабілізатор у відсотках
- потужність навантаження в кіловатах
- температура трансформатора та силових ключів
Розшифруємо назву моделі стабілізатора на прикладі BALANCE СНО-9C12:
- СНТ - стабілізатор напруги однофазний.
- 9 – максимально допустима потужність для даної моделі.
- С - модифікація робочого діапазону вхідної напруги.
- 12 – кількість ступенів регулювання.
Електронний стабілізатор напруги БАЛАНС простий не тільки в монтажі, але і в експлуатації. Корпус моделі стабілізатора "Баланс" має настінний/підлоговий вид розміщення. Для внутрішньої проводки у всіх моделях "Баланс" використовується тільки мідний кабель у термостійкій та дуже міцній ізоляції. Монтаж електрокабелів виконано зверху. З метою забезпечення безпеки під час експлуатації, підключення та з'єднання кабелів закриті спеціальною кришкою.
Стабілізатори напруги Balance працюють без спотворення синусоїди, із захистом від короткого замикання, перегріву, тривалих перевантажень. Оснащені термодатчиками для контролю температурного режиму і мають найвищу швидкість спрацьовування на різні відхилення напруги на вході приладу - 20 мc. Якщо показник напруги в електричній мережі падає нижче за відмітку 80 Вольт, відбувається автоматичне відключення стабілізатора, а з підвищенням напруги в електричній мережі до позначки 105 Вольт — відбувається автоматичне включення приладу.
Ознайомтеся з принципом роботи та пристроєм стабілізатора напруги "Баланс"
Прямокутний корпус нормалізатора "Баланс" виконаний з металу і має стійке покриття з фарби. Така форма дає можливість монтувати прилад вертикально на стіну, звільняючи при цьому кути та проходи коридорів. На панелі приладу розташовується автоматичний (захисний) вимикач з розчіплювачем і семисегментний (світлодіодний) індикатор, що показує дані про напруги та режими. Для навігації за параметрами індикації на передній панелі встановлено дві кнопки.
Зверху нормалізатора розташовуються: перемикач режиму СТАБІЛІЗАЦІЇ та ТРАНЗИТУ, клемник підключення проводів, а також автомат максимального струмового захисту. Такий вольтододатковий нормалізатор напруги виготовляється на основі автотрансформатора з відводами, потужних тиристорів (ключів, що розташовуються на радіаторі), контролера напруги з мікропроцесорним керуванням. Процес роботи контролера полягає у відстеженні зміни напруги на вході приладу та своєчасному перемиканні силових ключів для підтримки стабільного магнітного потоку автотрансформатора та стабільної вихідної напруги в межах норми. При перемиканні контролера не створюються перешкоди для споживачів. Увага! Перемикач режиму роботи (режиму СТАБІЛІЗАЦІЇ та ТРАНЗИТУ) під навантаженням не перемикати! Попередньо вимкніть захисний автомат, перемкніть перемикач режиму роботи «Стабілізація-Транзит» у потрібне Вам положення, а потім знову увімкніть захисний автомат.
Указания по монтажу и подключению прибора
Електронний стабілізатор напруги встановлюється у недоступному місці для дітей. Якщо нормалізатор тривалий час перебував у холодному та сирому приміщенні або на відкритому повітрі у холодну пору року, то перед початком монтажу та підключення необхідно, щоб він нагрівся до кімнатної температури (орієнтовний час 5-6 годин). Розмістіть прилад на стіні одразу за електролічильником. Забороняється монтувати стабілізатор: у нішах, шафах, на горищі, у сирих підвалах або в приміщеннях, де складуються та зберігаються легкозаймисті рідини та гази. Відгвинтивши два гвинти, зніміть кришку клемника. Потім потрібно прибрати подачу електричної енергії: вигвинтивши пробки або вимкнувши автомат на вході. Підключення стабілізатора здійснюється відразу за електролічильником за схемою, що знаходиться в інструкції з експлуатації приладу. Перед пуском обов'язково перевірте правильність підключення фази та встановіть кришку. Заземлення стабілізатора виконується за допомогою проводу з січ. 4-6мм2.
При підключенні нормалізатора будьте особливо обережні, уникайте попадання дрібних гвинтів, обрізків проводів або будь-якого сміття всередину конструкції нормалізатора. Клемники ретельно затягуються та ізолюються. Перетин з'єднувальних проводів підбирають відповідно до струмового навантаження. Радимо через місяць після монтажу перевірити затяжку гвинтів клемника.
Пропонуємо Вам ознайомитись з моделлю стабілізатора Balance СНО-9С12, переглянувши цей відеоогляд:
Стабілізатори напруги Баланс, що виготовляються в шести модифікаціях за потужністю:
Будь-яка з моделей може бути виконана як у 12-ступінчастому, так і в 16-ступінчастому виконанні. Також кожна з моделей має три модифікації: L, C, H, які відрізняються діапазоном напруги на вході приладу. 16-ступінчасті модифікації випускаються тільки в модифікаціях: C, H.
L - модифікація для сильно заниженої напруги - 115-245Bольт. Захист на відключення спрацьовує при перевищенні напруги вище показання 275Вольт, або при зниженні за позначку 80Вольт. Діапазон роботи нормалізатора без відключення в межах 80-275В.
C - універсальна модифікація (для більшості споживачів) - 140-250 Вольт. Захист на відключення спрацьовує при перевищенні напруги вище показання 280 Вольт, або при зниженні за позначку 80 Вольт. Діапазон роботи нормалізатора без відключення в межах 80-280 В.
H - модифікація для дуже високої вхідної напруги - 160-270 Вольт. Захист на відключення спрацьовує при перевищенні напруги вище показання 295 Вольт, або при зниженні за позначку 80 Вольт. Діапазон роботи нормалізатора без відключення в межах 80-300 В.
При необхідності виконання стабілізації напруги в трифазних електромережах, використовуються три однофазні нормалізатори напруги, кожен з яких стабілізує свою фазу. За такої схеми підключення "0" є загальним:
Гарантія на продукцію ТМ Balance Professional складає 3 роки.
При підключенні стабілізатора напруги не забувайте використовувати електричний кабель потрібного перерізу. Для підключення моделей СНТ-7, СНТ-9, СНТ-11 використовуйте мідний кабель перетином не менше 6 кв.мм. Для моделей СНВ-14, СНВ-18 використовуйте мідний кабель перетином 10 кв.мм. Також не забувайте під час використання багатожильного кабелю використовувати обтискні кабельні наконечники. Спеціалісти нашої компанії виконають професійний монтаж та підключення однофазних, трифазних стабілізаторів напруги будь-якого типу.
У нас ви можете купити електронний стабілізатор за вигідною ціною. Магазин VoltMarket виконує безкоштовну доставку стабілізаторів напруги та іншого обладнання по Україні. Оплата провадиться безпосередньо при отриманні Вами товару.