З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Стабілізатор напруги однофазний ЕЛІМ Україна СНАП-3000

Тип
сервопривідний тип
Фаза
1
Потужність
3 кВа
10465 грн.

Наявність та ціна не гарантовані

Отапливаемый сухой склад
Сухий теплий
склад
Консультация специалиста
Консультація
спеціаліста
гарантия возврата
Гарантія повернення
14 днів
Проверка на стенде в магазине
Перевірка на стенді
у магазині
Проверка на стенде в магазине
Будь-яка форма
оплати
Проверка на стенде в магазине
Оплата частинами
у магазині

Наявність у наших магазинах:

м. Київ, проспект Миру, 6
Уточнюйте наявність
м. Одеса, ул. Разумовская, 17
Уточнюйте наявність
м. Львів, вул. Зелена, 53
Уточнюйте наявність

Опис "Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000"

 Торгова марка «ЕЛІМ Україна»

Багато хто задається логічним питанням: чи потрібен стабілізатор напруги? Адже електрообладнання справно працює без нього. Справа в тому, що негативний вплив нестабільного електроживлення не є перманентним. Наслідки неякісної електроенергії можуть виникнути із значною затримкою. Якщо електроприлад перестає працювати, нерідко причиною є не низька якість комплектуючих, а перепади напруги.

Електромережі України не здатні забезпечити достатню стабільність напруги. Причиною цього не завжди є проблеми з боку постачальників електроенергії. Існує занадто багато незалежних від людини факторів, які впливають на стабільність напруги мережі. Щоб забезпечити своє електроустаткування стабільною напругою та, відповідно, гарантувати його справну роботу та тривалий термін служби, рекомендується встановити стабілізатор.

Прекрасною пропозицією є стабілізатор напруги ELIM СНАП-3000. Даний прилад забезпечує значний ступінь захисту електрообладнання високої потужності і має досить привабливу ціну. Ви можете особисто ознайомитись з особливостями стабілізатора напруги ELIM СНАП-3000 у магазинах «Вольтмаркет», які відкриті у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі. У наших торгових точках доступні перевірочні стенди, де будь-який бажаючий може переконатися в справності та якості техніки, що його цікавить.

Переваги стабілізатора напруги ELIM СНАП-3000

Основні переваги та недоліки будь-якого стабілізатора напруги залежать від схеми стабілізації, що застосовується.

Розглянута модель розроблена з урахуванням сервоприводной схеми стабілізації. Її головним силовим компонентом є автотрансформатор. Регулювання напруги здійснюється за тим самим принципом, що й у лабораторних автотрансформаторах. Струмознімна щітка, переміщаючись по вторинній обмотці автотрансформатора, регулює його коефіцієнт трансформації і, відповідно, вихідну напругу.

У стабілізаторі напруги ELIM СНАП-3000 мікроконтролер безперервно перевіряє показання вхідного вольтметра та встановлює струмознімну щітку в тому положенні, при якому на виході зніматиметься 220В. Переміщення струмознімач здійснюється за допомогою сервомотора.

Вихідна напруга, яка видається стабілізатором напруги ELIM СНАП-3000, підтримується з точністю 3,5%. Таким чином, відхилення не перевищуватимуть 8 вольт. Цей показник є дуже високим з огляду на те, що побутова техніка може справно працювати при відхиленнях до 10% (22В). Точність в 3,5% дозволяє стабілізатору, що розглядається, забезпечувати стабільну роботу навіть дуже чутливих до якості електроживлення споживачів.

Незважаючи на потужність 3 кВа, стабілізатор напруги ELIM СНАП-3000 залишається досить мобільним, маючи масу всього 11 кілограм. Корпус не призначений для настінного монтажу, тому стабілізатор може бути встановлений на будь-яку плоску поверхню.

Таким чином, стабілізатор напруги ELIM СНАП-3000 є чудовим бюджетним варіантом для захисту домашньої побутової техніки та електроніки від мережевих коливань. Цей прилад або підтримуватиме стабільний вихід, або здійснить захисне відключення у разі надзвичайно нестабільного вхідного сигналу.

Додаткову інформацію про стабілізатор напруги ELIM СНАП-3000 Ви можете дізнатись у фахівців інтернет-магазину «Вольтмаркет», де ця модель доступна за вигідною ціною з доставкою по всій Україні.

Відео огляд стабілізатора напруги ELIM СНАП:

Технічні характеристики ЕЛІМ СНАП-3000
максимальна потужність навантаження, Ва/ Вт 3000/2000
виконання підлогове, переносне
діапазон вхідної напруги (для забезпечення точності 3%), В 150-250
точність підтримки вихідної напруги, % 220 ±3%
частота, Гц 50-60
форма вихідної напруги чиста синусоїда
коефіцієнт гармонік немає додаткових спотворень
вбудований автоматичний захист від перегріву є
вбудований захист від перенапруги 246 V ±4 V
захист від зниженої напруги 184 V ±4 V
швидкодія, мс менше 1 сек
КПД, % 98
робоча температура, °С +5...+40
вага, кг 11,0
габарити, мм 225/305/235

Технічні характеристики "Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000"

Типсервопривідний тип
Фаза1
Потужність3 кВа
Тип монтажуполичний
Режим обходатак
Тип підключенняклеми
Нижний предел отключения140 В
Верхний предел отключения260 В
Точность на выходе %2.5
Принцип регулюваннябезступінчаста
Матеріал трансформаторамідь

Доставка "Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000" — безкоштовно !

Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося максимально швидко виконати Ваше замовлення. Замовлення, що надійшли до 15:00, зазвичай відпрацьовуються і відправляються покупцеві в цей же день!

Ми доставимо Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000 БЕЗКОШТОВНО на будь-якому складі транспортних служб по Україні. Також, ми доставимо Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000 безкоштовно по Києву, Дніпру та Харкову до під'їзду замовника.

Компанія ВольтМаркет здійснює доставку будь-яким зручним для Вас підприємством перевізником. Адреси складів підприємства перевізника у вашому місті ви можете дізнатись за посиланнями нижче:

Срок доставки товара зависит от удаленности вашего города от Киева, Днепра или Харькова и обычно занимает 1 день. Максимальный срок доставки - 2 дня. После отправки,

Термін доставки товару залежить від віддаленості вашого міста від Києва, Дніпра або Харкова та зазвичай займає 1 день. Максимальний термін доставки – 2 дні. Після відправки замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару у операторів, або на сайті підприємства перевізника. Тому просимо Вас самостійно цікавитись, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару. за телефонами або на сайті обраної транспортної служби.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару необхідно мати при собі паспорт особи, на яку оформлено замовлення!

Гарантія

Гарантія на Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000 складає 12 місяців(я).

Усі товари, придбані через наш магазин, мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою – виробником. Гарантійний ремонт проводиться у Авторизованих Сервісних Центрах за наявності правильно заповненого гарантійного талону. Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару під час його продажу. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться у присутності споживача за місцем продажу або вдома. У спірних випадках повернення коштів або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Оплата

До оплати приймаються готівкові та безготівкові кошти. Оплата провадиться у національнобезкоштовному валюті України – гривні.ОПЛАТА ГОТІВКОЮ.

Доступні 2 варіанти:

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ на складі транспортної компании(наложенный платіж). У цьому способі оплати, покупець оплачує перевізнику комісію, відправлення коштів від покупця до продавця. Вартість цих послуг ви можете уточнити у наших менеджерів.

ПЕРЕДОПЛАТА на поточний рахунок. Вибираючи цей спосіб оплати, у вас не буде зайвих платежів, лише вказана на сайті вартість товару. Передоплату Ви зможете зробити у будь-якому банку України.ОПЛАТА З БЕЗГОТІВНОГО РОЗРАХУНКУ.

При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку на факс або e-mail, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Перед оплатою рахунку, будь ласка, зв'яжіться з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. Рахунок діє протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів оплати, збереження обумовленої вартості наявність товару на складі не гарантується.

Можливі 2 варіанти оплати:

Безготівковий розрахунок з ПДВ.

За цієї форми оплати, Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000 буде коштувати 0 грн, в т.ч. ПДВ: 0 грн.
Увага! Мінімальне замовлення за даною формою оплати складає 3000 грн. Рахунок на меншу суму не виставляється, і може бути відпрацьований лише за іншою формою оплати.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • податкова накладна;
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

Безготівковий розрахунок, без ПДВ,на єдиному податку.

При цій формі оплати вартість товару складе 10465 грн.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

* Наш екземпляр документів (з підписом та печаткою одержувача), просимо надіслати поштою.

Заявку на оформлення рахунку в електронному вигляді можна залишити через форму ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ із зазначенням ваших телефонів, електронної пошти, реквізитів або П.І.Б. одержувача повністю.

Відгуки про товар: "Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000"
Общая оценка
5
(1)
Оставить отзыв
Залишити відгук / Задати питання
 
Відео товару: "Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000"

Замовити товар:

Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000

Введіть свій Телефон

Замовити

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Хочу знижку на товар:

Сервопривідний стабілізатор напруги ЕЛІМ Україна СНАП-3000

Введіть свій Телефон та бажану ціну

Для отримання знижки, просимо вказати посилання на продукцію, що цікавить Вас, в інших магазинах. Ми перевіримо інформацію, і якщо це буде можливо, запропонуємо найцікавіші умови.

Відправити заявку

Наш менеджер свяжется с Вами в самое ближайшее время

Схожі товари:
Переглянуті товари