UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000

Тип
симісторний тип
Фаза
1
Потужність
5 кВа
15100 грн.
Склад: достатньо
Отапливаемый сухой склад
Сухий теплий
склад
Консультация специалиста
Консультація
спеціаліста
гарантия возврата
Гарантія повернення
14 днів
Проверка на стенде в магазине
Перевірка на стенді
у магазині
Проверка на стенде в магазине
Будь-яка форма
оплати
Проверка на стенде в магазине
Оплата частинами
у магазині

Наявність у наших магазинах:

м. Київ, проспект Миру, 6
Уточнюйте наявність
м. Одеса, ул. Разумовская, 17
Уточнюйте наявність
м. Львів, вул. Зелена, 53
Уточнюйте наявність

Опис "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000"

стабілізатор напруги Укртехнологія

Мало хто думає про якість електроенергії в розетках свого будинку, вважаючи, що на електроприлади подаються обіцяні 220В. Однак різні зовнішні фактори, такі як стан ліній електропередач або навантаження на мережу, призводять до коливань напруги, що становлять небезпеку для підключеної побутової техніки. Постійна робота під напругою за межами допустимих меж 220В ±10% сильно знижує термін служби електроприладів, а серйозна просідання може взагалі вивести обладнання з ладу. Тому, рекомендуємо Вам купити однофазний електронний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000. Найнадійнішим постачальником продукції компанії «Укртехнологія» є інтернет-магазин «Вольтмаркет», який здійснює якісне обслуговування та доставку товару у Київ, Дніпро та інші міста України. Запрошуємо Вас відвідати наші стаціонарні магазини у Києві та Дніпрі, щоб безпосередньо ознайомитись з продукцією та протестувати її на спеціальних стендах.

Причини, з яких слід обрати Укртехнологія OPTIMUM 5000

Однофазний електронний стабілізатор Укртехнологія OPTIMUM 5000 – це пристрій, що перетворює вхідну напругу з будь-яким номіналом з робочого діапазону на стабільні 220В з точністю 11В. Робиться це дуже просто. Пристрій постійно вимірює напругу на вході, потім мікропроцесорна система обробляє отримане значення і дає команду напівпровідниковим тиристорам, які грають роль ключів, здійснити комутацію того чи іншого ступеня тороїдального трансформатора, щоб перетворити виміряне раніше значення 220В. Дана конструкція і обумовлює всі основні переваги однофазного електронного стабілізатора напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000. По-перше, це повна відсутність механічних деталей, чим не можуть похвалитися релейні та сервопривідні моделі. По-друге – миттєва реакція на коливання в мережі, властива лише електронним стабілізаторам, що, судячи з відгуків, для багатьох покупців є пріоритетним критерієм вибору. Основним недоліком однофазного стабілізатора напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 є ступінчасте регулювання, яке хоч і швидке, але здійснюється кроками в один щабель, в даному випадку це 11В, що обумовлюється наявністю лише 12 ступенів регулювання. Якщо Вам потрібна точніша стабілізація з мінімальним кроком регулювання, зверніть увагу на сервопривідні моделі стабілізаторів, або на електронні з великою кількістю ступенів, такі як «Укртехнологія UNIVERSAL», або «ЕЛЕКС ГЕРЦ», які можна купити у наших стаціонарних магазинах «Вольтмаркет» або замовити на сайті з безкоштовною доставкою у Київ, Дніпро та інші міста України.

Однофазний електронний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 позиціонується виробником як пристрій середнього класу, сумісний практично з будь-яким обладнанням. Відмінністю серії OPTIMUM від бюджетної серії NORMA є збільшена кількість ступенів і, відповідно, точність стабілізації, а також РК-дисплей, що вміщує не тільки один параметр, а аж три – напруга на вході, на виході та активний ступінь. Покупці у відгуках рекомендують однофазний електронний стабілізатор Укртехнологія OPTIMUM 5000 за ідеальний баланс між ціною та характеристиками.

Основні технічні характеристики однофазного електронного стабілізатора Укртехнологія OPTIMUM 5000

 • потужність 5 кВ з максимально допустимим струмом 27А;
 • діапазон стабілізації орієнтований на глибокі просідання і становить 120-250В;
 • 12 ступенів регулювання забезпечують точність стабілізації 5%;
 • миттєва реакція на вхідні коливання становить 20 мс, що властиво лише електронним стабілізаторам напруги;
 • наявність усіх необхідних систем захисту;
 • транзитний режим роботи;
 • монтаж як на стіну, так і на полицю.

Відео-огляд стабілізатора напруги Укртехнологія STANDARD 9 кВт

Технічні характеристики Укртехнологія OPTIMUM 5000
Потужність, кВа 5.0
Максимальний вхідний струм, А 27
Пікове короткочасне перевищення струму (не більше 0,3с), А
45
Струм холостого ходу, А 0,4
Габаритні розміри (ГхШхВ) 185/305/375
маса, кг 15
Режим роботи постійний
Кількість ступенів регулювання 12
Відхилення вихідної напруги, ±% 5
Робочий діапазон вхідної напруги, В
120-250
Робочий діапазон вихідної напруги, В 209-231
Граничний діапазон вхідної напруги, В 60-262
Час реакції на зміну напруги, мс
20
Час реакції на аварійну зміну напруги, мс
20
Температура срабатывания тепловой защиты, °C 105
Діапазон робочих температур, °C -25 ...+46

Технічні характеристики "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000"

Типсимісторний тип
Фаза1
Потужність5 кВа
Тип монтажунастінний/поличний
Режим обходатак
Тип підключенняклеми
Нижний предел отключения60 В
Верхний предел отключения262 В
Точность на выходе %5.0
Принцип регулюваннясхідчаста
Матеріал трансформатораалюміній

Доставка "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000" — безкоштовно !

Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося максимально швидко виконати Ваше замовлення. Замовлення, що надійшли до 15:00, зазвичай відпрацьовуються і відправляються покупцеві в цей же день!

Ми доставимо Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 БЕЗКОШТОВНО на будь-якому складі транспортних служб по Україні. Також, ми доставимо Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 безкоштовно по Києву, Дніпру та Харкову до під'їзду замовника.

Компанія ВольтМаркет здійснює доставку будь-яким зручним для Вас підприємством перевізником. Адреси складів підприємства перевізника у вашому місті ви можете дізнатись за посиланнями нижче:

Срок доставки товара зависит от удаленности вашего города от Киева, Днепра или Харькова и обычно занимает 1 день. Максимальный срок доставки - 2 дня. После отправки,

Термін доставки товару залежить від віддаленості вашого міста від Києва, Дніпра або Харкова та зазвичай займає 1 день. Максимальний термін доставки – 2 дні. Після відправки замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару у операторів, або на сайті підприємства перевізника. Тому просимо Вас самостійно цікавитись, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару. за телефонами або на сайті обраної транспортної служби.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару необхідно мати при собі паспорт особи, на яку оформлено замовлення!

Гарантія

Гарантія на Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 складає 120 місяців(я).

Усі товари, придбані через наш магазин, мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою – виробником. Гарантійний ремонт проводиться у Авторизованих Сервісних Центрах за наявності правильно заповненого гарантійного талону. Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару під час його продажу. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться у присутності споживача за місцем продажу або вдома. У спірних випадках повернення коштів або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Оплата

До оплати приймаються готівкові та безготівкові кошти. Оплата провадиться у національнобезкоштовному валюті України – гривні.ОПЛАТА ГОТІВКОЮ.

Доступні 2 варіанти:

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ на складі транспортної компании(наложенный платіж). У цьому способі оплати, покупець оплачує перевізнику комісію, відправлення коштів від покупця до продавця. Вартість цих послуг ви можете уточнити у наших менеджерів.

ПЕРЕДОПЛАТА на поточний рахунок. Вибираючи цей спосіб оплати, у вас не буде зайвих платежів, лише вказана на сайті вартість товару. Передоплату Ви зможете зробити у будь-якому банку України.ОПЛАТА З БЕЗГОТІВНОГО РОЗРАХУНКУ.

При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку на факс або e-mail, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Перед оплатою рахунку, будь ласка, зв'яжіться з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. Рахунок діє протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів оплати, збереження обумовленої вартості наявність товару на складі не гарантується.

Можливі 2 варіанти оплати:

Безготівковий розрахунок з ПДВ.

За цієї форми оплати, Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000 буде коштувати 15100 грн, в т.ч. ПДВ: 2516.67 грн.
Увага! Мінімальне замовлення за даною формою оплати складає 3000 грн. Рахунок на меншу суму не виставляється, і може бути відпрацьований лише за іншою формою оплати.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • податкова накладна;
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

Безготівковий розрахунок, без ПДВ,на єдиному податку.

При цій формі оплати вартість товару складе 15100 грн.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 екземпляри*);
 • інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

* Наш екземпляр документів (з підписом та печаткою одержувача), просимо надіслати поштою.

Заявку на оформлення рахунку в електронному вигляді можна залишити через форму ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ із зазначенням ваших телефонів, електронної пошти, реквізитів або П.І.Б. одержувача повністю.

Відгуки про товар: "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000"
Общая оценка
5
(1)
Оставить отзыв
5

Все круто і швидко.

Залишити відгук / Задати питання
 
Відео товару: "Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000"

Замовити товар:

Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000

Введіть свій Телефон

Замовити

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Хочу знижку на товар:

Тиристорний та симісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 5000

Введіть свій Телефон та бажану ціну

Для отримання знижки, просимо вказати посилання на продукцію, що цікавить Вас, в інших магазинах. Ми перевіримо інформацію, і якщо це буде можливо, запропонуємо найцікавіші умови.

Відправити заявку

Наш менеджер свяжется с Вами в самое ближайшее время

Схожі товари:
Переглянуті товари