З причини великого навантаження, існує затримка обробки замовлень. Дякуємо за розуміння !
UA | RU

Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
Сравнение
Время работы
м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів
чекаємо Вас в наших магазинах!
м. Київпроспект Повітрофлотський, 55
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Київпроспект Миру, 6
Пн-Пт: 10:00-19:00, Сб-Вс — выходной
м. Харківпр-т Героїв Харкова 10/12
Пн-Пт: 09:00-16:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Дніпропроспект Б.Хмельницького, 15
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Одесаул. Разумовская, 17
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной
м. Львіввул. Зелена, 53
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-13:00, Вс — выходной

Де придбати акумулятор для безперебійника

Час прочитання: 5 мин
Дата публікації: 09-01-2023
Рейтинг статті: (995)

Акумулятори у Вольтмаркеті

Багато жителів України регулярно стикаються з нестабільним централізованим електропостачанням, що, насправді, не дивно, враховуючи досить старе обладнання, яке мають у своєму розпорядженні постачальники електроенергії, і зношені лінії електропередач, які постійно страждають під час негоди. Небезпека різних несправностей в мережі живлення досить висока, і одного разу це може призвести не до відключення працюючого обладнання, а до його виходу з ладу. Враховуючи вартість різного електроустаткування, особливо професійного, бажано подбати про надійний захист від цих явищ. Особливо це стосується відповідальних споживачів, зупинка яких просто неприпустима, не кажучи вже про несправності. Повноцінний всебічний захист електроустаткування від будь-яких несправностей, які тільки можуть виникнути в мережі живлення, здатне надати джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

Суть роботи ДБЖ полягає у тому, щоб допускати харчування споживача від мережі лише тоді, коли її параметри задовольняють певні вимоги. В іншому випадку відбувається переключення на автономну роботу від акумуляторних батарей, щоб захистити обладнання від нестабільного електроживлення та продовжити його роботу навіть якщо напруга в мережі повністю відсутня. Особливою популярністю, судячи з відгуків покупців, користуються ДБЖ із зовнішнім підключенням АКБ, оскільки вони дозволяють користувачеві самостійно вибирати ступінь автономності обладнання шляхом встановлення батарей певної ємності. У зв'язку з цим часто виникає питання, де придбати якісний акумулятор для безперебійника. Це питання особливо актуальне у зв'язку з тим, що ринок України та інших країн сповнений підробок під відомі бренди та просто неякісних екземплярів. А неякісне джерело живлення – це не лише неефективно, а й по-справжньому небезпечно. У зв'язку з цим вибору батареї слід приділяти не меншої уваги, ніж вибору самого ДБЖ.

Дізнатися ціни

Магазин електротехніки «Вольтмаркет» - це найправильніша відповідь на запитання «де купити акумулятор для безперебійника». Ми пропонуємо великий асортимент акумуляторних батарей як для автомобілів, так і для ДБЖ. Будь-яку модель, що сподобалася, можна придбати самовивозом з наших магазинів у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, або замовити онлайн через інтернет-магазин.

Як вибрати АКБ для безперебійника

Акумулятор LOGICPOWER LP-MG 12V 80AHРізновидів акумуляторних батарей дуже багато. Кожна їх, своєю чергою, має певні технічні характеристики. Зараз ми розглянемо, на що дивитися при виборі акумулятора для безперебійника, щоб Ваш ДБЖ працював довго та ефективно.

Тип акумулятора

Припустимо, що АКБ для безперебійника за характеристиками відрізняється від того, що пропонують звичайні стартерні батареї. Для стартерного свинцево-кислотного акумулятора характерна чудова струмовіддача для запуску мотора, проте погана переносимість сильних розрядів (а сильним для таких АКБ можна вважати розряд нижче 50%) призводить до низького терміну служби циклічного режиму роботи. Саме тому безперебійники та інші автономні системи встановлюються тягові гелеві акумулятори. Різновиди тягових гелевих АКБ ми розглянемо далі.

Місткість

Головна характеристика акумулятора для ДБЖ – це його ємність. Чим вища ємність – тим довше батарея зможе віддавати струм певного номіналу. Даний параметр має особливе значення саме для ДБЖ із зовнішнім підключенням батарей, оскільки можливість підключити довільний за розмірами акумулятор дозволяє досягти практично будь-якої автономності. Обмеження становить лише потужність вбудованого безперебійник зарядного пристрою. Якщо ж у Вас ДБЖ із вбудованими батареями, то для їх заміни у разі вичерпання ресурсу підійдуть АКБ малої ємності (зазвичай 7-9 Ач). Чимало жителів України вже знають відповідь на питання, де купити акумулятор для безперебійника будь-яких форм та розмірів за вигідною ціною: звичайно ж у магазині електротехніки «Вольтмаркет».

Напруга ланцюга та кількість АКБ

Чим потужніший ДБЖ, тим більший струм повинен видавати акумулятор. Якщо потенційний безперебійник має високу потужність, струмовіддача 12-вольтової батареї буде занадто величезна, у зв'язку з чим розумне рішення - збільшити напругу ланцюга, що призведе до зниження струму. Так відбувається і насправді: ДБЖ високої потужності вимагають підключення акумуляторного блоку напругою 24В і вище. Збільшення напруги ланцюга досягається шляхом послідовного з'єднання АКБ. Саме тому слід заздалегідь продумати це питання. Можна також збільшувати ємність акумуляторного блоку шляхом паралельного з'єднання. Пам'ятайте, що акумулятори для безперебійника, що працюють в одному ланцюгу, повинні мати однакові характеристики та рівень розряду. Недотримання цього правила (наприклад, якщо Ви заміните одну батарею з блоку) буде регулярно призводити до перезарядження одних АКБ і глибокого розряду інших.

Це основні правила вибору акумулятора для ДБЖ. Визначаєтеся з типом батареї, її ємністю, формою та кількістю для досягнення потрібної Вам напруги або сумарної ємності. Рекомендуємо Вам відвідати магазини «Вольтмаркет» або оформити замовлення через інтернет-каталог, де можна купити найкращі акумулятори для безперебійників за найвигіднішими цінами.

Типи акумуляторів для ДБЖ

Тягові гелеві АКБ - це група свинцево-кислотних акумуляторів, головна відмінність яких полягає в електроліті. А точніше – у формі його змісту. З цього погляду батареї можна розділити на дві основні групи, назва яких практично повністю пояснює їх особливості.

GEL VRLA – це герметичні акумулятори для безперебійника з гелеподібним електролітом. Він загущений завдяки використанню кремнієвих сполук. Загущений електроліт має масу бульбашок, тобто його структура – ​​пориста. Завдяки цьому стає можливим такий процес, як рекомбінація газів. Рекомбінацією називають утворення води шляхом з'єднання іонів кисню та водню, що виділяються у процесі роботи АКБ. Завдяки рекомбінації акумулятори GEL VRLA не потребують жодного обслуговування. AGM VRLA – це АКБ з абсорбованим електролітом. Рідкий електроліт у цих батареях укладено у пори спеціальних прокладок зі скловолокна. Дані типи АКБ відрізняються тим, що електроліт щільно стикається з усією поверхнею електродів, не розплющується, не випаровується. Корозія у процесі роботи практично виключена. Прекрасна переносимість сильних розрядів, збільшений ресурс роботи в циклічному режимі - AGM і GEL АКБ мають всі необхідні властивості для роботи в складі ДБЖ. Проблема в тому, що ринок України та інших країн переповнений підробками батарей цих типів, у зв'язку з чим часто виникає питання, де придбати оригінальний тяговий гелевий акумулятор. В інтернет-магазині електротехніки «Вольтмаркет» є великий асортимент 100% оригінальних АКБ, які доступні за вигідними цінами з кур'єрською доставкою.

Акумулятори для безперебійника LogicPower

Вище ми коротко розглянули два типи тягових АКБ, що відрізняються формою вмісту електроліту. Їхні характеристики схожі, але не однакові. У GEL вищий циклічний ресурс і краще витримують глибокі розряди. У AGM краще струмовіддача і вони менш вимогливі до якості заряду. Обидва класи чудово підходять для роботи у складі систем автономного електропостачання. Проте на ринку України з'явився ще один перспективний тип акумуляторів для безперебійника. І це – карбонові акумулятори.

Карбонові АКБ - це, з погляду складу електроліту, ті ж тягові гелеві батареї, проте з деякими відмінностями у складі електродів. Карбоновими акумулятори, як неважко здогадатися, називаються через додавання домішок вуглецю. Перші на ринку України карбонові акумулятори безперебійників представила компанія Luxeon, випустивши батареї серії LX. За заявами виробника, циклічний ресурс акумуляторних батарей зріс у рази, дозволяючи роками використовувати АКБ без значних втрат ємності. Слід лише враховувати те що, що карбонові акумулятори призначені для тягових навантажень з низькою струмовіддачею. Найбільшої ефективності зберігання заряду батареї досягають при струмовіддачі, що не перевищує 10% від номіналу ємності, що підтверджують представлені виробником характеристики карбонових АКБ.

Ми розглянули, яким має бути акумулятор для безперебійника. У виборі потрібної батареї немає абсолютно нічого складного, особливо якщо Ваш ДБЖ має вбудовані АКБ - просто підбираєте аналоги тієї ж форми з тими самими характеристиками. Якщо ДБЖ розрахований на підключення зовнішніх батарей, достатньо задовольнити вимоги щодо напруги ланцюга, з'єднавши потрібну кількість АКБ послідовно. Якщо споживач має невисоку потужність, можна подумати про встановлення карбонового акумулятора для безперебійника. Вища ціна може відлякувати, проте висока ефективність і циклічний ресурс під час роботи з тяговим навантаженням швидко окуплять придбання.

Якщо у Вас залишилися питання - не соромтеся їх задавати нашим менеджерам, з якими можна зв'язатися будь-яким зручним для Вас способом, або поспілкуватися особисто, відвідавши торгові точки «Вольтмаркет», відкриті в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі. Наш інтернет-магазин – це місце, де можна купити найрізноманітніші товари стабільного електроживлення за вигідними цінами.

Рейтинг статті: Де придбати акумулятор для безперебійникаДе придбати акумулятор для безперебійникаДе придбати акумулятор для безперебійникаДе придбати акумулятор для безперебійникаДе придбати акумулятор для безперебійника (995)

Ваша оцінка:

Залишити відгук / Задати питання
 
Корисні статті на тему
Показати все